גלגל המזלות / עדן הודיה כהן

למי יש מצבי רוח, למי צפוי להיכנס אדם מיוחד לחיים ומי צריך לקרוא את האותיות הקטנות לפני חתימה על חוזה. תחזית אסטרולוגית לתאריכים 19.92019-26.9.2019

עדן הודיה כהן
צילום: עצמי

בתולה – השילוב של תמימות וערנות אצלכם, שוברת שיא חדש בכל הנוגע לזוגיות. חלק מכם לא יבינו מה קורה להם בקשר חדש, אתם מנסים להבין את הצד השני ולא נהנים מהרגע, תשחררו, תיהנו, אחרת זה לא ימשיך.

מישהו מהעבר הרחוק יצור קשר וינסה לקבל אינפורמציה, הישארו ערניים וזהירים.

מאזניים – תנודות של מצבי רוח תופסות אתכם בחוסר שליטה, במיוחד לעצמאים. חוסר היכולת להחליט על כיוון, מוציא אתכם מדעתכם. קחו ימים לשקט, תנו לזה זמן, חלק מהעניין צריך להתבשל.

לשכירים – מי שמחפש מקום עבודה חדש לטווח הרחוק, הישארו ממוקדים, אחרת דברים ישתנו בין רגע.

עקרב – יש פחד באוויר שגורם לאי שקט. אדם שהציע את עצמו, מתגלה שאינו יכול לתת את מה שהימרתם עליו. תתחילו לחשוב בהיר, כי יש מקום לשינויים חדים, השמש מחכה לכם בפינה, אמונה היא מילת המפתח כאן.

קשת – קשר רומנטי שהתחיל יפה יקבל משמעות בחודשים מרץ/אפריל 2020. קשר רומנטי מהעבר יפתיע אתכם ויצור קשר. אם אתם מתכוונים לטוס לחופש בחו"ל, עדיף שתעשו זאת בין התאריכים 15/10-17/11.

גדי – אתם נכנסים לחודשים מוצלחים, מעניינים ושופעים, תראו שהלחצים ירדו ותתחילו לראות את האור. העסקים יעלו מעלה, תהיו דבקים במטרות כמו שרק אתם יודעים.

לפנויים, צפויה זוגיות טובה מחודשים מאי-יוני2020, תיהנו מהלבד כי הוא מעניין.

דלי – המעגל החברתי שלכם זקוק לריענון, שימו לב שיש אנשים סביבכם שמחכים לתשומת בלב שלכם. אתם תחת עומס ומחשבות, תשחררו, כי זמנים טובים לפניכם, במיוחד במישור הרומנטי, תתחילו ליהנות ולהסתכל על הפלוסים.

דגים – הרצון למצוא מסגרת ובתוכה שקט, הוא הקושי שלכם. בעיות בעבודה יפתרו, דברים שהיו תקועים ישתחררו, אל תסמכו על אף אחד ותשקלו היטב לפני חתימה על חוזים. קשר מעבר פשוט מוצא דרך להיכנס שוב פנימה, אל תתנו לזה מקום.

טלה – שיתוף הפעולה בזוגיות גורם לכם לאושר רב. בכל מה שקשור בקריירה, אתם מחכים לתשובות והמחשבות מטרידות אתכם, תשחררו לחצים, העתיד שלכם יעמיד הצלחות ומעמד חברתי עשיר. מי שחושב להרחיב את המשפחה, צפוי הריון עד ספטמבר 2020.

שור – אתם נקלעים למצב סבוך, הוצאה לא מתוכננת משבשת אתכם ולא נותנת לכם נחת, תוך ארבעה זמנים (ימים, שבועות חודשים) דברים ישתנו מבחינה פיננסית.

בזוגיות – אתם מוצאים את עצמכם עם אדם שלא ציפיתם לו. תזרמו ואל תיכנסו למקומות פילוסופיים.

תאומים – חלק מכם עדיין כואב את העבר ולא משחרר, זה זמן לחשבון נפש ושקט. אתם עומדים לפני שינוי גדול שלא ציפיתם לו, במיוחד במקום עבודה. בזוגיות -לפנויים ביניכם צפויה היכרות מעניינת.

סרטן – היכרות עם אדם תוביל לקשר חזק, שיסגור לכם המון פינות. בעבודה -השכירים צפויים לקבל קידום, תנשמו לרווחה. עצמאים – עזרה חיצונית ופרסום יתנו לכם מענה ועזרה לטווח הרחוק.

אריה – מצב הרוח שלכם לא בשיאו, מה שבטוח הוא, שיש קושי בקבלת החלטה חשובה בחייכם וזה מה שמפעיל אתכם. אדם קרוב מנסה לעזור לכם ואתם רק תוקפים אותו, תנסו להיות פחות אימפולסיביים ותמצאו מקום מעניין להגיע להחלטות. בלימודים – צפויה הצלחה שלא צפיתם.

לזוגיים ביניכם – חלה התדרדרות במערכת היחסים, תתחילו לדבר ולא לשמור בבטן כמו כל אריה טיפוסי, תיאום ציפיות יסכל דרך מייגעת מיידית.

לייעוץ, הכוונה, או תקשור עם עדן הודיה כהן, אנא לחצו כאן.

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

כל הסיבות לרדת לאילת לחופשה הבאה שלכם

אילת היא שם נרדף לחופשה אין הרבה ערים בישראל שהן ערי תיירות במלוא מובן המילה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *