גלגל המזלות/ עדן הודיה כהן

מי צפוי להכיר אדם מרתק, מי צריך להפוך לעצמאי ומי צריך להקדיש יותר זמן למשפחה. הורוסקופ 23.8.2019-30.8.2019

עדן הודיה כהן
צילום: דורון גולן

אריה – אתם מחכים לתשובה מגוף מסוים. חכו בסבלנות, למרות שקשה לכם. תשובה חיובית תגיע רק עם עזרה מהצד. העבר עדיין קיים, וקשה מאוד לשכוח ולהשלים עם עובדות ברורות, טיפול או שיחות עם מישהו, יעשה לכם טוב. בתחום רומנטי – קשר שהתחיל לא הולך לשום מקום, הדרך לפרידה היא לא אופציה, היא עובדה  קיימת.

בתולה – האינטואיציות שלכם נכונות, אתם לוקחים ללב סיטואציה שאתם לא חלק ממנה, הגיע הזמן להרפות ולשחרר ולהתמקד בדברים הנכונים. הביקורת שלכם פוגעת באדם הלא נכון, תזכרו תמיד שקשרים זה דבר חשוב בחיים, אל תתנו למנגנון ההרס העצמי שלכם, להרוס לכם. זוגיות – למי שפנוי תיתכן הכרות דרך חברים משותפים, שתוביל למקומות רציניים, בהצלחה.

מאזניים – יש בכם קסם  מיוחד כזה, שאין לאף אחד, נצלו רגעים מעניינים להזדמנויות חדשות. מי שחושב להפוך לעצמאי, זה הזמן, שיהיה בהצלחה.

עקרב – קשר מהעבר חוזר בגדול, אל תתנו לפחד להפעיל אתכם. מי שהתחיל מקום עבודה חדש ויציב שיחייך – זה זמן טוב לחשיבה לטווח רחוק.

קשת – אתם בדילמה לגבי אדם מסוים, אל תלכו נגד לבכם כי אתם יודעים את האמת. טיסה לחו"ל תעשה לכם טוב, בדיוק כמו שאתם אוהבים, לכו על זה. עבודה- ליציבים ביניכם, מי שמחכה לתשובה ממעסיק, יקבל תשובה חיובית, בהצלחה.

גדי – זהו זמן טוב לתכנון מחדש בתחום הכספי. מי שנמצא במצוקה כלכלית, יקבל עזרה ממקום לא צפוי. רכישות חדשות יעשו טוב לטווח הרחוק. מי שחושב להיכנס לשותפות בנדל"ן שיחשוב טוב! זה לא זמן טוב לעסקאות משותפות.

דלי – אתם במצב קצת לחוץ, מעמיסים על עצמכם יתר על המידה, ריצה או פעילות גופנית תעשה לכם טוב. שימו לב – אנשים קרובים לליבכם לא מבינים אתכם, הקדישו קצת יותר יחס לאלה שתמיד שם למענכם, שימו לב שהעבודה לא לוקחת מכם את הקצת ביחד שיש לכם.

דגים – מי מכם שלא נמצא בזוגיות לא מצליח להבין למה הוא לבד. תתחילו לצאת מהבית ותתחילו לבלות, תפסיקו לרחם על עצמכם. מי שעובר דירה, מומלץ ביותר, משנה מקום, משנה מזל.

טלה – אתם לא מגבשים דעה לגבי אדם מסוים, הגיע הזמן להפסיק להסתכל על כל דבר ולשחרר. זוגיות – זה הזמן להשקיע יותר, לתת לרומנטיקה יותר מקום, שתי כוסות יין לאור שקיעה, יעשו את העבודה.

שור – אתם לא מצליחים להבין את הפרטנר שלכם, כי קשה לכם להבין את הטעויות שלכם. זה זמן טוב לעשות חשבון נפש ולקחת הכל בחשבון, לטוב ולרע, זו שנה שתלמד אתכם במה אתם טובים ובמה אתם פחות טובים.

תאומים – אתם מבולבלים, לא מבינים מה קורה לכם בהקשר לאדם מסוים. צפויה אהבה חדשה למי שפנוי, בין התאריכים 24.8-16.10 זמן טוב למצוא בן זוג עם רקע מרתק.

סרטן – יום טוב לפגישות עסקיות, לסגירת עסקאות ושינויים. קשר רומנטי מוציא אתכם מאיזון, קשה לכם לשלב בין כל העולמות, חשבו שוב.

לייעוץ, הכוונה, או תקשור עם עדן הודיה כהן, אנא לחצו כאן

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

מטבח בהיר? מטבח כהה? הגיע הזמן לתפוס גוון

לקראת משימת עיצוב מטבח חדש, אנשים רבים מתלבטים אם לבחור בגוונים כהים או בהירים. אם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *