"אם החיים נותנים לך לימונים, תעשה מהם לימונדה"

היא תמיד חלמה על סטודיו למחול משלה, אבל החיים חשבו אחרת והמורה לריקוד התאהבה בתחום הפיטנס. בקרוב היא תשיק את הסטודיו החדש שלה שיכלול שני אולמות ולדבריה, יהיה הדבר הכי מטורף בארץ. אפרת רוזנברג חיה את החלום

אפרת רוזנברג
צילום עצמי
בגד ים: יעל זואשנין

אפרת רוזנברג היא אישה עסוקה. בין שלל עיסוקיה, היא יועצת לאורח חיים בריא ומאמנת כושר, שבימי שגרה שייכת לסגל של בית ספר למאמנים ומדריכים וינגייט ובעלת רשת הרזיה וחיטוב הגוף. היא תמיד חלמה על סטודיו משלה, אבל חשבה שזה יהיה סטודיו לריקוד. "הגעתי מעולם הריקוד והמחול, רקדתי כל חיי, גם בלהקת מחול כרמיאל", היא מספרת "עולם הפיטנס, מסתבר, דיבר אלי יותר וזה קרה במקרה".

רקדה כל חייה. אפרת רוזנברג
צילום: עצמי

מגיל 6 היא גדלה בפנימייה והיא לא סוחבת איתה איזו טראומה, להיפך, נדמה כי המקום העניק לה את כל הכלים כדי להפוך למי שהיא היום. "אני אוהבת לייצר, לחשוב קדימה ולעזור וזה כי גדלתי בפנימייה, שם העניקו לי המון ובגלל זה, המטרה שלי היא להחזיר טוב לעולם", היא אומרת. "היום אני נשואה באושר ויש לי שתי בנות מדהימות, אני במקום אחר, אבל. המוטו שלי הוא: תעשה טוב, תקבל טוב ומזה אני מונעת. הכל עניין של גישה, אם החיים נותנים לך לימונים, תעשה מהם לימונדה".

היא התגוררה במשך תקופה בארצות הברית ושם התגלגלה לתחום הכושר, ממש במקרה. "נכנסתי לאימון במקרה ופשוט התאהבתי בזה. משם הכל היסטוריה. השנה האחרונה הייתה עמוסה לטוב ולרע ועכשיו אני לקראת פרויקט חדש ומעבר לסטודיו החלומות שלי. מדובר בסטודיו בו יש שני אולמות, הדבר הכי מטורף שיהיה בארץ וכל זה יקרה בספטמבר, לכבוד השנה החדשה".

אודות חגית פורטל

אולי יעניין אותך גם?

מירי צור- לעצב את החלום שלך

מעצבת הפנים מירי צור, היא דוגמא מוחשית לרפורמה והחדשנות המובאת בימים אלו בעולם עיצוב הפנים …

תגובה אחת

  1. אלופת עולם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *