גלגל המזלות / עדן הודיה כהן

למי צפויה אהבה חדשה, מי יקבל קידום ומי צריך לשמור את הקלפים שלו קרוב לחזה. הורוסקופ שבועי

עדן הודיה כהן
צילום: עצמי

גדי – יש חילוקי דעות במסגרת העבודה לגבי סיטואציה שהמילה וויתור תצטרך להיות שם. אתם לא מספיק מצליחים לראות את הבאות ובצורה מכוונת אתם פועלים מרגש וממקום של ניצחון. תהיו חכמים ולא צודקים זה מה שיכריע בסוף. הירח השוהה במזל שור השייך גם הוא ליסוד האדמה מביא איתו נינוחות מסוימת ליום הזה, בעיקר בכל מה שקשור לביטוי רגשי. השמש וונוס במזל סרטן מחזקות את התהליך ממקום זוגי הקשור ליחסים. דיאלוג ישיר בגובה העיניים שיחה של אחד על אחד יחדיר חום לחדרי הלב ופשרה.

דלי – אנשי עסקים/עצמאים – עסק חדש יגיע להישגים יפים שימרו על פרטיות ותיהנו מעמלכם, יש בכם קסם מיוחד שהוא רק שלכם. זוגיות – נופש יעשה איתכם חסד, מחודש נובמבר הלחץ ירד ותוכלו להסתכל על עצמכם מהצד ותבינו ותשכילו להבין שהביחד ושותפות זה סוד ההצלחה.

דגים – הרגישות שלכם מוציאה אתכם לא טובים. ממה שעולה בזוגיות, אתם עקשנים במקומות שאין לכם שליטה מול הצד השני, תפעלו בחכמה. גוף שלישי/ייעוץ יהיה מתן עזר יעיל אצלכם.

טלה – מי שמכיר אתכם יודע שאהבה עצמית היא הרוח שלכם ולכן קשה לכם לקבל לא. במערכת היחסים יש שינוי לקראת חודשים ינואר פברואר 2020, תזכרו שהדרך לא פחות חשובה מהמטרה, ואת הדרך זוכרים, את המטרה פחות, לכן, גם כשתרצו להשיג את יעדכם, תעשו זאת לאט ובשקט. מי שנמצא בהליך של טיפולי פוריות – הריון עד יוני 2020.

שור – אתם מחפשים תשובות ואישורים במקומות לא נכונים. קשר שלא מצליח תחת חוזה/תיאום ציפיות, יצטרך להישאר מאחור, כוונותיכם טובות, אך הפרטנר שלכם לא מספיק מבין את הקיים. הישמרו עם לשונכם ליד האנשים לא נכונים, אתם עלולים להסתבך.

תאומים – לאלו שמחכים לזוגיות תיתכן היכרות מפתיעה ומעניינת, משהו שלא ציפיתם, הישארו פתוחים. נושא העבודה מדאיג חלק מכם, אתם מנהלים בנשמתכם ולפעמים אתם לא מקבלים ביקורת, שימרו על עצמכם ועל לשונכם וחישבו היטב. קידום בעבודה למי שעובד שנה במינימום, מפברואר 2020.

סרטן – חלקים פנימיים שלכם מתחילים להשתנות ולראות את הטוב אחרי דרך מפותלת שעברתם. קשר מעניין שהחל, בעל המון יכולות עבודה יחד בעתיד. שימרו על עצמכם ואל תתנו את כל המידע, שימרו לעצמכם תמיד.
אתם מעניינים, מסקרנים, מרתקים. לשכירים ביניכם, יהיה שינוי מקום עבודה עד מרץ 2020.

אריה – למי שעבר דרך מרתקת במערכת יחסים, אתם מבינים מהי מסגרת ויודעים לשמור עליה. הדרך שלכם נכונה ומכוונת הפרטנר שלכם מרוצה, המשיכו בדרככם. הצעת עבודה מחו"ל לא תשתלם בעתיד, אל תמהרו להתלהב מהתנאים, כי הנסיבות יעצרו בדרך. מומלץ להישאר במצב קיים.

בתולה – לחץ וקושי פיננסי הם השנאה של מזל בתולה. הישארו בשליטה, בלי לחץ, כי המצב הולך להשתנות בקרוב עד זמן 1 (חודש אחד או שנה אחת). מערכת יחסים שלא האמינו בה, מגיעה למיסוד.

מאזניים – הקושי להחליט מוציא אתכם משליטה. מערכת היחסים לא בריאה ולא מומלצת, מאזניים יקרים, אל תפחדו מהלבד, מחכה לכם מערכת יחסים מדהימה.

עקרב – יום מלא וגדוש בו אתם מוצאים את עצמכם מתרוצצים ללא הרף ממקום אחד לשני. אתם מעורבים מאוד מבחינה חברתית ויש הרבה הצעות מעניינות. אירוע תרבותי שתבקרו בו, יגרום לכם למצוא אנשים שהקשר עימם יהיה לתווך רחוק, עליכם להיות פעילים יותר בכיוון. יש לכם הספק גבוה במיוחד ואתם מרגישים ונראים ממש נהדר. האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים אמיצי לב, דבקים במטרותיכם, אינטואיטיביים המעדיפים לפעול ביחידות ומוכנים לשאת באחריות לכל מעשיכם.

קשת – חשבון נפש שערכתם עם עצמכם, מניב פרות. אתם מתחברים לכוחות הפנימיים שלכם והתוצאות בשטח מגיעות תוך פרקי זמן קצר. האנרגיה החיובית שלכם מדביקה את כל הסביבה ויש הרבה אנשים שמחפשים את קרבתכם, כדאי שתהיו קצת יותר בררניים גם בתחום החברתי וגם בתחום הקריירה. עקב שינוי מסוים בדפוסי המחשבה משפיעה עליכם לטובה. זהו פרק זמן מתאים לבלות עם עצמכם ולסדר את המחשבות.
מישהו משוכנע שהצליח לכופף אתכם, לא כדאי שתריבו איתו, כי בקרוב יעזוב את עמדתו.

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

כל הסיבות לרדת לאילת לחופשה הבאה שלכם

אילת היא שם נרדף לחופשה אין הרבה ערים בישראל שהן ערי תיירות במלוא מובן המילה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *