איש התקשורת דני נישליס נפטר ממחלה קשה

איש התקשורת דני נישליס הלך לעולמו ממחלה קשה והוא בן 63. נשליס שחזר משליחות בקנדה הקים בשנת 1991 יחד עם מספר אנשי עסקים את רדיו אחד, רדיו פירטי ששידר מלב ים. בשנת 1995 זכתה הקבוצה בראשותו במכרז לרדיו האזורי ששינה את שמו לרדיו חיפה.

בתום תקופת הזיכיון, שב רדיו חיפה והתחרה במכרזי הרדיו האזורי, וזכה בהם שוב בשנת 2008.התחנה הרחיבה את פעילותה ורכשה 50% מרדיו תל אביב,בעל הזיכיון לשידורים באזור תל אביב בשנים 2009 עד 2012 ניהל נישליס את רדיו תל אביב, ועם שובו לנהל את רדיו חיפה הפך ליו"ר הדירקטוריון של רדיו תל אביב. 

שנים, גם עם פרוץ המחלה וההתמודדות איתה, הגיש דני נשליס ברדיו את תכניתו זירה חופשית, והיה עד יומו האחרון מאוד דומיננטי במשרדי התחנה שעברו מחוצות המפרץ לגרנד קניון.

במשך השנים מיצה רדיו חיפה את אחיזתו בכל מה שנוגע לחיים בעיר חיפה בכל התחומים. אחד התחומים אותם טיפח דני נישליס היה תחום הספורט שהפך להיות חלק בלתי נפרד של האוהדים בכלל, בזכות הזיכיון על שידורי משחקי ליגת העל בשבתות, ולאחרונה עם כניסתו של בנו, דולב, להנחיית התכנית ״ שבת של כדורגל״ במישור הארצי. אך נישליס פעל רבות למען הספורט בכלל והכדורגל בחיפה בכלל, ולראייה התחנה מספקת את כמות שידורי הספורט הגדולה ביותר מכל תחנות הרדיו האיזורית בכל הפלטפורמות הדיגיטליות, ולעשייה הזאת היה שותף דני נשליס שגם היה גאה בה.

דני נישליס, היה אהוב על כל עובדיו

רדיו חיפה וקבוצות הספורט החיפאיות נפרדו היום מדני נשליס,

תגובת מועדון הכדורסל מכבי חיפה:״משפחת מכבי חיפה כדורסל מביעה צער על לכתו בטרם עת של מנכ"ל ומייסד רדיו חיפה, דני נישליס, שהלך לעולמו. מועדון הכדורסל מכבי חיפה משתתף בצער המשפחה. יהי זכרו ברוך.

לאורך עשרות שנות פעילותו, תמך וליווה נישליס את מכבי חיפה כדורסל במשחקיה בהיכל רוממה ובכלל.
המועדון, והבעלים ג'ף רוזן משתתפים בצער המשפחה עם לכתו בטרם עת של מר דני נישליס.
יהי זכרו ברוך.״

תגובת מועדון הכדורגל מכבי חיפה: ״ מועדון כדורגל מכבי חיפה והבעלים, יעקב שחר, מביעים צער עמוק עם לכתו בטרם עת של מנכ"ל ומייסד רדיו חיפה, מר דני נישליס, שהלך היום לעולמו.
לאורך עשרות שנות פעילותו, ליווה נישליס את מכבי חיפה במשחקים בארץ ובאירופה.
המועדון משתתף בצער המשפחה.
יהי זכרו ברוך.״

תגובת מועדון הכדורגל הפועל חיפה: ״ משפחת הפועל התאמה חיפה, הבעלים יואב כץ, ההנהלה, הצוות המקצועי והשחקנים שולחים את תנחומינו למשפחת נישליס ומביעים צער עמוק על לכתו בטרם עת של דני נישליס ז"ל לאחר מאבק במחלה קשה.
דני נישליס, מייסד רדיו חיפה ובעלי התחנה, ליווה את הספורט החיפאי במשך עשרות שנים בכלל ובפרט את קבוצת הפועל חיפה שאת אהדתו לה לא הסתיר. דלתו תמיד היתה פתוחה בפני אנשי המועדון מה שהוליד לא מעט שיתופי פעולה פוריים לאורך השנים. יהי זכרו ברוך״

תגובת רדיו חיפה: ״ דני נישליס הלך לעולמו
רדיו חיפה מרכין ראש ומוקיר תודה למייסד ומנהל התחנה, שנפטר היום בטרם עת ממחלה קשה. יהי זכרו ברוך״

מר רדיו, דני נשליס ז״ל

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *