בוטלה הרשעתו של צעיר שתקף עובד סופרמרקט

בית המשפט המחוזי קיבל את ערעורו של נאשם שהורשע בתקיפה חמורה, לאחר שנגח בפניו של עובד בסניף רמי לוי בקרית חיים, וביטל את הרשעתו בדין

לפני כשנה וחצי הגיע תושב קרית ביאליק (30) לערוך קניות בסניף רמי לוי בקרית חיים, יחד עם אמו. מכתב האישום שהוגש עולה, כי לאחר דין ודברים עם עובד הסניף, תקף אותו הצעיר ונגח בראשו.

נזק בלתי הפיך. עו"ד חליוה
צילום: עמית חליוה

נגד הצעיר הוגש כתב אישום על תקיפה חמורה, לאחר שהעובד נפצע בראשו ונאלץ לעבור טיפול רפואי והוא הורשע בעבירה שיוחסה לו. סנגורו של הצעיר, עו"ד רונן חליוה, הגיש ערעור אל בית המשפט המחוזי בחיפה, בו טען כי ההרשעה תגרום לצעיר נזק בלתי הפיך לעתידו התעסוקתי.

בתסקיר שהוגש לבית המשפט, עולה כי, זה שלוש שנים שהצעיר מנהל חברה בבעלותו והוא סטודנטת ללימודי הנדסה אזרחית "אין לחובתו הרשעות קודמות.. והוא נושא באחריות מלאה להתרחשות זו וביטא חרטה בגין מעשיו ובושה בגין עצם מעורבותו בפלילים", טען עו"ד חליוה בבית המשפט.

השופטים יגאל גריל, אדמונד לוי והשופטת אספרנצה אלון מבית המשפט המחוזי קיבלו את טיעוניו של עו"ד חליוה וקבעו כי קיים חשש ממשי שההרשעה תפגע בעתידו התעסוקתי של הצעיר. בעקבות כך, ביטלו שלושת השופטים את הרשעתו בדין של הצעיר, למרות חומרת המעשה.

התקיפה בסניף רמי לוי
צילום מתוך מצלמות האבטחה

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *