"אני רוצה שכולם ידעו מי זה רמי מור"

הוא בסך הכל בן 26, אבל הספיק להוציא שישה סינגלים, אחד מהם עם בן אל. בקרוב יצא הסינגל השביעי, אתם מוזמנים לצפות בפרומו לקליפ החדש של רמי מור

מוזיקה תמיד עניינה את רמי מור, אבל גם ספורט וריקודים. רק בגיל 18 החליט הזמיר (26) מקרית ים שהוא מתחיל להתעסק במוזיקה ברצינות. הוא התחיל ללמוד פיתוח קול ולהיכנס לסצנת המוזיקה.

מהר מאוד יצא הסינגל החדש שלו "ילדה יפה", שכתב והלחין אריאל ישראלוב. "אריאל שלח לי את השיר והתחברתי אליו, מיד נכנסתי לאולפן והתחלתי לעבוד", אומר מור, "מאז יצאו עוד שישה סינגלים, מתוכם דואט אחד עם בן אל 'אגדה'. השיר נולד בתוך רבע שעה, באנו לאולפן והחלטנו להקליט משהו אבל לבסוף ויתרנו. פתאום נכנס הכותב והמלחין רונן מיכאלוב ואמר: 'תנו לי רגע' ובתוך רבע שעה כתב את השיר. מיד נכנסנו והקלטנו את השיר והיום הוא עומד על שני מיליון צפיות".

חושב איך לתת אך השואו. רמי מור
צילום: שרון ינאי

כמו כולם, החל מור להופיע במועדונים ומהר מאוד עבר להופיע באירועים ובמות גדולות יותר. "גם השנה הופעתי על במת העצמאות בקרית ים כמו בכל שנה, בשנים האחרונות וזו גאווה. אני מופיע על במת העצמאות בקרית ים ארבע שנים וזה מדהים. אני מופיע מול החברים ובני המשפחה והם אלו שתמיד יגידו את הביקורת האמיתית, אבל אין דבר יותר מרגש מלעלות על הבמה ולתת את כל כולך", אומר מור.

אוטוטו יוצא. סרט של החיים

בקרוב עומד לצאת הסינגל השביעי שלו "סרט של החיים", שכתב אבי נחשונוב והלחין בנצי צור, לו צולם גם קליפ מתאים. "הסינגל יצא בחודש הקרוב, הוא מדבר על אהבה. לכל שיר שאני שר, אני מתחבר, אבל לפני כן אני בודק אם הוא מתאים לי. שלחו לי כמה סקיצות של השיר והתרשמתי מסקיצה אחת ונכנסתי לאולפן להקליט, בהמשך ראיתי לנכון לצלם קליפ. צילמנו בתל אביב, הסיפור בקליפ הוא סוג של אהבה שנגמרת באכזבה, לכל פרידה יש לפעמים סוף לא טוב".

מור בטוח שתאהבו את הסינגל החדש שלו, הוא חי ונושם את המוזיקה. "אני מתרגש כל פעם מחדש שאני עומד על הבמה, בכל פעם אני מחכה להופעה חדשה וחושב על איך לתת את השואו ובכל פעם להביא משהו חדש על הבמה, אם זה מבחינת שירים ואם זה מבחינת לשמח אנשים. החלום הגדול שלי הוא להגיע לכל במה אפשרית, גם אם זו במה קטנה עם מעט אנשים, וגם אם זה במה גדולה עם מיליוני אנשים, אני רוצה שכולם ידעו מי זה רמי מור".

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

מטבח בהיר? מטבח כהה? הגיע הזמן לתפוס גוון

לקראת משימת עיצוב מטבח חדש, אנשים רבים מתלבטים אם לבחור בגוונים כהים או בהירים. אם …

תגובה אחת

  1. לירן ביטון

    רמי תן בראש 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *