בוטל צו ההפסקה המנהלי לאולמי הקאלה

ביקורת שהתקיימה הבוקר על ידי סגן הרופא המחוזי, מפקחת בריאות הסביבה והווטרינר העירוני, ביטלה את הצו שניתן אתמול. הנהלת האולם: "הנושא יצא מפרופורציה"

כמו שהבטיחו, תיקנו בעלי אולמי הקאלה את הליקויים שהובילו למתן צו הפסקה מנהלי אתמול, והיום הצו בוטל. בשעות הבוקר הגיעו נציגי משרד הבריאות לביקורת נוספת באולם, ביניהם סגן הרופא המחוזי ד"ר יהונתן דובנוב, גב' זיוה לייבל, מפקחת הבריאות הסביבה והווטרינר העירוני בחיפה ד"ר ווליד חורי. בתום הביקורת נמצא כי הליקויים תוקנו וצו ההפסקה שניתן אמש, בוטל.

"בהתאם לממצאי הביקורת תוקנו רוב הליקויים והוסרה הסכנה החמורה והמידית לבריאות הציבור שהייתה העילה להוצאת הצו", כתב ד"ר דובנוב. בנוסף ביום ה 2.9.19 הומצאו ללשכת הבריאות נהלי העבודה שנדרשו על ידנו במסגרת השימוע".

מהנהלת אולמי הקאלה נמסר בתגובה:" הנושא יצא מפרופורציה ואנו מברכים את משרד הבריאות ששקל שוב וביטל את הצו. אולמי הקאלה פועלים מזה כ-15 שנים, ללא דופי וללא עוררין כמתחם האירועים הגדול והמצליח ביותר בצפון, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הקריטריונים, בהם רמת האוכל, הניקיון, השירות והמקצועיות. אלפים רבים של זוגות ערכו את אירועיהם במתחם הקאלה והביעו שביעות רצון מרבית מתפקוד המתחם כולו".

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *