אשכנזי בקרית ביאליק: "ביבי חלש"

הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי הגיע לכנס מפלגת כחול לבן בקרית ביאליק ונאם בפני מאות אנשים. בחירות 2019

רא"ל במיל' גבי אשכנזי, מראשי סיעת "כחול לבן" הגיע במוצאי שבת לקרית ביאליק, יחד עם ח"כ יואל רוזבוזוב. לכנס הגיעו מעל 500 תושבי הקריות והסביבה, להביע את תמיכתם באשכנזי ובמפלגה.

מציאות בלתי נסבלת. אשכנזי
צילום: כחול לבן

"שום מדינה לא הייתה מוכנה לקבל את מה שקורה בעזה. אנחנו, שנושאים על גבנו את צלקות המלחמה,
מבינים את משמעות הדברים, אבל המציאות הזו היא בלתי נסבלת", אמר אשכנזי. "חובתה העליונה של כל מדינה היא לאפשר לאזרחיה ביטחון פיזי ותחושת ביטחון. אתם יודעים למה סינוואר חזק? כי ביבי חלש. שום מדינה לא משלמת בCASH על טילים או בלונים של אש. אין הרתעה, היא נשחקה. צריך להחזיר את ההרתעה, להביא להכרעה של הכוח הצבאי של חמאס, ואז לטפל במציאות הבלתי נסבלת בעזה. יש רגעים בחייה של מדינה שהיא מוכרחה להפעיל את הכוח שלה, וזה לא קורה. אם אתם חושבים שמה שקורה בגדה קורה במקרה, אתם טועים. בשכונה שלנו אין מקום לחלשים. ראש הממשלה שהוא גם שר הביטחון אפילו לא יורד לדרום להסתכל לאנשים בעיניים, לדבר איתם. יותר חשוב לו לנסוע לאוקראינה".

אשכנזי התייחס לכספים שבוזבזו בשנה האחרונה על שתי מערכות בחירות ואמר: "מועד ג' לא יהיה. לא תהיה שום מפלגה שתשלח עם ישראל למועד ג'. בזבזנו שנה שלמה. בזבזנו מיליארדים. במה שבוזבז יכולנו לבנות את בית החולים הכי טוב בצפון".

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *