גלגל המזלות / עדן הודיה כהן

מי הגיע לקשר ללא מוצא, למי צפויות הפתעות ומי צריך להתאזר בסבלנות עד שהמזל יגיע אליו. אסטרולוגיה שבועית

תהיו קשובים. עדן הודיה כהן
צילום: עצמי

גדי – הדרך שלכם לא קלה, מפותלת ומלאה במכשולים, אתם יכולים לסמן וי על המון מטרות שהשגתם השנה הזו, אל תאבדו את האמונה. לזוגות ביניכם צפויה תקופת רענון, שינוי/גיוון בתוך מערכת היחסים תחסוך את הבאות. 

דלי – אתם מתקשים בתוך מערכת יחסים חונקת, קשה לכם. ייעוץ זוגי/הכוונה יוכלו לתרום ולעשות פלוס לטווח הרחוק.

דגים – לפנויים יש בעיית חוסר ביטחון מובהק ולא מובן בנוגע ליחסים ולמציאת פרטנר, שינוי פרספקטיבה מחייב כאן. חודשים טובים לזוגיות יתחילו מספטמבר-נובמבר. לזוגות – שינוי חד במערכת קיימת יוביל להרמוניה והזדמנויות חדשות.

טלה – צפויות להתקבל תשובות חיוביות ממוסדות או ארגונים חדשים. מבחינה כלכלית צפוי שיפור חד. לפנויים ביניכם צפויה הכרות קצרה ומרתקת, שתוביל למחוזות עליהם לא חלמתם. 

שור – העקשנות הבלתי פוסקת תלמד אתכם שהדרך היא לא פחות חשובה מהמטרה ותוביל לשינוי מהותי בכל הנוגע ליחסים. 

תאומים – קשר קיים הגיע למצב של אין מוצא, אל תתלבטו, קחו הפסקה, אתם חייבים את זה לעצמכם.
מבחינת ה קריירה, עבודה חדשה מעניינת בפתח.

סרטן – הפה שלכם יכול להרים מגדלים וגם למוטט הרים, אתם כריזמתיים ומעניינים. אהבה עצמית היא מצרך חשוב, רק היזהרו ממי שלידכם. קיים איסור לחתום על חוזים בין התאריכים 15/7עד ה28/9. שמרו את המטרות שלכם לעצמכם ושקט גורף יעשה עמכם חסד.

אריה – לאלה מכם הסובלים מבעיות בריאות, לא לוותר לעצמכם ולטפל היטב. מבחינת הקריירה, צפוי שינוי במקום העבודה ותחילת דרך חדשה ומעניינת, תתקבל עזרה על ידי אדם קרוב.

בתולה – מבחינת הקריירה, אם אתם עצמאים, אתם נמצאים בשיא שלכם, לשכירים זו שנה לא פשוטה מבחינה כלכלית, אך בתחילת שנת 2020 תחזרו למסלול חדש ורגוע יותר. מבחינת הזוגיות, קשר שהולך ומתהדק יגיע למיסוד, תחשבו טוב על הצעדים שיהפכו למשמעות אחרת בחייכם.

מאזניים – שנה לא קלה למאזניים הקלאסיים בכל הבחינות. לעצמאים צפויה הצלחה גדולה בפתח, לשכירים, למי שיש בעיות יציבות יצטרך להתמודד עם הפתעות לא פשוטות. לנשואים ביניכם, קשר שנכשל מגיע לסופו כתוצאה מאי הסכמות והמון שתיקה לא נכונה בדרך, בית הספר הגדול של החיים. 

עקרב – לזוגיים ביניכם תצפו לשמחות. שנת 2019 ושנת 2020 תהיה שמחה מתמיד בכל ענייני הלב. לפנויים, אהבה בפתח מחכה לכם ממרץ 2020.

קשת – אתם לא מסופקים מקשר קיים, אל תאבדו את עצמכם בדרך ותראו תוצאות. קריירה, למחפשי עבודה, יגיע מקום עבודה חדש בתוך שלושה חודשים, עם תנאים טובים. יציאה לנופש לפני כן, תעשה לכם טוב.

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

גלגל המזל / עדינה אור

למי עדיף להסתגר השבוע עד יעבור זעם, מי יצטרך דווקא לצאת מהבית ומי יקבל ביקור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *