גלגל המזל / עדינה אור

תחזית אסטרולוגית 12/12 – 06/12 דצמבר 2019

עדינה אור
צילום: רוני יחזקאלי

מזל טלה  20/4  – 21/3  

בני מזל טלה נמצאים לפני החלטות חשובות וחשים בצורך להתחדש, עכשיו יש את היכולת לפעול ולא לחלום. בסופ"ש אתם מלאים בהתלבטויות, הצעות שדורשות התחייבות ומחויבויות. ביום ראשון, נושאי לימודים שיועילו בנושא הקריירה והעיסוק שלכם עומדים על הפרק. ביום שני יש לכם נטייה לשבת על הגדר ולהעדיף שמישהו אחר יחליט במקומכם. זה נכון לקחת פסק זמן ולא להחליט החלטות נמהרות. ביום שלישי ערכו חשבון נפש שיעזור להגדיל את המודעות. הרומנטיקה אצלכם בעיצומה, הכרויות חדשות ומיסוד של קשרים קיימים. ביום רביעי מאורעות מהעבר מציפים אתכם, זה הזמן לסלוח ולהיפרד מכעסים ותחושות שליליות. ביום חמישי היצירתיות שלכם מקבלת ביטוי והכרה אתם רק צריכים להאמין שיש בכם את הכוח לעשות את כל מה שתבחרו. ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי.

מזל שור 20/05 – 21/4

בני מזל שור נמצאים השבוע בסימן של שפע ושגשוג, אתם בהחלט יכולים לעצור ולהעריך מחדש את הצרכים והרצונות, יש בכם את היכולת לשנות דברים שלא עבדו. בסופ"ש אתם חשים שהעולם כולו פרוש בפניכם וההצלחה מובטחת. ביום ראשון הרומנטיקה פורחת עם בני הזוג הנוכחיים, לפנויים ביניכם תחילתו של רומן יש בכם את הצורך לזוגיות. ביום שלישי אתם חווים הצלחה בעבודה, יש לכם תמיכה מלאה ורעיונותיכם זוכים, זהו יום טוב לדחיפת רעיונות. בימים רביעי וחמישי היו זהירים, אתם מלאי יצרים שמבלבלים אתכם, פחדים ישנים מאפילים על הצלחותיכם, כדאי להאמין בעצמכם ולאמץ גישה חיובית. כדאי לשמור על חשאיות בקשר לרעיונות חדשים ולהקשיב לאינטואיציה שלכם, כאשר אתם מפנים מקום מן הפחד שתוקע לקרקע, נכנס השקט. ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון.

מזל תאומים 21/6 – 21/5

בני מזל תאומים מעסיקים דאגות ופחדים שעוצרים את התקדמותכם, כדאי לוותר על הפחד ולשתף קרובים במיוחד. ביום ראשון אתם מרגישים בטוחים במערכות היחסים שלכם וחשים הרמוניה עם בני הזוג, זהו יום טוב לסיים ווכחנות חסרת תועלת ולהתפייס. ביום שני יש לשים לב למצב בריאותכם, המחשבות השליליות אינן עוזרות לשיפור המצב רצוי לתת לעצמכם מנוחה. בחציו השני של השבוע מצבכם משתפר. יום שלישי אתם זוכים לקטיפת הפירות של עבודה מאומצת שהשקעתם לאחרונה. ביום רביעי כדאי לצאת לבלות עם בני הזוג, בערב סולידי אתם לא תאמינו, תזכו להפתעתכם באם תבואו באהבה לשיתופי פעולה. ביום חמישי המגמה משתנה ואתם חשים שביכולתכם לשנות את הקיים, אתם מלאי התלהבות וספונטניות, כדאי לנתב אותם לאפיקים חיוביים. ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי.

מזל סרטן 22/6 -22/7  

לבני מזל סרטן רצוי לשנות את גישתם ולא להתעקש, גם על דברים שנראים חשובים ומהותיים. בסופ"ש האופטימיות חוזרת, אמונה פנימית שהכול יהיה בסדר עוזרת לכם לזרום עם האנשים הקרובים לכם והדבר עוזר לכם לשפר את מעמדכם החברתי בעבודה. ביום ראשון אתם מוצאים את עצמכם במאבקים להשגת מעמד בכיר יותר בעבודה, כדאי להרפות והדברים יגיעו בזמנם. ביום שני התחום הרומנטי מקשה עליכם, אתם חשים נבגדים ופגועים. התחושה קשה מאד אך היא זמנית כדאי לא לצאת מפרופורציה. ביום שלישי אתם מצליחים להתגבר על המכשולים ובעזרת אומץ והתמדה אתם משיגים את  מבוקשכם. בימים רביעי וחמישי אתם זוכים לפריצת דרך בזכות הקסם האישי שלכם, אתם מקבלים עזרה מחברים והדבר מביא רוגע ושלווה גם לאלו שבזוגיות. ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי.

מזל אריה 22/8 – 23/7

בני מזל אריה עומדים בפני מכשולים ובהתמודדויות חדשות ויכולים למנף אותם לטובתם בעתיד. בסופ"ש עליכם לקבל החלטה משמעותית, עם בני הזוג יש לכם נטייה להתקרבנות והביטחון העצמי לא במיטבו. ביום ראשון צפויים מאבקי כוחות, עליכם לשנות את גישתכם ולוותר על המאבק, הדבר יביא שלווה נפשית. ביום שני צפויה לכם אכזבה במקום העבודה, אתם חשים שלא מכבדים אתכם. כספים שחייבים לכם אנשים קרובים ואמינים מתעכבים, אך אל דאגה, לא לזמן ארוך. ביום שלישי עליכם להפגין אומץ ונחישות, יש לכם את היכולת להתמודד בהצלחה עם כל מכשול בדרככם. בימים רביעי וחמישי המגמה משתנה ואתם זוכים להערכה וגמול הישגים גבוהים בזכות עבודה קשה, חשוב במשך השבוע להקפיד לשמור על הכללים והחוקים להיזהר יותר בכבישים. ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון.

מזל בתולה 22/9 – 23/8

בני מזל בתולה חשים עומס מצטבר, כדאי לנצל את היומיים האלו למנוחה ולארגון המחשבות כדי לזהות את האפשרויות שנקרות בפניכם. ביום ראשון החיוניות שבה אליכם וזהו יום מצוין לפעילות ותנועה, כדי לתת ביטוי לרעיונות ותוכניות שנרקמות אצלכם ולתת להן ביטוי. ביום שני אתם מצליחים להשיג מטרות שהצבתם לעצמכם. ביום שלישי כדאי להקשיב לאינטואיציה שלכם למרות שאתם חשים שהדברים אינם בהירים וגלויים עם אנשים שישתפו אתכם בסודותיהם. קחו את הדברים הנאמרים לכם בעירבון מוגבל. ביום רביעי עדיין חשים בערפל וקשה לקבל החלטות, אתם חשים אי בטחון במקום העבודה. ביום חמישי אתם נותנים ביטוי לייחודיות שלכם, רעיונות מקוריים וחדשניים מוצאים ביטוי. אתם משתתפים באירועים חברתיים ומושכים אליכם את בני המין השני. ימים טובים להשקעות והימורים: שני.

מזל מאזניים 23/10 – 23/9  

בני מזל מאזניים נמצאים במשך השבוע לפני שלב מעבר בהרבה תחומים, זה יכול להיות מעבר דירה, עבודה או זוגיות. בסופ"ש כדאי לעצור ולבדוק את המשך הדרך, האם כדאי כרגע בתקופה הזו להציב מטרות ויעדים חדשים. הקשיבו יותר לעצמכם ולאינטונציה. ביום ראשון אתם מפוזרים ומבולבלים, תקבלו הצעות עבודה שיגרמו לכם להתלבט, עליכם להתמקד ולבחור. השתמשו ביכולת האינטואיציה שלכם שתוביל אתכם לדיוק, רק אתם יודעים מה נכון וטוב לכם. ביום שני כדאי לצאת אל מקום מחוץ למקום מגורכם, יש מי שמפרגן. ביום שלישי צפוי סכום כסף שיאפשר לכם להיות רגועים. ביום רביעי צפויים מאבקים במקום העבודה, אתם רוצים להיות צודקים, כדאי להקטין ציפיות ולוותר על האגו. ביום חמישי בשורות טובות שחיכיתם להם זמן רב יפתיעו אתכם. ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי.

מזל עקרב 21/11 – 24/10

לבני מזל עקרב ממתין בסופ"ש מצב של חוסר בהירות, אתם מתקשים לראות את המציאות כפי שהיא, כדאי לא לתת לפחדים להוביל אתכם, כדאי להיות ישירים וישרים ולהימנע מפעולות מניפולטיביות. ביום ראשון חשבון נפש יועיל למצבכם המבולבל ובעיות משפטיות יבואו על פתרונן, הצדק מבחינתכם ינצח. ביום שני אתם עוברים ממקום סוער למקום שקט ורגוע, תפנו לקבלת עזרה מחברים או מבני המשפחה, ותקבלו עזרה שביקשתם. ביום שלישי המגמה משתנה ואתם נכנסים לתקופה מאתגרת ואהבה חדשה נמצאת בפתח. ביום רביעי תקבלו סכום כסף קטן ממקור שלא ציפתם לו, מה שיעודד אתכם. ביום חמישי בתוכניות לעתיד, בכל הקשור למעבר מגורים כדאי להיות סבלניים ולא למהר, יש תוכניות עסקיות מבטיחות דחופות יותר, אם תאפשרו לעצמכם לקבל החלטות מהירות. ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון ושני.

מזל קשת 22/11 – 21/12

בני מזל קשת נמצאים בשבוע מעניין, בסופ"ש התחושה היא שאתם זקוקים לשינוי, משהו חסר לכם ואתם זקוקים לדרך אחרת. עם זאת, הקושי לעזוב את הקיים הבטוח והנוח, גורם לחוש חולשה ומשפיע על מצב בריאותכם. כדאי לנצל את סוף השבוע למנוחה וחשבון נפש. ביום ראשון אתם נהנים מהזוגיות הנוכחית, בריאה ומאוזנת גם בהמשך השבוע. הצעות זוגיות והכרויות חדשות ומבטיחות לפנויים ביניכם. בימים שני ושלישי צפויה אכזבה במקום העבודה, אתם חשים מרומים. הבטחות שניתנו לכם אינן מתקיימות ואתם מבינים שעליכם לבצע את השינוי כדי לנוע. ביום רביעי אתם זוכים בסכום כסף ממקור בלתי צפוי וביום חמישי אתם נהנים מתקשורת טובה עם הסביבה, כדאי לנצל זאת ולהראות באירועים חברתיים הדבר יועיל לכם בעתיד. ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי.

מזל גדי 20/1 – 22/12

בני מזל גדי נמצאים בסימן עלייה והתחדשות במציאת בני זוג לפנויים וגם בקריירה. בסופ"ש אתם מלאי חיים ומוכנים לפרוץ קדימה, אומץ הלב, הנחישות והביטחון העצמי מובילים אתכם לפריצת דרך בהמשך השבוע. בימים ראשון ושני תהרסו את הישן ותבנו קשרים חדשים, בתחום הזוגיות צפויה הצלחה ויתכנו אף מיסוד של קשרים והצעות רציניות. ביום שלישי צפויים התלבטויות במקום העבודה, מאבקים פנימיים וחיצוניים יגרמו לכם להחלטות קיצוניות. רצוי לקחת פסק זמן עם המחשבות ולעשות משהו שונה ולא רגיל באותו היום. ביום רביעי אתם מוזמנים לאירוע חברתי בו תהפכו למוקד, אתם מושכים אליכם טיפוסים מגוונים שיכולים להשפיע על עתידכם ביום חמישי השארו פתוחים והשתדלו לחשוב חיובי, מערך הכוכבים נמצא לטובתכם ומשאלותיכם עשויות להתגשם. ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי.

מזל דלי 18/2 – 21/1

בני מזל דלי צפויים לשפע הזדמנויות. בסופ"ש אתם מגלים אחריות ורצינות בכל הנוגע לענייני קריירה ולא נעים בתזזיות וחוסר אחריות, האמינו בעצמכם שיש את היכולת לקבל את הדברים שאינם נמצאים בשליטתכם באהבה ובהבנה, הם מכשירים אתכם לצמוח מבחינה אישית עם הסביבה. ביום ראשון הצלחות עסקיות שיניבו רווחים בפתח. ביום שני אתם מעשיים וחשים יציבות וקביעות במקום העבודה ובמערכות היחסים עם בני המשפחה. ביום שלישי אתם נתונים להשפעת מצבי רוח, כדאי להישאר בסביבת הבית ובחיק המשפחה. בימים רביעי וחמישי שוב אתם חשים כבולים בזוגיות וחשים צורך לרענון רוחני, רגשי ומחפשים אהבה שלמה. חזקו את האמונה בכם והיכולת ליצור קשר רגשי נפשי ורוחני עם בני הזוג הקיימים, כדאי להשקיע ולא להחריב את הקיים. ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון.

מזל דגים 20/3 – 19/2

בני מזל דגים חשדניים ובוחנים את הסביבה ללא הרף, מה שמביא אתכם לחוסר שקט, אבל במשך השבוע הדברים יסתדרו לטובתכם. בסופ"ש אתם מלאי התלהבות רעיונות חדשים ותוכניות מעסיקים את מחשבתכם. ביום ראשון אתם מצפים מסביבתכם ליותר ממה שאתם מקבלים, כדאי להנמיך ציפיות. ביום שני אתם זוכים להצלחה במקום העבודה, סומכים עליכם מצד האחראיים. ביום שלישי אתם מוזמנים למפגש שאינו מחייב, בשורות משמחות מאדם יקר לכם במשפחה. ביום רביעי כדאי לנוח להישאר בסביבת הבית, קשה לכם לראות את מה שקורה סביבכם. ביום חמישי אתם משקיעים בעבודה חריצות וצניעות יעזרו לכם להתקדם, כדאי לשים לב לפרטים הקטנים, כי יש מי שמבחין ולוטש עין לכיוונכם, כדאי לא לעשות טעויות ולהוריד את המתח לקראת סופ"ש. ימים טובים להשקעות והימורים: שני.

עדינה אור היא אסטרולוגית בכירה, מתקשרת, פרפסיכולוגית ומדיום. www.adinaor.co.il 053-6238767

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

גלגל המזל / עדינה אור

מי יכיר השבוע את אהבת חייו, מי יחזור לספסל הלימודים ואיזה ימים השבוע יהיו טובים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *