גלגל המזל / עדינה אור

תחזית אסטרולוגית לשבוע שבין 19/12 – 13/12 דצמבר 2019

עדינה אור
צילום: רוני יחזקאלי

מזל טלה  20/4  – 21/3  

בני מזל טלה בתקופה של חשבון נפש, לא מפסיקים לחפור לעצמכם ולהיות ביקורתיים. האתגר שלכם הוא לדעת להרפות מהמחשבות ולחיות את היום בהווה. השבוע אתם מצפים לאורחים מעבר לים, או שמצפה לכם נסיעה, כך שזה מגיע בזמן, זהו שבוע שבתוכו הרבה תשוקה ורגשות סוערים, יתכנו קונפליקטים עם בני הזוג ותרגישו שאתם רוצים לפרוץ קדימה. אתם נמצאים בהרגשה שבני זוגכם עוצר אתכם ולא מבינים אתכם מספיק. יום ראשון הוא לא יום קל, תהיו יותר עם המשפחה. ביום שני הקשיבו להצעות חדשות. ביום שלישי אתם עושים חיל בעבודה וביום רביעי מצפות לכם הוצאות כספיות לא מתוכננות. ביום חמישי השאירו את הדאגות מאחור וחזקו את הזוגיות, אבל יחד עם זאת, תנו מרחב לעצמכם ולבני הזוג. ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי.

מזל שור 20/05 – 21/4

בני מזל שור נכנסים לשבוע פעיל ומאתגר, יתכן שאתם עומדים בפני עבודה ותפנית בקריירה שלכם. זהו שבוע מאוד משמעותי מבחינת השינויים, מה שיקרה יהיה חיובי ולטווח ארוך, תיכנסו למסגרת ותחושו יותר מאוזנים מבחינה רגשית. אם אתם פנויים רגשית, צאו לבלות, מצפות לכם הפתעות נעימות. כנראה תהיו בשלבים של מעבר מגורים או קניית רכוש גדול ויתכן שאתם נמצאים בתהליך של שיפוץ הבית. בסופ"ש בלו עם בני המשפחה הקרובה, נסו לא לזלול יותר מדי ולאכול אוכל קל ובריאותי. ביום ראשון תקבלו בשורה הקשורה לעבודה וביום שני תוזמנו למפגש משמח. בימים שלישי ורביעי מצפה לכם עבודה רבה בבית ומחוץ לו. ביום חמישי כדאי שתנוחו מכל הריצות של השבוע ותאגרו כוחות לשבוע הבא. ימים טובים להשקעות והימורים: שני.

מזל תאומים 21/6 – 21/5

בני מזל תאומים, שעל פניו תמיד נראים מאוזנים כלפי חוץ ונמצאים בשגרה, עובדים ולומדים, אבל בפנים אתם מרגישים שאתם בהישרדות כלכלית וזה מאוד משפיע עליכם, גם מבחינה בריאותית. האתגר שלכם הוא לדעת להציב גבולות ולא לרצות אף אחד, להיות כנים ולדעת לשתף את התחושות עם בני המשפחה. השבוע כדאי לבני מזל תאומים לנסות לחדש מערכות יחסים, או להתעמק ולהבין יותר את בני זוגכם. ביום ראשון כסף יגיע אליכם ממקור בלתי צפוי וביום שני, זהו זמן טוב לארגן מחדש את הבית. ביום שלישי תהיו נתונים למצבי רוח משתנים ובימים רביעי וחמישי מצפה לכם עבודה רבה, אלו ימים טובים, אז נא לא להתעצל ולסיים פרויקטים ישנים שיושבים לכם על המצפון. ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי.

מזל סרטן 22/6 -22/7  

לבני מזל סרטן יש כמה חשבונות הם שצריכים לסגור, הם לא אוהבים להשאיר דברים פתוחים ולא ברורים. זה הזמן לעשות סדר ולדעת מה טוב לכם, אבל לדעת לוותר על מה שלא. האתגר שלכם השבוע הוא לשחרר ולהתפלל, תגיע אליכם הפתעה ממקום בלתי צפוי. בני המשפחה הקרובה זקוקים לכם ולתמיכתכם. בסופ"ש צפו לאורחים מרחוק. ביום ראשון תהיו ממוקדים במטרות שהצבתם לעצמכם במקום העבודה ותוכלו לנקות ולהחזיר את רוב החובות שלכם ולהוסיף הרבה יותר שקט נפשי. ביום שני תתחילו במשימה חדשה וביום שלישי תקבלו בשורות טובות הקשורות בכסף. ביום רביעי מצפה לכם היכרות חדשה עם בני המין השני בעבודה או בדרכים ומיום חמישי, תיכנסו לתקופה נפלאה ליצירת קשרים חדשים ולשיפור הקיימים. ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון.

מזל אריה 22/8 – 23/7

בני מזל אריה, אתם נכנסים השבוע לפרויקט חדש וזמני, תהיו מאוד פעילים בשבוע לפני החג, חברים ירצו את עזרתכם. הרגישות שלכם מאוד גבוהה בתקופה האחרונה וזה בא לידי ביטוי בהתפרצויות וחוסר שליטה. האתגר שלכם השבוע הוא לקחת אוויר ולחשוב לפני שאתם עונים, אין צורך לקפוץ על כל מהמורה. בתחום הכספי מצפה לכם הפתעה חיובית. בסופ"ש רצוי לבלות מחוץ לעיר, במקום כפרי ששופע ירק ולנצל את היומיים החופשיים. ביום ראשון תחזרו לשגרה, אבל מצב רוח לא יציב, הרגשת כבדות תלווה אתכם עד יום שלישי. ביום רביעי מצב הרוח ישתפר, מערכות יחסים עם בני זוגכם ישתפרו וזה יעודד אתכם. ביום חמישי תוזמנו לאירוע גדול ומשמח, אל תסרבו להזמנה, האירוע יכול להרים את מצב רוחכם. ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי.

מזל בתולה 22/9 – 23/8

בני מזל בתולה נכנסים לשבוע מאוד פעיל ואתגרי, בבית הספר או בגנים. גם בסופ"ש תהיו בהכנות לקראת חג חנוכה. האתגר שלכם השבוע הוא למצוא זמן בין העיסוקים הרבים שאתם לוקחים על עצמכם לבין הבית, הזוגיות ומערכות היחסים, לדעת להציב לעצמכם גבולות. השבוע אתם מעסיקים את עצמכם יתר על המידה במחשבות על עתידכם המקצועי ומחפשים דרכים לבטא את הצורך שלכם להתפתח ולנסות דברים חדשים. אתם זקוקים לשינוי, השגרה משעממת אתכם ומשהו בוער בתוככם. חכו בסבלנות, ההצעות יגיעו אליכם, אל תעשו שינויים בחופזה וללא מחשבה. מצבכם הכלכלי אמנם דורש תיקון, אבל אל תיכנסו להרפתקאות השבוע, ההתחייבות הכספיות גדולות ואתם נדרשים לתת מחשבה שנייה, במיוחד לקראת החג שבא עם הוצאות מרובות ובלתי צפויות, בחלקן. ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון.

מזל מאזניים 23/10 – 23/9  

בני מזל מאזניים נמצאים בתקופה די נוחה, בהרגשה שהם מגשימים את המטרות שהציבו לעצמם. אומנם הדרך לא קלה והאתגר שלכם הוא לדעת לאזן את עצמכם בין המטלות והמחויבות לבילוי ולפנאי. אתם כל הזמן צריכים פעילות ומזג האוויר מביא איתו אנרגיה חדשה, תפרגנו לעצמכם עם פעילות גופנית. תתמקדו בנושא החברתי, אתם יותר בטוחים בעצמכם, מרגישים טוב עם המראה שלכם וישנה הרגשה של תנועה וזרימה. בסופ"ש תיפגשו עם ידידים מהעבר ותקבלו מחמאות. ביום ראשון אתם חוזרים במרץ לעבודה ויום שני הוא יום לא נוח לכם, צפויים מאבקי כוח במקום העבודה. ביום שלישי צפויה פגישה רומנטית ויציאה מהשגרה. ביום רביעי חבר מהעבר יצור אתכם קשר ויכניס אתכם לקונפליקט וביום חמישי תרגישו יציבות ונוחות, נצלו את השבוע כדי לחזק קשר קיים. ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי.

מזל עקרב 21/11 – 24/10

לבני מזל עקרב זה זמן טוב להוכיח את הכישורים שלכם עם חברים ואנשים, זהו שבוע יחסית מאוזן ופעיל, תחושו יותר בזרימה והרבה ירצו את  קרבתכם. האתגר שלכם השבוע הוא להתמקד ולא להתפזר בעשייה, להסתכל על חצי כוס המלאה. רצוי לנצל את היכולת שלכם לקשור קשרים חברתיים ועסקיים, אתם יותר בוגרים, נוחים וחברתיים בסביבה. השבוע תרגישו צורך בלחדש יחסים עם חברים מהעבר, אתם יותר רגועים עם עצמכם ומקרינים את זה בסביבת המשפחה והחברים הקרובים. כושר הביטוי שלכם מעולה, זהו זמן טוב לדחוף את המיזם שהתחלתם וחששתם להוציא אל הפועל בגלל בקורת מצד עמיתים. בימים ראשון ושני בשורות טובות. ביום שלישי הישארו בסביבות הבית, בימים רביעי וחמישי טוב להתחיל להזיז את עצמכם, זמן לפעילות גופנית. ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי.

מזל קשת 22/11 – 21/12

בני מזל קשת מתחילים להיכנס לשבוע רגוע, אחרי תקופה של תקיעות וחוסר אונים, אין לכם ברירה ואתם צריכים לקחת אחריות ולאסוף את עצמכם, לטפל בתזונה נכונה ופעילות גופנית. השבוע תחדשו קשרים עם משפחה איתה היה לכם נתק הרבה זמן. האתגר שלכם השבוע הוא לא לוותר לעצמכם, להאמין בכוח הרצון וביכולות שלכם, היו יותר נחושים להגיע למטרות בתחום הקריירה, תמצאו כוחות רבים. לא קל לכם, תרגישו שאתם לא מסופקים מעצמכם ולא מתקדמים בקצב שהייתם רוצים. ביום ראשון היזהרו מפליטות פה, ביום שני עדיין הרגשת כבדות, תהיו נתונים למצבי רוח. ביום שלישי מצב הרוח ישתפר, חבר מהעבר יצור אתכם קשר. ביום רביעי הרגשה טובה וקיימת יכולת לשפר את התנאים במקום העבודה. ביום חמישי תוזמנו למפגש. ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי.

מזל גדי 20/1 – 22/12

בני מזל גדי, אתם משתחררים מכבלים ומהרגלים ישנים ומצליחים להרים את עצמכם ולהמציא את עצמכם כל פעם מחדש. זהו שבוע קל ומלא בפעולות חברתיות, אתם פופולאריים, הנוכחות שלכם בשטח חזקה ואתם יודעים לנצל הזדמנויות. האתגר שלכם הוא לדעת להסיר אחריות ושליטה. בתחום הקריירה, אתם עובדים וחדורי מוטיבציה ומרץ, אתם בטוחים בעצמכם וביכולות שאתם מסוגלים לייצר. מצבכם הכלכלי ישתפר או שמעמדכם בעבודה יתקדם. בנושא הזוגי עדיין אתם חסרי ביטחון. בסופ"ש צפויה נסיעה אל חוץ לעיר. ביום ראשון תקבלו משימה חדשה בעבודה. בימים שני ושלישי מחשבות על בן זוג יטרידו אתכם, אתם מחכים לתשובה שמעכבת את התוכניות. ביום רביעי לפנויים מצפה פגישה רומנטית, שם תהיו במצב רוח טוב ומשהו כבוי יתעורר. ביום חמישי טוב למפגשים חברתיים. ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון.

מזל דלי 18/2 – 21/1

בני מזל דלי, אתם אוהבים להיות בסביבה פעילה ונותנים ביטוי ליכולת העשייה שלכם, אוהבים לעזור ולתמוך בחברים וגם לזרים. השבוע תהיו מאוד פופולאריים, רבים רוצים את קרבתכם לארגונים של מסיבות חנוכה. ליוצרים ביניכם, זהו שבוע של פריצת דרך בו תקבלו הכרה. האתגר שלכם השבוע הוא לדעת להיות מפוקסים ולא להתפזר, אתם מתחילים להיות יותר מרוכזים, ללא הפרעות חיצוניות, מרגישים שאתם מתחילים להגיע למטרות. בסופ"ש יוזמנו הפנויים למקומות בילוי, שם תצפה לכם היכרות עם בני המין השני. ביום ראשון מצפה לכם נסיעה מחוץ לעיר בנושא העבודה. בימים שני או שלישי יגיעו חברים לביקור. ביום רביעי שימו לב לשינויים בתוך מסגרת העבודה, בה אתם נמצאים ויום חמישי, הוא לא יום נוח, הישארו בסביבות הבית למנוחה, תרשו לעצמכם להירגע. ימים טובים להשקעות והימורים: שני.

מזל דגים 20/3 – 19/2

בני מזל דגים צריכים להשתחרר ולהרפות, זה זמן טוב למפגשים חברתיים, זמן להיכרויות חדשות עם בני המין השני, פשוט לקחת את השבוע בקלות, לזרום ולא לדחות הזמנות. האתגר שלכם השבוע הוא לדעת לאהוב את עצמכם ולפרגן גם במצבים לא נוחים, השבוע תתבשרו על שיפור בשכר. בסופ"ש תהיו מלאי רגש וסימפטיה לבני הזוג שלכם ולסביבה הקרובה, מצפה לכם נסיעה מחוץ לעיר. ביום ראשון תעבדו לסיום פרויקטים ישנים וביום שני תהיה פריצת דרך גם נושא הזוגיות ישתפר. יום שלישי הוא יום טוב לצאת ולפנק את עצמכם בקניות לקראת החג. ימים רביעי וחמישי הם ימים רומנטיים אצלכם, נצלו את היומיים האלה גם להעצמת היחסים עם בני זוג נוכחיים, חלקכם עשוי לקבל הצעה למיסוד הקשר. ימים טובים להשקעות והימורים: שני.

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

גלגל המזל / עדינה אור

מי יכיר השבוע את אהבת חייו, מי יחזור לספסל הלימודים ואיזה ימים השבוע יהיו טובים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *