אוהדי מכבי חיפה מחכים לפריי

קהל אוהדי הקבוצה מתחו ביקורת קשה, לאחר שעלי מוחמד חתם בבית"ר ירושלים והחוזה של טאלב טוואטחה הוארך בפרנקפורט. האוהדים מחכים לשחקני חיזוק משמעותיים

ביקורת קשה בקהל על המועדון לאחר רכישתו של עלי מוחמד ממכבי נתניה על ידי בית״ר ירושלים. אוהדי מכבי חיפה שמשוועים לחיזוק הקבוצה על ידי שחקנים שישדרגו אותו הביעו מורת רוח כששניים מהשחקנים היותר בכירים לא יעברו לשורותיה.
האוהדים הביעו ביקורות רבות על פספוס שחקן נוסף שהיה מועמד לירוקים, עלי מוחמד' שסיכם בבית"ר ירושלים מיד לאחר שקבוצת פרנקפורט הודיעה על הארכת חוזהו של המגן טאלב טוואטחה, דבר שמקטין את הסיכויים להגעתו לכרמל.

האוהדים ממתינים לפריי
צילום: בני סלמון

ההודעה של בית"ר על החתמתו של עלי מוחמד גררה ביקורות קשות של קהל אוהדי מכבי חיפה שהביעו את מורת רוחם הגדולה נגד ההתנהלות של המועדון, מסיום העונה החולפת, במיוחד במהלך חלון העברות הנוכחי, וגם נשיא המועדון יעקב שחר לא נמלט מחיצי הביקורת. התחושה הכללית בקרב קהל האוהדים, היא שבמידה ולא תהיה התעוררות בעניין שחקני הרכש, תועצם הביקורת על המועדון בכלל ועל שחר בפרט.

מכירת המנויים של מכבי חיפה מתנהלת כרגע בעצלתיים ונראה כי האוהדים מחכים לראות את מהלכי הקבוצה כדי להחליט האם לחדש את המנוי או לא.נ מהרגע בו נפתח אצטדיון סמי עופר נרשמה ירידה של כ-30 אחוזים בכמות המנויים והחשש הגדול הוא, שהקהל ימשיך במגמת אי חידוש המנויים, מה שיביא את קהל המנויים לשיא שלילי של עשרת אלפים מנויים בלבד. קהל האוהדים ממתין כעת לראות אם המועדון יפעיל את האופציה על פריי הטורקי, בעשרה ימים הקרובים, מה שיסמן לקהל על הכוונות של הקבוצה.

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *