ארונות לחדר הכביסה – ככה תסדרו ותארגנו את אחד החדרים הכי מבולגנים בבית!

אחד החדרים האחרונים בכל דירה שעדיין לא זכה לטאצ' עיצובי ולמעשה מהווה במרבית המקרים חדר בלאגן, הוא ללא ספק חדר הכביסה. תכנסו למרבית החדרים שבהם מרוכזת כביסה בבית הישראלי וכנראה שתמצאו ערמות של בגדים, חומרי ניקוי ובעיקר בלאגן, אולי הגיע הזמן שנקדיש קצת יותר תשומת לב לחדר הכביסה ונהפוך אותו ממכוער ומבולגן למסודר. רהיטי בוקובזה מציעים מגוון נרחב של ארונות לחדר כביסה בהתאמה אישית!

חדר הכביסה בבית הישראלי

בואו נהיה כנים, מרבית הישראלים אינם חובבים של כביסה ולכן גם די נמנעים מלבצע את המטלה הביתית הזו באופן יומיומי מה שבאופן טבעי מוביל לכך שבכל חדר שירות נמצא ערמות של כביסה שרק מחכים שאחד מבני הבית יגיע להפעיל את מכונת הכביסה.

חדר הכביסה מצוי במרבית המקרים בחדר שירות הממוקם לצד המטבח או המקלחת ואנו מנסים לנצל בו כל מטר אפשרי. במשך שנים נמכרו ברשתות השיווק השונות ארונות שירות אשר הגיעו בגדלים סטנדרטים שלא תמיד התאימו בצורה נכונה לחדרי השירות שלנו, מה שהוביל לכך שהם לא אפשרו ניצול נכון של החלל או שהעדפנו לוותר על הארון מתוך רצון לנצל את השטח בצורה חכמה יותר.

ארונות כביסה – האם אתם בעד ארון כביסה פתוח או סגור?

חדרי כביסה הם לרוב מוגבלים בשטח, בעיקר בשל העובדה שמכונת כביסה ומייבש כביסה מוצבים בהם במרבית המקרים ולכן כדי לנצל בצורה חכמה יותר את השטח אנו זקוקים לארונות. ישנם מספר אופציות לארונות כביסה מומלצים:

ארון כביסה פתוח – ארון כביסה פתוח הוא למעשה ארון אשר אינו נסגר על ידי דלתות ובכך אנו מקבלים מראה אסתטי של מדפים ועליהם מאוחסנים או מוצגים דברים שונים. ארון כביסה כזה בדרך כלל מאפשר לגשת ולאחסן בצורה מהירה יותר וכן ניתן להשיגו בעלות נמוכה יותר. אין ספק שארון כביסה פתוח מומלץ יותר עבור משפחות אשר שומרות על סדר וארגון שכן כלמה שמאוחסן בארון חשוף למעשה.

ארון כביסה סגור – בשונה מארונות כביסה פתוחים, אשר למעשה כוללים בעיקר שילוב של מדפים ונראות פתוחה של כל מה שאנו מעוניינים לאחסן בארון כביסה סגור יש לנו את היכולת שלא לחשוף את מה שמתרחש בתוך הארון ולכן הוא מתאים בעיקר לחדרי כביסה שבהם אין שמירה מתמדת על ארגון וסדר.

ארונות כביסה מותאמים באופן אישי לחדר הכביסה שלכם

אחת הבעיות העיקריות שעימם אנו מתמודדים בחדר הכביסה הוא שטח החדר והתאמת הפריטים אליו, לכן גם יש קושי במציאה של ארונות כביסה כיוון שהם נמכרים בגדלים סטנדרטים שלא תמיד מתאימים לחדר הכביסה שלנו או שבמידה והם כן מתאימים לא מדובר בעיצוב אסתטי או התאמה לרצון ולצרכים המלאים שלכם.

רהיטי בוקובזה זיהו את הצורך בייצור רהיטים בהתאמה אישית, משנת 1968 הם מספקים פתרונות לכל הרהיטים באיכות הגבוהה ביותר בישראל. לאורך השנים הצליחו מעצבי הרהיטים בבוקובזה לפתח מגוון נרחב של פתרונות לבלאגן שכולנו מכירים בחדר הכביסה. ארונות כביסה מומלצים המספקים אחסון לחומרי הניקוי, לכביסה המלוכלכת, למגבות וכמובן תוך התייחסות מלאה לשילוב עיצובי עם מכונת הכביסה ומייבש הכביסה. את הארונות ניתן להזמין במגוון רחב של חומרים, צבעים ועיצובים המתאימים לכל תקציב שיש ברשותכם.

אודות לירן לביא

אולי יעניין אותך גם?

מתנות יוקרתיות – מארזי השוקולד לאירועים מושלמים

שוקולד פרלינים מהווה חלק מהאמנות של עולם השוקולד. מארזי פרלינים הפכו לסמל של יוקרה בכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *