איה נאפה או סדום ועמורה – מצא את ההבדלים / אייל פרדיס

צילום: גיל נחושתן
עצוב. אייל פרדיס
(צילום: גיל נחושתן)

אני רק יכול לדמיין לעצמי את אותה "זורמת" אנגליה, הלומת שיכר וענני גראס, מתחילה את הערב עם אחד או שלושה מהם, לפי הקודים הנהוגים אולי במקומותיה, עליה ומבחירתה. ואז הם קוראים לחבר'ה, כי להיות גבר בלי עדות חותכת, זה לא נחשב. ואז הם מתגודדים סביבם, כמו סביב מדורת ל"ג בעומר, מעודדים, נותנים עצות, צוחקים, שותים ומצלמים לנכדים, כמו חבורת קניבלים. והיא כבר לא נחשבת עוד. מעולם לא הבנתי איזו הנאה או סיפוק יש בגבר, הרוכן מעל אישה מבוהלת, כשאירוע שתכננה פרץ את הגבולות והיא שם לבד מולם.

נזכרתי בשירה של ריקי גל "נערת רוק": 

"עיניה ריקות או עצובות,

היא בכלל לא אוהבת מישהו מהם.

היא שוכבת רק עם המתופף

(או עם כולם, או עם אף אחד לא,

או לפעמים עם מי שנשאר,

איתה, לבד, במקרה).

הם לא רוצים ממנה כלום,

או לא יותר ממה שהיא נותנת.

גם עיניהם ריקות מטופשות.

היא מחכה למישהו אחר".

לדעת אישה זה לא ככה!! ויחסי מין הם לא משחק כדורגל עם יציע ואוהדים מתפרעים בשידור חי. האירוע הזה רק מלמד על אובדן הערכים והדרך, זילות האישה ותפיסת הגבר כבבון בעל דחף לא נשלט.

אז מי אשם באיה נאפה? בטח לא התיירת. זו לא הפעם הראשונה שצעירים ישראלים מתנהגים בפראות בעיר. בשנת 2007 שרפו מיטב הבחורים שלנו חדר מלון באיה נאפה, לפני שנתיים וחצי גורשו משם 30 צעירים, אחרי שהשחיתו רכוש ומרחו צואה על קירות בית מלון, עשרות תקריות כולל הרס אופנועים ועוד. סוכני הנסיעות אומרים כי הקפריסאים מתחננים לא לשלוח אליהם צעירים לפני צבא, אבל זול שם.

מי שרוצה להעמיק באמת במה שהתרחש בחדר 732 במלון בקפריסין, צריך לחזור לכיכר רבין 4.11.95 – במקום שבו רוצחים ראש ממשלה בכיכר העיר ולא תולים אותו. יש בזה מסר, שאין דבר קדוש והכל מותר, אפילו את רעייתו מביאים לו ליהנות מזרעו.

ואכן סטטיסטית אנו רואים עלייה בכל רמות הפשיעה בישראל מאז. בשנים האחרונות ראש הממשלה, שרים וחכ"ים חשודים בעבירות פליליות קשות. ראש הממשלה הופך את מערכת המשפט והמשטרה ללעג והחוק נתפס כהמלצה בלבד. המסר מחלחל – הכל מותר!

במדינה שבה משטרת ישראל "מכילה" הצתת תשע ניידות בהתפרעויות, רק לפני מספר שבועות, אין גבול, הכל מותר וזו אנרכיה מוחלטת.

בעידן שבו הפורנו זמין בכל טלפון נייד, שההורים תופסים חלק קטן ביותר בעיצוב וחינוך ילדיהם, העולם חסר גבולות ואווירת אנרכיה במדינת ישראל, לא התפלאתי על החדשות משם ובטוח שעשרות פרשות דומות הסתיימו שם ללא חשיפה.

עצוב.

הכותב הוא מומחה לתקשורת ומרצה.

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

קניות ברשת: איך תעשו את זה נכון

אין ספק שהישראלים גילו את הרכישות ברשת, בעיקר מאתרים מרחבי הגלובוס. מנכ"ל המועצה לצרכנות עופר …

תגובה אחת

  1. גדול ענק כל מילה מיותרת כל הכבוד על האומץ להטיח את האמת במערומיה בפנים לצערנו ובשתנו זה הנוער דור העתיד של עם ישראל מהם יהיו שוטרים שופטים עורכי דין ואחריות המדינה ההגא והשלטון יהיה בידם האם נוכל לסמוך עליהם זאת שאלת מליון הדולר רק תקווה אחת קטנה יש שנשאר קומץ קטן בעם שפוי ונאמן לערכיו בצורה מעוררת כבוד החרדים לדבר השם שמעדיפים לטפח את הרוח ולרסן ולחנך את גבולות החומר במסגרת הנהנתנות הם המצפן של החברה והמדינה אנא אל תגעו בהם מכאן פניה לרוסי בדעותיו ליברמן תן להם את החופש שלהם אל תערבב אותם איתנו אחרת מי ישמור עלינו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *