בדרך לחתימה במכבי חיפה, ז׳נדו הקמרוני נחת בישראל

הקשר האחורי הקמרוני, ז׳נדו פוקס נחת לפני מספר שעות בישראל לאחר שסיכם את תנאיו במכבי חיפה את תנאיו,הוא אמור לחתום בימים הקרובים ולהצטרף רשמית לקבוצה.
פוקס בן ה-21,מתנשא לגובה של 1.74 מטר, השתייך לקבוצה הצרפתית סושו שם עשה את דרכו בקבוצת הנוער ובקבוצת המילואים של המועדון. על אף גילו הצעיר הוא רשם כבר 116 הופעות בכל המסגרות ומעל 9,000 דקות משחק, בליגה הצרפתית השניה. 
פוקס שיחק בנבחרות צרפת עד גיל 19 ועד גיל 20, עד שבנבחרת קמרון חששו שהכישרון הצעיר ילך להם וזימנו אותו, בנובמבר 2018, למשחק ידידות מול ברזיל ובכך נקבע שהוא ישחק עבור נבחרתה של קמרון.
פוקס שהבקיע בליגה הצרפתית השניה 5 שערים ובישל עוד 7, הוא קשר אחורי קלאסי אך יכול לשחק במספר תפקידים כמו מגן שמאלי, בלם אחורי, מגן ימני (בתפקיד זה שיחק בנבחרת קמרון על חשבונו של מיודענו מאבוקה ), קשר 50-50, וקשר התקפי. 
בעונה האחרונה סושו היתה קרובה שתי נקודות מירידה לליגה השלישית ולכן במועדון החליטו לעשות מעשה ולמכור את הכישרון הצעיר לקבוצת אלאבס הספרדית כדי להביא שחקנים במקומו ולחזק את הקבוצה . הוא הועבר הקיץ אך באלאבס לא היה בתכניות ההרכב וכתוצאה מזה הוחלט להשאילו כדי שיקבל דקות משחק. 
פוקס אמור להשתכר כשלוש מאות אלף יורו נטו, כאשר בין המועדונים אמור להיכלל סעיף בעניין מכירה עתידית כאופציה. אם אכן יחתום מדובר בהחתמה של שחקן צעיר ומבטיח בתפקיד שמשווע שנים לשחקן בעל שיעור קומה שיכנס לתפקיד.

במכבי חיפה יצטרכו לפעול במהרה כדי לשחרר שחקן זר מהסגל כדי שיוכלו לרשום את פוקס. אוטין הניגרי הצעיר לא מעוניין לצאת להשאלה מצד אחד, מהצד השני לא ניתן להקפיא אף שחקן עד אשר אליסון דוס סנטוס לא יחתום בקבוצה אחרת או לחילופין, יסכם עם מכבי חיפה על התרת חוזהו.

אודות בני סלמון

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *