בוחרים ונהנים

שבוע הבחירות עם מגוון פעילויות ללא תשלום בקניון שער הצפון בקרית אתא: יריד בגדים של מעצבות אופנה ישראליות, הרצאה על גידול ילד עם צרכים מיוחדים ושיעורי זומבה לגיל הזהב

ביום שלישי הקרוב כולנו נצא לבחור ונקבל על הדרך גם יום חופש באמצע השבוע, אבל מי אמר שאי אפשר לנצל גם את שאר הימים כדי ליהנות ממגוון פעילויות לכל הגילאים וללא תשלום. קניון שער הצפון בקריית אתא מספק השבוע מבחר פעילויות לילדים, מבוגרים וגם לבני גיל הזהב. בין היתר תוכלו ליהנות השבוע מהרצאה נוספת ללא תשלום במסגרת המיזם החברתי בליץ, מקבלת שבת עם שירה בציבור, פעילות בייבי מיוזיק להורים ולתינוקות, שיעורי זומבה גולד לבני גיל הזהב ואפילו משוק קונספטואלי של בגדי  יד שנייה ופריטים שונים של מעצבים.

השבוע יתחיל ביום שני עם הרצאה של כרמלה ויינברגר, אם לבת כבדת שמיעה שהייתה בחינוך רגיל. כרמלה תספר על ההתמודדות של בתה ושל המשפחה ועל התמודדות וגדילה מתוך מציאות בלתי רצויה. כמו כן, היא מנחת קבוצות ומנחת מעגלי נשים. בעבר הייתה מורה לחינוך מיוחד שנים רבות ומאבחנת דידקטית.

קבלת שבת עם ורדית ורפי זוהר
צילום: ורדית ורפי זוהר

גם השבוע יימשכו מדי יום שני ורביעי שיעורי זומבה גולד לגיל הזהב – אותו אימון אירובי גופני באמצעות ריקוד בקצב לטיני אבל פחות מהיר, פחות אנרגטי ומותאם לעבודה על אזורים שחשוב לעבוד עליהם בגיל מבוגר, כמו המפרקים, שרירי היציבה ושיווי המשקל. השיעור מיועד לבני 50 פלוס ומתקיים ללא תשלום. גם הורים לתינוקות יוכלו ליהנות מפעילות מוזיקלית משותפת עם הקטנטנים בימי שני ורביעי במסגרת פעילות "בייבי מיוזיק" להורים ולפעוטות.

את השבוע תוכלו לסיים בכיף עם  "שישי-שיק" – לראשונה בקניון שער הצפון, שוק שכולו ביגוד יד שנייה של פאשניסטיות מובילות, לצד פריטי אופנה ייחודיים של מעצבות ישראליות, כובעים מעוצבים, תכשיטים,  ועוד. לאחר הקניות בשוק תוכלו לקבל את השבת בקבלת שבת מוזיקלית עם ורדית ורפי כולל שירה בציבור.

הכניסה חופשית.

יום שני 16.9, 20:00, הרצאה בסינטה בר אקספרס – לגדל ילד עם צרכים מיוחדים ולגדול יחד איתו.  מרצה: כרמלה ויינברגר. הכניסה חופשית ברישום מראש https://www.eventbrite.com/e/68683091977***.

ימים שני ורביעי, 10:00, זומבה גולד.

ימים שני ורביעי 11:00, בייבי מיוזיק

יום שישי, 20.9, 11:00, קבלת שבת עם ורדית ורפי

שישישיק, 14:00-10:00, יריד אופנה

אודות ורד לרנר

אולי יעניין אותך גם?

צילום עצמי

ספר ילדים לזכרה של מריה טל ז"ל

ספר ילדים ראשון מסוגו העוסק באובדן הורה, נכתב על ידי שירית זמיר תושבת קרית ביאליק, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *