בן 22 מקרית אתא מואשם ברצח יוסף שמילוביץ ובניסיון רצח

נגד אביב בן אליהו הוגש כתב אישום בעבירות של רצח וניסיון לרצח. פרקליטו טוען שהוא לא היה אחראי למעשיו לאור מצבו הנפשי

פרקליטות מחוז חיפה פלילי הגישה היום, חמישי, לבית המשפט המחוזי בעיר, כתב אישום כנגד אביב בן אליהו (22), תושב קרית אתא, באשמת הרצח של יוסף שמילוביץ' (67)  מקרית מוצקין. וכן עבירות של ניסיון לרצח והחזקת סכין.

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד עינב איסטקו, עולה כי בסוף החודש שעבר, ביום ראשון בסמוך לשעה 06:30 יצא בן אליהו מביתו כשהוא מצויד בשתי סכינים,  בכוונה להגיע לדירתו של חברו בר דהן. כשהגיע הנאשם  לביתו של דהן, דפק מס פעמים ומשלא היה מענה, עזב את המקום והחל ללכת ברגל לכיוון רחוב אושה בקרית מוצקין שבו מתגורר שמילוביץ'. מעט לפני השעה שבע בבוקר בעודו הולך ברחוב, הבחין הנאשם  ביוסף שמילוביץ, עמו אין לו היכרות מוקדמת, הולך לכיוון רכבו. בן אליהו  פתח את הדלת הרכב הקדמית שלצד מושב הנהג, נכנס לתוכו ודקר את שמילוביץ' בפלג גופו העליון, תוך שהמנוח מנסה להתגונן ולהדוף את הנאשם. בשלב מסוים יצא שמילוביץ' מהרכב ובן אליהו המשיך לדקור אותו בפלג גופו העליון.

זירת הרצח של יוסף שמילוביץ'. צילום: דוברות המשטרה

בהמשך הצליח שמילוביץ' להכנס לרכבו כשהוא פצוע רכבו ונסע לתחנת משטרת זבולון. דקות ספורות לפני השעה שבע בבוקר הוא הגיע לתחנת המשטרה, החנה את רכבו, צעד לכיוון עמדת השומר וכעבור דקות ספורות התמוטט, צוות מד"א שהגיע למקום, פינה את אותו למרכז הרפואי רמב"ם, שם נקבע מותו.

עוד עולה כי לאחר האירוע המשך הנאשם והתקדם לכיוון רחוב אושה לכיוון דירתו של דהן, בסמוך לשעה  שבע וחצי  נכנס  הנאשם  לחדרו של המתלונן והתיישב על מיטתו ותקף את המתלונן בצעקות את ודקר אותו בחזה.   בהמשך  נוכח הצעקות נכנסה אמו של המתלונן לחדר, ניסתה להרחיק את הנאשם  מבנה.  בן אליהו ברח  מהדירה ונתפס על ידי אחד השכנים, שהחזיק בו עד להגעת משטרה. הפרקליטות מבקשת  מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

מטבח בהיר? מטבח כהה? הגיע הזמן לתפוס גוון

לקראת משימת עיצוב מטבח חדש, אנשים רבים מתלבטים אם לבחור בגוונים כהים או בהירים. אם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *