בן 21 מואשם בביצוע עבירות מין בבת 12

צעיר עתודאי, 21, נעצר על ידי המשטרה לאחר שניהל קשר אינטימי עם ילדה בת 12 אותה הכיר בקבוצת וואצאפ. על פי כתב האישום שהגישה פרקליטות מחוז צפון נגדו, הוא ביצע בילדה שורה של עבירות מין.

חקירת הפרשה החלה לאחר שהיועצת החינוכית בבית הספר שבו לומדת הילדה דיווחה לעובדת סוציאלית באגף הרווחה בעירייה שמשהו אינו נראה כשורה וזו דיווחה למשטרה. מיד עם קבלת ההודעה נפתחה חקירה והילדה והוריה זומנו לחוקרת ילדים מטעם משרד הרווחה.  במהלך גביית עדות מהקטינה לא עלה דבר וחוקר המשטרה המשיך בחקירת האירוע במטרה להגיע לחקר האמת ולמנוע פגיעה וניצול מיני של ילדה.

החשוד זומן לחקירה בתחנת המשטרה ובעקבות חקירה מיומנת של חוקר עבירות מין חלה תפנית משמעותית בחקירה והחוקר הצליח לגבש תשתית ראייתית כנגד החשוד שהובילה להגשת כתב אישום נגדו. מחקירה של חוקר עבירות מין עלה כי הנאשם בן ה- 21 היה חבר בקבוצת "ווטסאפ" שבה הייתה חברה גם הקטינה. הנאשם פנה לקטינה באמצעות הודעה פרטית בווטסאפ ושאל אותה לגילה.

הילדה השיבה כי היא בת 12 והם החלו להתכתב ביניהם ולשוחח על חייהם האישיים לרבות יחסים זוגיים. בשלב מסויים שאל הנאשם את הקטינה אם היא רוצה שהם יהיו ביחד והקטינה השיבה בחיוב והשניים החלו להיפגש ולקיים קשר זוגי ביניהם.  הנאשם הסתיר מאמו וחבריו את גילה האמיתי של הילדה וטען כי היא בת 16 או 17 והחל מאוקטובר 2018 ועד למעצרו נפגש הנאשם עם הקטינה במקומות שונים בין היתר גם בביתו ובביתה של הקטינה וביצע בה מעשים מגונים לשם סיפוקו המיני. עוד עלה מהחקירה כי הנאשם שידע שנפתחה נגדו חקירה המשיך להיפגש עם הקטינה ולבצע בה מעשים מגונים עד למעצרו.

מהמשטרה נמסר כי היא מנהלת חקירות יסודיות ומקצועיות תוך שימוש במגוון אמצעים טכנולוגיים במטרה להגיע לאותם עברייני מין בדגש על פשיעה נגד קטינים, להביאם לדין ולהרחיקם מהחברה. קיים צו איסור פרסום על שמו של הנאשם וכל פרט העלול לזהות את הנאשם וכן איסור פרסום שמה של הקטינה וכל פרט העלות לזהות אותה.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרמי או בית המשפט לענייני משפחה

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה

האם יש שוני בין הערכאות בבדיני גירושין בין בית הדין לענייני משפחה לבין בית הדין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *