גלגל המזלות / עדן הודיה כהן

מי צריך שקט, למי צפויות הפתעות ולמי יש מזל בעסקים? הורוסקופ בין התאריכים 1.8.2019-8.8.2019

עדן הודיה כהן
צילום: עצמי

אריה – שינוי במקום עבודה יביא איתו שינוי חצוב גורל, שיגיע לבסוף לשקט והצלחה לתווך רחוק. עצמאים – היו ערניים לגבי הפרטנרים העסקיים שלכם. אתם מבינים הכי טוב את עצמכם, כשאתם לבד. קחו פאוזה מהסביבה ונסו להגיע להחלטות בתחום העסקי, אל פחד.  

בפתיחה שערכנו לכבודכם, אריות יקרים, יצא קלף אס, שאומר שההובלה וההצלחה נמצאים בידיכם. בהצלחה.

בתולה – המיקוד המופלא שלכם מביא איתו חסד, למדתם דרך בצורה יפה מאוד. יש תוכניות עתידיות למקום העבודה, במיוחד לאלה שעובדים בגוף ממשלתי, צפוי קידום ושינוי מהותי, שייתן לכם גובה בעתיד. שימרו על פרופורציות .

מאזניים – החושים שלכם חזקים, מכוונים ויודעים מטרות. במשך 2 זמנים (יומיים, שבועיים, או חודשיים) אתם עומדים במבחן לא פשוט, אך בסופו של דבר, האמת הייתה בתוככם תמיד. תעברו לידה פנימית שתוביל לרעיון מנצח, שייקח אתכם למסע עצמי, שיוביל לחיבור בין הגוף לנפש. אל פחד, זה ילמד אתכם כמה חזקים אתם ומה אתם שווים. מישהו מהעבר חוזר, יהיו הפתעות נעימות, הסבלנות משתלמת.

עקרב – תחושות ומחשבות הם של העקרב האמיץ, שרוצה לטרוף את העולם ואין לו המון סבלנות. חתימת חוזים/אישורים או קבלת החלטות, החל מתאריך 16.8.2019 יעברו בהצלחה. עסק מעניין, עליו חשבתם, מקבל פרספקטיבה אחרת בזכות אדם קרוב לא צפוי.

קשת – אנשים לא מצליחים להבין אתכם ואת הדרך בה אתם נוהגים. אתם מעניינים, אוהבים חופש עם תשוקה מעניינת לחיים, אך בדרך שלכם בלבד, אתם לא נותנים הרבה אפשרויות לפרטנר שמולכם. הקסם שלכם רב וקשה לעמוד מולו, חלק לא מבינים איך אתם מצליחים לצאת ממצבים סבוכים, אך זה קורה בזכות השמירה האלוהית שלכם. לשכירים צפוי שינוי במקום עבודה. זוגיות – אלה שהתחילו קשר, אל תמהרו להסיק מסקנות, קחו דברים לאט.

גדי – הגדי השקט והמופנם יהפוך למיוחס בעולם התקשורת. קשר חברי של שנים, יגיע למריבה, בה תהיו בטוחים שאתם צודקים, אך הנתק ייתן לכם תשובה רועמת. אל לכם נכון להיכנס למקום הזה. קשר בעייתי, לא מוגדר או לא מוסבר, יגיע למצב של  חזרה ותהיה הזדמנות שניה. אל תראו התלהבות יתרה, זו תחפושת של הרס עצמי.

דלי – מבחינה רגשית אתם נמצאים בשיא שלכם, אתם מתחילים להיפתח בקשר חדש. קשר חדש שהתחיל לפני זמן 1 (יום, שבוע, חודש), יקבל משמעות רצינית ועתיד משותף.

בפתיחה שערכנו לכבודכם, דליים יקרים, נמצא כי קשר עסקי טוב ותקשורת מעולה עם מזל עקרב, תיצור יכולת עבודה עתידית עם תחושה של הרמוניה וביטחון.

דגים – מצבי הרוח של הדגים משתנים כמו הגלים בים. בכל מצב ניתן למצוא אצלם עצב נסתר, בשל העובדה הזו הם תמיד נכנסים למצבים ללא מוצא. בתחום הרומנטי, קיים קושי גדול בתקשורת, שגורם לשני הצדדים מחלוקת וחוסר שוויון. הדגים העקשן, בעל הדעות העצמאיות, לא נותן מקום לחופש והצד השני מרגיש לבד במערכה, חלקם ימצאו בתוך נתק עמוק.

בפתיחה שערכנו לכבודכם, דגים יקרים, רק צד שלישי יוכל לתת פתרון לבעיות עם שינוי קיצוני בקשר.

טלה – שנה לא פשוטה למזל טלה, חלקכם מצאו את עצמם נפרדים או מתגרשים מפרטנר אהוב ויקר, בשל בעיית חלוקה הוגנת. החופש עושה לכם טוב ואתם מבינים את הכאב העמוק עם המון מוסר השכל, שהופך לסיפור ישן. אתם מגלים בעצמכם כוחות שציפיתם למצוא ומי כמוכם אוהב יותר חופש ושקט. זה זמן טוב להיות לבד ולהביא למיקוד פנימי, שיביא הצלחה עתידית.

שור – התחדשות היא מילת השנה שלכם. לפנויים שביניכם -קשר רומנטי מתחילת השנה בינואר 2020. מבחינת כלכלית מופעל לחץ כלכלי, שינוי יהיה עד חודש יולי 2020. חברות שנגמרה מתחדשת, תלמדו מההתנהגות שלכם, כנות היא מילת המפתח.

תאומים – אתם נמצאים במצב סבוך פנימה, שקשה לכם לצאת ממנו. יש דרך לשחרר את הלב מכל העומס, כמו כתיבה, יוגה, או שיחות, שיעשו עמכם חסד. שנה לא פשוטה עוברת עליכם בכל התחומים, תנו לראש לנוח, תפסיקו לחשוב, כי זה כל שאתם עושים. תרגישו כמו גל שנשבר, רק לאחר מכן תוכלו לעשות סדר בבלגן ולקחת שליטה על הדברים. מצב כלכלי – תתחילו להתארגן מחדש, תחשבו בתבונה לפני כל הוצאה, רק באוקטובר 2019 יהיה שחרור כלכלי קל.

סרטן – אתם רעננים ויש רוח קוסמית באוויר, תחושה שהכל מותר. שמרו על שליטה ותישארו ממוקדים. לעצמאים – תקופה יותר טובה בחודשים אוקטובר – נובמבר 2019 ומאי יוני 2020. לשכירים – יש קושי כלכלי, תינתן הלוואה נוחה, או צד שלישי שיושיט יד לעזרתכם.

בפתיחה שערכנו לכבודכם, סרטנים יקרים, נמצא כי יש כאב, או חשדות במערכת יחסים קיימת. ספייס ושקט הן מילות המפתח.

לייעוץ, הכוונה, או תקשור עם עדן הודיה כהן, אנא לחצו כאן.

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

גלגל המזל / עדינה אור

למי עדיף להסתגר השבוע עד יעבור זעם, מי יצטרך דווקא לצאת מהבית ומי יקבל ביקור …

תגובה אחת

  1. מזל תאומים כבר לא בגלגל המזלות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *