אופק זכה בפרס שר החינוך על התנדבותו במד"א

מתנדב מד"א אופק אמיר (17) מקרית ביאליק זכה בפרס שר החינוך לנוער מתנדב ע"ש אלעד ריבן

צילום: דוברות מד"א
מתנדב מד"א אופק אמיר עם הפרס
צילום: גוברות מד"א

יחד עם עוד שמונה בני נוער מתנדבים מרחבי הארץ, קיבל אמיר את הפרס המכובד, על פועלו במסגרת ארגון ההצלה הלאומי מגן דוד אדום. אופק החל להתנדב במד"א לפני כשנתיים, והוא פועל כמגיש עזרה ראשונה באמבולנסים, חונך ומדריך בני נוער, ובנוסף מוביל מיזמים הומניטריים לטובת הציבור.

"כשהודיעו לי על זכייתי בפרס התרגשתי מאוד", סיפר אמיר, "הזכייה היא בעלת ערך רב עבורי משום שהיא מכירה בפועלי למען הצלת חיי אדם. אני יודע שכשאעזוב את מד"א ואתגייס לצבא, יישארו יותר ממאה בני נוער מתנדבים, שזכיתי להדריך ולסייע להם להפוך למצילי חיים בארגון ההצלה הלאומי של ישראל, וזו זכות עצומה".

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "אנו גאים באופק על זכייתו, כמו גם על פעילותו הענפה בארגון, ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך. כמותו, פועלים במד"א כעשרת אלפים מתנדבי נוער, אשר מהווים חלק משמעותי מאוד בפעילותנו, מסייעים לחולים ופצועים ומצילים חיי אדם ברחבי הארץ".

אופק אמיר עם מנכ"ל קריית בחינוך אורט קריית ביאליק, מנהלת חט"ע ומנכ"ל עיריית קריית ביאליק
צילום: דוברות קרית ביאליק

ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי, בירך את אמיר על זכייתו בפרס המכובד, :אני שמח על בחירת ועדת הפרס בנער מוכשר כמו אופק המעורב חברתית ופעיל בצורה בלתי רגילה. אני גאה באופק ומודה לו על הכבוד שהביא למשפחתו, בית ספרו ועירו. אופק הוא  נפש טובת לב, אדם אכפתי, רגיש ויצירתי אני גאה בו על הישגיו ותרומתו לחברה ומודה לו על הכבוד שהביא לעיר קריית ביאליק".

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *