גלגל המזלות / עדן הודיה כהן

למי צפוי שינוי בגישה לזוגיות, מי אמור להכיר אהבה חדשה במקום הכי לא צפוי ולמי חוזר קשר מהעבר. תחזית אסטרולוגית לתאריכים: 15.8.2019 – 22.8.2019

עדן הודיה כהן
צילום: דורון גולן

אריה – יום טוב לפגישות עסקיות, אנשים אוהבים לשמוע אתכם מדברים, יש לכם כוח בפה, חלקם לא יאהבו את הצד היהיר שלכם וחלק ירצו ללכת אחריכם כמו עיוורים. אתם כריזמטיים, מלאים בביטחון ואף משמשים כמודל לאחרים, שמרו על עצמכם. נסיעה לחו"ל תגיע לסופה עם קשרים מעניינים, שישימו אתכם כאות סמל שימשוך אחריכם אנשים לתווך רחוק.

בתולה – אתם נמצאים במסגרת שקשה לכם. מצד אחד הרצון להיות עצמאי חזק מתמיד, אך יש קונפליקט בין המסגרת לבין הביטחון שלכם. כל זמן שדברים לא יסתדרו, תתחילו להאמין בעצמכם יותר ולכו אחרי ליבכם. קשר מהעבר חוזר, אל תתנו לו להרוס לכם מה שהשגתם עד עכשיו.

מאזניים – אתם נמצאים ממש לפני הכרות מרתקת עם אדם מעניין כמוכם, כזה שיסקרן אתכם עד בלי די, זה יבוא ממקום שהכי לא תצפו. נופש לחו"ל תעשה לכם טוב.

עקרב – אתם רגישים בקשר לאדם הקרוב ללבכם ולוקחים אותו קשה מדי, נסו להוריד הילוך ולהתמקד בעצמכם. תוזמנו לאירוע מעניין, עם המון אנשים, שיגרום לכם להיות במרכז העניינים ותרגישו בעננים, בדיוק כמו שאתם אוהבים. לפנויים ביניכם צפויה היכרות מרהיבה, שתשנה לכם את הגישה שלכם לגבי זוגיות.

קשת – אתם לא מצליחים להבין את עצמכם, אתם מבולבלים לגבי רגשות לאדם שלא טוטאלי לגביכם, אל תאפשרו לו לשים אתכם בשוליים, תהיו חד משמעיים לגבי עצמכם. עבודה – אתם צפויים להתחיל לעבוד במקום חדש לאחר תקופה ארוכה בבית.

גדי – הסדר שלכם מפליא אנשים. אתם יוצאים מתקופה לא פשוטה. מי מכם שחוו פרידה משנת 2018/2019 ימצאו את עצמם בזוגיות חדשה. הפחד שולט והרצון לשליטה גובר, תיקחו את הדברים לאט ובלי לחץ. מי שיחזור לספסל הלימודים – צפויה תקופה לחוצה במבחנים ועומס. סדר וארגון כמו שלכם יפזרו את הקסם שלכם ויובילו למיקוד מנצח. בהצלחה!

דלי – שבוע מופלא לסדר וארגון מחדש, חתימת חוזים וכל מה שקשור לדרך חדשה.  היכרות מעניינת תמלא את לבכם ותלמדו דברים על עצמכם, הימנעו מוויכוחים ואי הסכמות עם אדם קרוב.

דגים – אתם מלאים בשאלות, לא מצליחים להבין אנשים קרובים אליכם. הימנעו מלנסות להבין, פשוט תזרמו. לפנויים ביניכם, אתם עומדים לגלות תשובות על קשר מהעבר, תישארו חזקים.

טלה – מי שנמצא בזוגיות, האהבה פורחת ואין יותר יפה מזה. אתם מחושבים ומחושלים, מנסים לשמור על הקן שלכם כמו שאתם יודעים תפסיקו לפחד. מי שמחפש עבודה, ימצא עד חודש נובמבר, בעבודה קיימת שינויים קיצוניים.

שור – אתם מבולבלים, לא מבינים מה קורה איתכם, קשר זוגי מגיע לסיומו בשל אי הסכמות. מבחינה כלכלית, קיים לחץ לא רצוי שיגמר תוך זמן אחד (יום, שבוע, חודש). תוספת מקום עבודה תעשה לכם טוב. שמרו על פיכם, כי מישהו מנסה אתכם ואתם עלולים להסתבך.

תאומים – קשר שמתחיל מבלבל אתכם, אתם לא מצליחים להבין מה אתם רוצים ומבלבלים את עצמכם. תנו לעצמכם קרדיט וזמן, אל תמהרו להחליט. קידום במקום עבודה לדרג ניהולי. חודש מוצלח לחוזים ורכישות חדשות.

סרטן – לפנויים ביניכם צפוי קשר חדש, פחות ביקורתיות תעשה לכם טוב. קשר מהעבר לא מרפה ורוצה נקמה. הישארו שפויים ותשתדלו לא לרדת נמוך, רק אתם תיפגעו בסוף.

עדן הודיה כהן מעניקה ייעוץ והכוונה, באמצעות תקשור. לפרטים נוספים לחצו כאן

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

מטבח בהיר? מטבח כהה? הגיע הזמן לתפוס גוון

לקראת משימת עיצוב מטבח חדש, אנשים רבים מתלבטים אם לבחור בגוונים כהים או בהירים. אם …

תגובה אחת

  1. אלופהההה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *