אפליקציה להזמנת נסיעות חשפה את הכתובת של המאהבת

הבעל נהג להשתמש באפליקציה להזמנת נסיעות אל המאהבת. האשה קיבלה את כל המידע על הנסיעות ישירות לנייד שלה

אפליקציה (ישומון) להזמנת נסיעות חשפה בפני אשה את מעלליו של הבעל בנסיעותיו ברחבי העולם ובארץ וכעת היא מבקשת להתגרש ממנו.

מדובר בזוג אמיד, בשנות החמישים לחייהם. הבעל איש עסקים והאשה מעצבת פנים מצליחה. השניים הצליחו לצבור רכוש רב וממון והבעל נהג לטוס לחו"ל כמה פעמים בשנה לצורך ניהול עסקי הנדל"ן המשפחתיים ברחבי אירופה. כמה עשרות מיליוני שקלים, הרכוש שצברו בני זוג בשנות ה-50 לחייהם. באחת מהנסיעות המשותפות של בני הזוג האישה פתחה לבעלה חשבון באפליקציית נסיעות, כדי לאפשר לו לנסוע במוניות ברחבי העולם במחיר זול וביעילות רבה.

מתברר כי הבעל אהב את הרעיון והחל להשתמש באפליקציה לנסיעות בחו"ל וגם בארץ. מה שהבעל לא ידע זה שבגין כל נסיעה שביצע באמצעות האפליקציה, בארץ ובחו"ל, נשלחה אל האישה הודעת דוא"ל שכוללת את עלות הנסיעה, יעד המוצא והכתובת אליה נסע. כך למעשה, מבלי משים, היה מיקומו של הבעל חשוף לעיניה של האישה, בכל פעם שהזמין מונית.

עיקר תשומת הלב של האשה באפליקציה היתה השימוש שנעשה בה  בארץ. בימים בהם לכאורה, נהג ללון לילה או שניים בשבוע בבית מלון, חשפה האישה דפוס נסיעה לכתובת קבועה, בשעות הלילה המאוחרות, בשעות שבהן טען בפני אשתו כי הוא ישן במלון.

עם הכתובת שבידה, שכרה האישה שירותיו של חוקר פרטי, אשר אימת את חששותיה ותיעד את הבעל בביקוריו אצל המאהבת, עמה יצא לבלות. האשה הגיעה לעורכי הדין שרין וגדלי סולן וגוללה בפניהם את מעלליו של בעלה כולל החומר שהביא לה החוקר הפרטי. השבוע, הורתה האישה לעורכי הדין סולן לפעול להגיש תביעת גירושים ופירוק שיתוף.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרמי או בית המשפט לענייני משפחה

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה

האם יש שוני בין הערכאות בבדיני גירושין בין בית הדין לענייני משפחה לבין בית הדין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *