במקום הראשון: בית הספר הטכני של חיל האוויר

בבית הנשיא התקיים טקס הענקת פרס נשיא המדינה וראש הממשלה לזוכה בתחרות הנצחת נשיאי ישראל וראשי ממשלותיה. במהלך הטקס הכריזה ועדת הפרס על בית הספר הטכני של חיל האוויר בחיפה כזוכה בפרס. הפרס ניתן למנהל בית הספר, שלום בובליל ומפקד בסיס הטכני, אל״ם רונן פולוביאן על ידי ראש הממשלה, בנימין נתניהו ובראשות נשיא המדינה, ראובן ריבלין.

את הפרויקט הובילו לאורך שנת הלימודים הנוכחית תלמידי שכבה ט' בבית הספר הטכני של חיל האוויר בחיפה. בתחילת העבודה על הפרויקט התבקשו התלמידים לבחור מבין שני נשיאים ושני ראשי ממשלה דמות אחת שתונצח בפרויקט. תלמידי בית הספר בחרו את דמותו של לוי אשכול כפרויקט ההנצחה וניהלו תהליכים של איסוף מידע, יצירת תוכן ובנית אתר אינטרנטי להנצחה.

מנהל בית הספר, שלום בובליל ציין: ״תלמידי בית הספר עברו תהליך לימודי וחינוכי במהלכו ביצעו עבודת חקר בסיוע מורי בית הספר״, כמו כן הוסיף כי "התלמידים עשו שימוש בכלים טכנולוגים שרכשו בבית הספר ולמידה מבוססת משחק בכדי להנגיש את המידע עבור כלל הגילאים".

 חיל האוויר ובית הספר הטכני בחיפה  מדגישים את החיבור להיסטוריה של מדינת ישראל לצד הלמידה והטכנולוגיה. חיל האוויר כמוביל בחינוך טכנולוגי שם את השימוש בכלים טכנולוגים לצרכי חינוך והדרכה. חיל האוויר מקדיש חשיבות רבה לשילוב בין העולם הטכנולוגי ועולם ההדרכה. תלמידי בית הספר משתלבים בסוף תקופת לימודם במערך הטכני של חיל האוויר ומהווים חלק משמעותי מפעילות חיל האוויר.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *