אישה נספתה בשריפה בקרית מוצקין

לוחמי האש שהגיעו אל הדירה הבוערת, חילצו אישה ללא רוח חיים. כוחות מד"א נאלצו לקבוע את מותה

לפנות בוקר התקבל דיווח על שריפה בדירת מגורים ברחוב מנחם בגין בקרית מוצקין. ההודעה שהתקבלה בחדר המבצעים של כבאות והצלה מחוז חוף, דיווחה על חשש ללכודה בדירה. אל המקום הגיעו חמישה צוותי כיבוי, בפיקודו של רב רשף רמי מרום, שמיד פרצו לדירה הבוערת וחילצו ממנה אישה (73) ללא רוח חיים.
"הגענו לשריפה בדירה בקומת קרקע בבניין רב קומות", סיפר מפקד הצוות הראשון שהגיע רס"ר ערן כהן, "פרצנו את הדלת הנעולה באמצעות פורץ דלתות, וכשההודעה על לכודה התבררה כנכונה, חילצנו אותה אל מחוץ למבנה והעברנו אותה לטיפול החייאה של חובשים ופארמדיקים".

חובשים ופראמדיקים של מד"א שהגיעו אל המקום, העניקו טיפול רפואי לאישה שחולצה מהדירה הבוערת ואף ביצעו בה פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה.

בתוך זמן קצר הצליחו לוחמי האש להשתלט על השריפה, תוך שהם מבצעים סריקות לאיתור לכודים נוספים ופעלו לשחרור העשן הרב שהצטבר בדירה. חוקר דליקות שהגיע אל המקום קבע כי השריפה נגרמה ככל הנראה מכשל חשמלי בתוך חדר הארונות.
מדובר שירותי כבאות והצלה מחוז חוף נמסר: "לוחמי האש חוזרים ומדגישים את חשיבות התקנת גלאי העשן בדירה שמתריע על תחילת שריפה לדיירים במבנה והוכח לא פעם כמציל חיים".

אל המקום הגיעו גם כוחות משטרה שפתחו בחקירה בעניין, הרקע ונסיבות האירוע עדיין נמצאים בבדיקה.

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *