אחרי שנים: אחותו של סלמון טקה עלתה לישראל

שלושה חודשים אחרי שנהרג אחיה מירי שוטר, מה שגרם למהומות של העדה האתיופית בכל הארץ, הגיעה אחותו יחד עם שני ילדיה. מי שסייע היה השר אורי אריאל

רגע מרגש נרשם אתמול בנתב"ג, כשאחותו של סלומון טקה ז"ל מקרית חיים, הגיעה אחרי המתנה של מספר שנים לישראל, יחד עם שני ילדיה. מסרט ווריקה ושני ילדיה הבטמו וטאדילו שממתינים לעלות לישראל כבר מספר שנים, קיבלו סיוע מהשר אורי אריאל, לאחר שביקר בבית המשפחה בקרית חיים במהלך ימי השבעה, ושמע על המצוקה. אוריאל פנה לגורמים הרלוונטיים בממשלה כדי לקדם את עלייתה לישראל, כדי שתוכל לשהות בשעות הקשות ליד בני משפחתה.

השר אריאל עם מסרט ווריקה ושני ילדיה
צילום: עצמי

שלושה חודשים אחרי מות אחיה מירי שוטר: מסרט ווריקה אחותו של סלומון טקה ז"ל, ושני ילדיה, הבטמו וטאדילו, הועלו ארצה. בשדה התעופה נרשמה התרגשות רבה, כשחלק מבני המשפחה הגיעו לקחתם אל בית המשפחה בקרית חיים.

טקה נהרג לפני מספר חודשים בשוגג על ידי שוטר, מה שגרם לפרוץ מהומות העדה האתיופית ברחבי הארץ. "כמי שפועל למען בני העדה האתיופית ולעלייתם ארצה מזה כ-35 שנים, זהו בהחלט רגע מרגש ומשמח עבורי ובעבור משפחת טקה", אמר אריאל, "זה המעט שאנו יכולים לעשות על מנת להקל על כאבם וצערם של בני המשפחה".

אודות אורטל איבגי

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *