איך לשמור על עור הפנים

נשים רבות מעוניינות לסגל לעצמן שגרת טיפוח, אך לא ממש יודעות באלו פעולות לנקוט על מנת לעשות זאת. החדשות הטובות הן, שיש מספר פעולות פשוטות יחסית, שאם אותן הנשים ידאגו לבצע אותן באופן קבוע, הן ייקחו למעשה צעד גדול ומשמעותי בדרך להשגת המטרה.
אז בלי הקדמות ארוכות, להלן קווים לדמותן של אותן 5 פעולות:

הסרת איפור
מייק אפ ושאר מוצרי איפור בהן אנו משתמשות עלולים לסתום את הנקבוביות בעור, כך שבכדי למנוע מהם לגרום לבעיות, חשוב לדאוג ולהסיר אותם מהעור בצורה יסודית. כיום, כל מי שתרה אחרי מסירי איפור יכולה לגלות שמוצעים בעבורה סוגים רבים של מסרים, הנבדלים אלו מאלו בחומרים עליהם הם מבוססים: חלב, קרם, מים מיסלריים או שמן. כדאי לבחור בתבונה את מסיר האיפור המתאים ולאחר השימוש בו להקפיד ולשטוף את הפנים.

סבון פנים או טונר
השלב הבא, יהיה לדאוג ולנקות בצורה יסודית את הפנים לצורך כך, ניתן לעשות שימוש בסבון פנים. אפשרות נוספת היא להשתמש בנוסף לסבון הפנים גם בטונר – אשר מסייע בהסרת של תאים מתים – מי שבוחרת להשתמש בטונר, חשוב שתבחר אותו בקפידה ובתבונה, מכיוון שחלק ממוצרי הטונר עלולים לייבש את עור הפנים.

למרוח קרם לחות
אחרי ביצוע הפעולות המקדימות מגיע הרגע לספק לעור הפנים לחות. כאשר, ניתן לעשות זאת באמצעות קרם לחות לפנים – כדאי לבחור בתבונה את קרם הלחות ולוודא שהוא מתאים לסוג העור – בכוחו של קרם לחות לפנים איכותי ומתאים, למנוע מצבים של יובש בעור כמו גם אדמומיות ותחושת גירוי. אפשרות נוספת היא לעשות שימוש בסרום.

מוצרים המומלצים לחלק מהנשים – קרם עיניים/ שמן פנים
אם עד עכשיו דיברנו על פעולות אשר מומלצות עבור נשים בכל הגילאים אשר מבקשות לשמור על שגרת טיפוח עור הפנים. עכשיו, עוברים לתכשירים אשר מיועדים רק לחלק מהנשים והראשון הוא קרם עיניים. קרם עיניים יכול להתאים לנשים מעל גיל 35 כאשר, יש לבחור בקרם עיניים מתאים.
מוצר נוסף הוא שמן הפנים, אשר יהווה את השלב האחרון בשגרת הטיפוח – כאשר, מי שבוחרת להשתמש בשמן פנים חשוב שלא תעשה שימוש לאחר מכן גם במוצרים נוספים.

שתיית מים
בכדי לנסות ולהימנע ממצב בו עור הפנים יתייבש, חשוב לדאוג להזין אותו וכאמור, מי שתקפיד לבצע את כל הפעולות אשר צוינו קודם לכן על בסיס יומיומי, תוכל להיות רגועה בידיעה שהעור שלה מקבל את כל מה שהוא זקוק לו.
יחד עם זאת, קיימת גם פעולה נוספת אותה כל אחת ואחד יוכלו לבצע ולא רק לצורך שמירה על עור הפנים אלא גם לשמירה על הבריאות ככלל והיא שתיית מים – כאשר, הכמות המומלצת ביום היא לא פחות מ-8 כוסות מים – חשוב לציין, שקפה לדוגמא או משקאות ממותקים אינם מהווים תחליף למים.

עור הפנים שלנו ילווה אותנו לאורך כל החיים ואם לא נשמור עליו, אז לא יאוחר היום בו נראה את הפגמים אשר נגרמו כתוצאה מכך.
מהסיבה הזאת, ההמלצה היא כאמור, לסגל שגרת טיפוח יומיומית ולדבוק בה. כאן, חשוב לציין שרוב הפעולות, הן פעולות פשוטות, אשר לא מצריכות מאיתנו יותר מדי מלבד בחירה מושכלת ונבונה באותם התכשירים בהם נעשה שימוש – יש לוודא שמדובר בתכשירים איכותיים, המותאמים לסוג העור ומבוסס בעיקר על רכיבים טבעיים – כאשר, בחירה מושכלת שכזאת, תאפשר לנו שקט נפשי לגבי ההשפעה והתוצאות של השימוש באותם התכשירים  וזאת על בסיס יומיומי ולאורך תקופת זמן ארוכה.

קרדיט אתר pexels

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

מתנות יוקרתיות – מארזי השוקולד לאירועים מושלמים

שוקולד פרלינים מהווה חלק מהאמנות של עולם השוקולד. מארזי פרלינים הפכו לסמל של יוקרה בכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *