גבר? אלה מוצרי טיפוח הרכב שכדאי לך לעשות בהם שימוש

הקשר המיוחד שבין גבר לרכב

זוכרים את הילדות, בה סביר שאבא שלכם לא נתן לכם לאכול כלום ברכב או דאג שתנקו טוב את הרגליים בדרך חזרה מחוף הים? מסתבר שיש קשר מיוחד בין גבר לרכב הפרטי שלו, קשר שעובד מאב לבן במשך השנים שחלפו מאז המצאת הרכב המנועי. כיצד ייתכן שהרכב של הגבר תמיד מתוקתק, נקי, מצוחצח ומתודלק בזמן שבמקביל הרכב של האישה תמיד נראה מוזנח? הגיע הזמן להכיר בעובדות ולפיהם גברים פשוט אוהבים את המכוניות שלהם ומשקיעים בטיפוח שלהם, במקום לרכוש תכשירים לטיפוח העור הם מעדיפים לרכוש מוצרי טיפוח לרכב.

איך אתם שוטפים את הרכב שלכם?

מעבר על תחנות שטיפת רכבים, בעיקר בסופי שבוע או ערבי חג תמיד מציג בפנינו מראה של תורים ארוכים אבל ביננו כל גבר אמיתי יודע שמומלץ לא להכניס את הרכב לשטיפה במכון עם מכונה כי זה הרי עלול לפגוע בציפוי הצבע ואף לייצר שריטות על גבי הפח. גברים אמיתיים נוהגים לשטוף את הרכב שלהם לבד, קשה להאמין שיש דבר שאין לו במחסן או אפילו בבגז' של הרכב מוצרי טיפוח לרכב כדוגמת ווקס לרכב, שמפו לרכב ועוד מוצרים אחרים.

מדוע אתם חייבים לעשות שימוש רק במוצרי טיפוח לרכב?

רבים תוהים מדוע לא ניתן לשטוף את הרכב עם סבון הכלים או עם סבון הגוף או הידיים שיש לכל אחד מאיתנו בבית, מדוע הם טובים עבור הכלים או עבור הגוף שלנו ואינם מתאימים לשטיפת הרכב? התשובה לכך היא ברורה ונובעת מרמת החומציות של מוצרים בהם אנו עושים שימוש בבית, רמת החומציות שלהם גבוהה ולכן שימוש במוצרים אלה במקום במוצרי טיפוח לרכב עלול לפגוע בשכבות ההגנה העליונות של הצבע ובצבע עצמו. חשוב מאוד שהמוצרים בהם אתם מנקים את הרכב מותאמים לשימוש עבור רכבים, בדיוק כפי שסביר להניח שלא תשטפו את הכלים או תחפפו את הראש עם שמפו הרכב שלכם.

כיצד לבחור שמפו לרכב?

אז מה למעשה אתם צריכים לדעת לפני שאתם בוחרים את השמפו לרכב שלכם? כדאי תמיד לרכוש שמפו לרכב מומלץ של חברה מוכרת, מעבר לכם עליכם להבין כי שמפו בסיסי לרכב מכיל למעשה חומרים שמסייעים להסיר לכלוך ולנקות את הרכב ביעילות כאשר במרבית המקרים הוא כולל גם אפקט ברק שנועד לשמור על צבע הרכב. כיום ניתן למצוא בחנויות השונות שמוכרות מוצרי טיפוח לרכב גם שמפו שכולל תוספת ווקס שמעניק לרכב הגנה וכן שמפו ללא שטיפה שמיועד בעיקר לאנשים שרכבם אינו חונה בקרבת מקור מים.

מה אתם צריכים לדעת על ווקס לרכב?

 ווקס לרכב מגיע למעשה בשתי צורות: הראשונה היא בנוזל והשנייה היא במשחה שאותה אנו מורחים על הרכב. שימוש בווקס נועד למעשה כדי להעניק לרכב שכבת הגנה נוספת שמונעת למעשה את האפשרות לצבע דהוי וכן הוא מסייע גם בפני לכלוך שהרכב שלכם יכול להיחשף אליו כדוגמת מלט, שמן ואפשרויות נוספות. שימוש קבוע בווקס, לפחות אחת לכמה חודשים, יסייע לכם לשמור על צבע הרכב ולהעניק לו שכבת הגנה בעיקר במזג האוויר בישראל שבו ישנה חשיפה ממושכת וארוכה לשמש, הווקס גם מעניק לרכב שכבת ברק.

איפה מומלץ לרכוש מוצרי טיפוח לרכב?

תמיד מומלץ לרכוש מוצרים לטיפוח הרכב בחנויות מתמחות שכן אינכם מעוניינים לרכוש מוצרי טיפוח שאינם עומדים בתקנים ואשר עלולים לפגוע במכונית שלכם. בהלב"ץ, המרכז לחומרי בניין ואספקה טכנית, תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי טיפוח לרכב ובהם: ווקס לרכב, מנקה מקצועי לריפודי בד, מבריק צמיגים מקצועי, מנקה ג'אנטים, מנקה ריפודי עור, שמפו לשטיפת הרכב, תחליב לחידוש חלקי הפנים ברכב. בנוסף תוכלו לקבל ייעוץ מאנשי המקצוע במחלקה שיסייעו לכם לבצע התאמה בין מוצרי הטיפוח לרכב שלכם.

אודות לירן לביא

אולי יעניין אותך גם?

מתנות יוקרתיות – מארזי השוקולד לאירועים מושלמים

שוקולד פרלינים מהווה חלק מהאמנות של עולם השוקולד. מארזי פרלינים הפכו לסמל של יוקרה בכל …