גלגל המזלות / עדן הודיה כהן

למי צפויה תקופה מעניינת, מי עומד להכיר אדם בעל סיפור חיים מרתק ומי חייב טיפול זוגי כדי לשרוד את המערכת הזוגית? תחזית אסטרולוגית לשבוע 12.9.2019-19.9.2019

עדן הודיה כהן
צילום: עצמי

בתולה – אתם חוששים כל הזמן אין לכם שקט. אדם קרוב מאיים על השקט שלכם, תיזהרו עם הלשון שלכם ואל תסמכו על כל אחד. בעבודה, לשכירים צפוי קידום במקום עבודה. העצמאים – מי שלא ישנן כי הפחד הוא יצירה של הרס עצמי, ישקע בעצמו. תיתכן הצלחה עם התמדה ופרסום נכון, אמונה היא כוח, בהצלחה!

מאזניים – זוגיות שעומדת בסימני שאלה תקבל הגדרה ברגע שתשחררו. אתם כבולים, הצד השני לא מצליח להכיל כל כך הרבה. השינויים יגיעו תוך כדי שקט ורוגע, עם לחץ תעשו נזק גדול ממנו לא תהיה דרך חזרה. לפנויים צפויה היכרות מפתיעה עם אדם מעניין, הישארו פתוחים. בעבודה – צפוי מקום עבודה חדש למי שמחכה זמן רב. מבחינה כלכלית את חווים לחץ ממושך שירד בדצמבר, תכינו את עצמכם טוב, כי אתם לקראת עלייה משמעותית.

עקרב – אתם לקראת תקופה מעניינת בתחום העיסוק שלכם, חלק יופתעו מרעיון חדש ולא יאמינו בו, לכו עם הלב, הוא תמיד מנצח. זוגיות – אתם חוששים מדי לגבי הפרטנר שלכם, שיחה מלב אל לב תיתן לכם פרספקטיבה אחרת וראייה חדשה.

קשת – אתם בתקופה מעניינת מאוד, תוזמנו לכל מיני אירועים ותכירו אנשים חדשים ומעניינים. צפו להיכרות מעניינת עם אדם שלא חשבתם שתכירו, אחד שעומד מאחוריו סיפור מעניין. נשים בתהליכי פוריות – חודש פברואר – מרץ 2020 הם זמנים טובים מאוד והפתעות.

גדי – אתם מודאגים מדי לגבי המצב הכלכלי, הישארו רגועים, עד סוף שנה יהיה לחץ, אבל בינואר 2020 יתחיל שינוי מהותי. תכננו את עצמכם בקפידה כי המזל שלכם יפתח, במיוחד לעצמאים. קשר זוגי מצריך טיפול מיידי, צד שלישי יכול לעשות טוב, אל תשללו, הישארו פתוחים.

דלי – אתם מתבצרים בתוך עצמכם ולא נחים בנושא מסוים שמעיק ולא נח. קשה לכם מאוד, תגלו שבסופו של יום אתם רחוקים עם המחשבות שלכם ויוצרים מציאות קשה לעצמכם, תכננו דברים קרובים ותהנו מהרגע. למי שפנוי – זה זמן טוב להיות לבד, להירגע, קחו דברים ביתר קלות.

דגים – אתם נמצאים בתקופה מעניינת, אתם תמיד חיים את הרגע ולא לטווח הרחוק. שאיפות יעשו לכם טוב, לחלק מכם יש בעיות הסתגלות במקום עבודה חדש, הישארו רגועים, אתם במקום הנכון, הסבלנות משתלמת. בתחום זוגי – אתם משתדלים לרצות את הפרטנר שלכם, היום אתם יותר מבינים את הקושי, תישארו על הקרקע, אתם לקראת שינוי מהותי.

טלה – אתם בתקופה טובה ומעניינת, שבאה אחרי תקופה לא פשוטה. לפנויים צפוי קשר תוך 2 זמנים, קשר מעניין ויפה שיימשך לטווח רחוק, קשר שייתן פרופורציות למה שעברתם. נופש לחו"ל, יתכן מחודשים נובמבר דצמבר.

שור – לזוגיים, יש נושא שמעיק ומציק לכם אבל אתם חוששים לשתף את הפרטנר שלכם. החששות שלכם לחינם, שיחה טובה תסדר את הנושא. נופש לחו"ל – חודשים טובים בדצמבר ינואר. צפוי הריון במרץ 2020.

תאומים – אתם בתקופה לא פשוטה שתיגמר לקראת דצמבר. לזוגיים, יש בעיה בקשר קיים, תגלו שהפרטנר לצידכם לא כנה ולא אמיתי כפי שחשבתם. שיחה וטיפול זוגי דחוף יעשו שינוי מהותי בקשר. לפנויים צפויה אהבה חדשה.

סרטן – אתם מבינים שכל מה שאתם חווים זה תוצרת של מה שיצרתם לעצמכם. הסבלנות שלכם פוקעת ביתר קלות ופוגעת באחרים. תשמרו על הקיים! מבחינת עבודה – בשנת 2020 יהיה שינוי מהותי שיוליד תקופה חדשה ומוצלחת. מבחינה רומנטית – אתם בקשר טוב, אבל חסר לכם משהו. השתיקה שלכם תעשה הפוך ממה שציפיתם.

אריה – אתם לקראת מעבר חד, יש בכם רצון להצליח מהר, אך יחד עם זאת הדרך והבשלות שלכם חשובות לא פחות, אין קיצורי דרך. אתם בשלב ב', תכננו דברים בקפידה ואתם תצליחו. בתחום רומנטי – זמן טוב למיסוד יבוא ביולי 2020.

לייעוץ, הכוונה, או תקשור עם עדן הודיה כהן, אנא לחצו כאן.

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

כל הסיבות לרדת לאילת לחופשה הבאה שלכם

אילת היא שם נרדף לחופשה אין הרבה ערים בישראל שהן ערי תיירות במלוא מובן המילה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *