אקו סלושנס- המירוץ שלך להצלחה

מ"ילד פלא" שקטף הישגים בתחומים שונים, ועד לניהול עסק מוביל לייעוץ ופיתוח עסקי- הוא רק בן 24 שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול, אלא רק ההתחלה של המירוץ הבא להגשמה. שננו את השם "אקו סלושנס".

"אקו סלושנס" הינו משרד בוטיק בחיפה, המטפל בלקוחות הנדרשים לייעוץ והכוונה מורחבים במימון ופתרונות אשראי ללקוחות פרטיים, עסקים וחברות.
מייסד ומנהל החברה הוא כריסטיאן דאוד, בוגר תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות עם מערכות מידע של האוניברסיטה הפתוחה בחיפה, תעודת יועץ עסקי ויעוץ משכנתאות. מגיע עם ניסיון וותק כמנהל בבנק מזרחי טפחות, אשר ניהל תיקי לקוחות ביד רמה, מפרטיים ועד תאגידים גדולים רבים. לפני מספר שנים יצא לדרך עצמאית ופתח את חברת "אקו סלושנס" המעניקה מעטפת של שירותים פיננסיים, הן במישור העסקי והן במישור הפרטי.
במישור העסקי- בניית תכנית עסקית אסטרטגית, תזרים מזומנים, פתרונות מימון, התנהלות מול גופים ומוסדות ממשלתיים, התאמת פתרונות יצירתיים לייעול העסק, גם ברוח התקופה והמגבלות. שירותי פיתוח עסקי, הכוללים בניית אתרים, ייעוץ עו"ד וסוכני ביטוח. בנוסף, יצירת חיבורים ושת"פ בין לקוחות עסקיים, ביניהם תאגידים וארגונים מובילים בארץ.
במישור הפרטי- פתרונות מימון, הלוואות, ניהול קרנות, בניית תכנית כלכלית משפחתית, ע"י התאמה אישית ליעדים תוך שימת דגש על ניצול משאבים באופן יעיל ומסודר, לימוד כלים פרקטיים ושיתוף מלא של הלקוח בתהליך, דבר אשר לא רק יסייע לו לצמוח, אלא גם לשמור על יציבות כלכלית

כריסטיאן מגיע ממשפחה אריסטוקרטית בחיפה, כשהשאיפה למצוינות ניכרת בה בכל תחומי העסקים שלהם ובענפים שונים, אף בתחום הספורט התחרותי. כריסטיאן אף זכה בתחרות בינלאומיות כאלוף העולם בריקודים סלוניים בין השנים 2007-2012.
אך גולת הכותרת היא כי מילדות התגלה כ"ילד פלא" מחונן, עם הישגים מרשימים  במתמטיקה, בתיכון אף הוביל פרויקט של יזמות ופיתוח עסקי בהצטיינות יתרה ומשם קצרה הדרך להתפתחותו בתחום הפיננסים עד להקמת החברה שבבעלותו כיום.

משרד אקו סלושנס מתאפיין בצוות מקצועי ומוסמך בכלכלה וניהול עסקים, קשוב וגמיש עם חשיבה "מחוץ לקופסה",
המשרד חרט על דגלו תודעת שירות גבוהה, ניתוח נתונים אובייקטיבי והתאמת הפתרון האופטימלי לכל לקוח באמצעות אנליזה עסקית בכניסה לרזולוציה ממוקדת עד הפרט הקטן תוך חיסכון עלויות והענקת השירות המשתלם ביותר שרואה קודם כל את הלקוח "בגובה העיניים" עם ליווי צמוד ואדיב כחלק מהמסע לשיקום וצמיחת העסק

כריסטיאן דאוד:
"כשאני מגיע לעסק אני קולט מהר מאוד ברדאר אם הוא כדאי ורווחי, מריץ מול עיניי תהליך של ניתוח נתונים, רואה איך אפשר למנף אותו, מה היעדים והתחנות שבדרך אליהם. אין פה קסמים וזבנג, אבל יש תהליך ונוסחאות שעובדות. החזון שלי הוא להגיע לכמה שיותר קהלים, להפיץ את הידע שלי ולהוביל להבראת עסקים"


אקו סלושנס
פלי"ם 2 בניין מנו ריג'ס, חיפה
נייד 052-2313111

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

יועץ פיננסי בחיפה

בניית אסטרטגיית פעולה עסקית מצליחה

ניהול פיננסי יעיל הוא המפתח להצלחה של העסק, ולעיתים קרובות דורש ידע מתקדם בנושא. המציאות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *