גלגל המזל / עדינה אור

תחזית אסטרולוגית  26/12 – 20/12 דצמבר 2019

עדינה אור (צילום: רוני יחזקאלי)

מזל טלה  20/4  – 21/3  

בני מזל טלה נכנסים לשבוע סופר מאתגר לבני החודש, תיפגשו עם חברים מהעבר ומעבר לים, לחלק מכם מצפה נסיעה רחוקה. לאלו שנשארים, כנסו לפעילות פיזית, חשובה לכם החזות החיצונית ואתם מתחילים לשים דגש על פעילות גופנית ואוכל בריא. האתגר שלכם השבוע הוא לתת מאה אחוזים רק לעצמכם. בסופ"ש תהיו נתונים למצבי רוח, מפני שאתם עדיין מרגישים חוסר ביטחון בזוגיות בה אתם נמצאים, קשה לכם לפעול כפי שאתם מרגישים, יש חסימות וחוסר תקשורת אבל לזמן קצר. הדלקת נר ראשון של חנוכה ויותר מאוחר, תצאו לבלות עם חברים טובים, יגיעו אליכם דמי חנוכה וביום שני תיפגשו לחג עם בני המשפחה הרחוקה. יום שלישי הוא יום של הפתעות והזדמנויות, ברביעי ובחמישי תוזמנו לאירועי חג החנוכה. ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי.

מזל שור 20/05 – 21/4

לבני מזל שור זהו שבוע של מפגש עם אנרגיות חיוביות, אתם מתחילים לחזור למסלול, לדאוג לעצמכם ולהנאות שלכם. תהיו יותר ממוקדים ומשוחררים עם הרגשה טובה, זהו שבוע טוב להגרלות והימורים כי אלת המזל נמצאת במזלכם. האתגר שלכם השבוע הוא להימנע מזלילות ולהמשיך בדרך בה אתם נמצאים בנושא הבריאות, יש לכם נטייה לבריחות, אז שימו לעצמכם גבולות. בסופ"ש ההרגשה תהיה טובה והאנרגיה חיובית, צאו לטייל ובלו במקומות של מים. ביום ראשון תקבלו המון פרגון ואהבה לנמצאים בתחילת קשר זוגי. ביום שני הטבה בעבודה. ביום שלישי, בהדלקת נר החנוכה בלו רק עם בני המשפחה. יום רביעי הוא יום של הזדמנויות והפתעות. ביום חמישי תוזמנו למסיבת חנוכה ולפנויים שביניכם מצפה היכרות עם בני המין השני. ימים טובים להשקעות והימורים: שני.

מזל תאומים 21/6 – 21/5

בני מזל תאומים נכנסים לשבוע פורה ושמח, זמן טוב למפגש עם חברים ובני משפחה. תרגישו חיבור טוב עם הסביבה. בתחום הקרירה אתם צפויים לקידום. אל תדחו הזמנות לבילוי, זהו שבוע של הזדמנויות והפתעות, האתגר שלכם השבוע הוא לדעת לקבל. ביום ראשון מצפה לכם עבודה ותצטרכו לעבוד שעות נוספות, זהו נר ראשון של חנוכה ותוזמנו לחברים ובני המשפחה. ביום שני תוזמנו לאירוע גדול ומשמח הקשור לחג. יום שלישי הוא יום טוב לחיזוק הזוגיות בה אתם נמצאים. יום רביעי זהו יום חשוב לכם, פרק של סיום והתחלה חדשה בחיים, אתם נמצאים לפני שינוי בו תצטרכו לקבל החלטות. יום חמישי יגיעו עם הצעה ובשורה חיובית, זהו שבוע של ניסים ונפלאות, שימו לב לפרטים הקטנים. ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי.

מזל סרטן 22/6 -22/7  

בני מזל סרטן יוצאים השבוע מהכבדות שהייתה להם לאחרונה, חג החנוכה מביא אנרגיה חדשה ופעילה. בתחום החברתי זהו שבוע טוב להיכרויות עם בני המין השני, אל תדחו הזמנות, מצפות לכם גם הזמנות להצגות ופסטיבלים, לא יהיה לכם רגע דל במשך החג. האתגר שלכם השבוע הוא לקחת דברים בקלילות ובהומור, נצלו את החג כפי שצריך. בסופ"ש תרצו להיות עם עצמכם, להתארגן נכון לקראת הימים הבאים. בהדלקת נר הראשון תבלו עם בני המשפחה הקרובה ולאחר מכן תוזמנו לאירוע. ביום שני היזהרו מפליטות פה, זהו יום בו אתם רגישים ופגיעים. ביום שלישי תקבלו טלפון שישמח אתכם והתחלה של פעילות חדשה. ביום רביעי יגיעו אורחים, להדלקת נר. ביום חמישי תוזמנו לאירוע גדול ומשמח, היזהרו מיצר הקנאה שלכם. ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון.

מזל אריה 22/8 – 23/7

בני מזל אריה נמצאים במצבי רוח משתנים, אתם יכולים לעשות מה שאתם, רוצים אבל כבולים בהתחייבויות קודמות וצריכים לסיים פרויקטים. זה הזמן להיות בסביבה תומכת ומפרגנת שיודעת לתת את המרחב שזקוקים. האתגר שלכם השבוע הוא להתמודד עם רגשות חדשים וללמוד איך לחיות עם חלק מהפגמים שלכם, רצוי לא להמר על הכסף השבוע. את הדלקת הנר הראשון תבלו עם חברים טובים ובני המשפחה. ביום שני מצב הרוח ישתפר ותוזמנו לכל מיני אירועים משמחים של החג. ביום שלישי מצפה לכם נסיעה מחוץ לעיר. בימים רביעי וחמישי תוזמנו להדלקת נרות חנוכה, תחושו מוארים ומלאי אנרגיה. התקשורת שלכם עם בני המין השני טובה, אל תדחו הזמנות לבילוי, אלו יהיו ימים של הזדמנויות והפתעות. ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי.

מזל בתולה 22/9 – 23/8

בני מזל בתולה נכנסים לשבוע יחסית רגוע אחרי תקופה של חוסר שקט, אתם מגיעים לאיזון שמאפשר לכם לנוח ולחשוב ולא רק על עבודה. זהו זמן טוב לפתח את הכישורים האומנותיים, זמן טוב ליצור. בתחום החברתי תרחיבו את חוג הידידים שלכם דרך עבודה החדשה וחברים, לפנויים שביניכם מומלץ לא לדחות הזמנות, זהו שבוע של ניסים ונפלאות. בסופ"ש תרגישו טוב יותר, זה זמן טוב לצאת מהבית. את הדלקת נר ראשון של חנוכה תבלו עם בני המשפחה בבית, אורחים יגיעו לבקר. ביום שני חבר מהעבר יגיע לביקור ויום שלישי הוא יום טוב לטיפולים ותיקונים בבית. ביום רביעי יש לכם נטייה לשכוח דברים וביום חמישי יש לכם מצב רוח טוב למפגש עם חברים טובים, תוזמנו למסיבת חנוכה ולפנויים מצפה היכרות עם בני המין השני. ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון.

מזל מאזניים 23/10 – 23/9  

בני מזל מאזניים יודעים ליהנות בחגים, אצלכם החגים הם סיבה למסיבה, לחלק מכם מצפה נסיעה מעבר לים ולאלו שנשארים כאן, תבלו במסיבות חנוכה עם בני המשפחה הקרובה. בתחום הכספי תקבלו בשורה חיובית לה אתם מחכים זמן רב. האתגר שלכם השבוע הוא ללמוד לדאוג לעצמכם בלבד. בסופ"ש תבלו עם בני המשפחה, זמן טוב לביקורים ולטיולים במקומות חדשים. ביום ראשון, נר ראשון של חנוכה, מצפה לכם הפתעה, אל תסרבו להצעות שיגיעו בערב. ביום שני תנו לדברים לזרום טבעי וביום שלישי צפויות הוצאות גדולות ומפנקות, דמי חנוכה כבר יגיעו אליכם. ביום רביעי תוזמנו לאירוע או מפגש וביום חמישי בשורה מרחוק, יתכן שתקבלו הזמנה לנסיעה ספונטנית או חבר יפתיע אתכם. אל תדחו הזמנות במשך השבוע צאו לבלות. ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי.

מזל עקרב 21/11 – 24/10

בני מזל עקרב פופולאריים השבוע, רבים האנשים שרוצים את קרבתכם וחוזרים לאנרגיה מאוזנת. חברים מהעבר יחדשו קשר, בנוסף תקבלו הזמנות עבודה מעבר לרגיל. האתגר שלכם השבוע הוא לדעת לאזן את עצמכם בין הבית לעבודה. כספים יגיעו אליכם ממקור בלתי צפוי, כך שתוכלו להחזיר את כל החובות שצברתם לאחרונה. סופ"ש הוא זמן טוב להתקשר לחברים טובים ובני משפחה ולהזמין אותם להדלקת נר, לאכול סופגניות שהכנתם. חלקכם יוזמן לכל מיני אירועים משמחים של החג ותקבלו ביקורות טובות על העשייה שלכם. ביום שני תקבלו דמי חנוכה ממקור בלתי צפוי. ביום שלישי חבר מעבר לים יצור קשר וימסור בשורה משמחת. ביום רביעי לכו לפנק את עצמכם בקניות אישיות וביום חמישי תוזמנו לאירוע חנוכה. ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי.

מזל קשת 22/11 – 21/12

בני מזל קשת עוזרים לכולם, אך אל תצפו לתמורה או למחיאות כפיים, לכו עם האמת הפנימית. האתגר שלכם השבוע הוא להתמודד עם האגו, האירו את המקומות החשוכים ואל תפחדו להיפגש עם הפגמים שלכם ואפילו לתת להם ביטוי הומוריסטי. היו קלילים וזורמים, זהו שבוע של הזדמנויות והפתעות. בסופ"ש יגיעו אילכם אורחים ותקבלו מתנות ודמי חנוכה. ביום הראשון של החג תוזמנו לאירוע ותוכלו לקשור קשרים חדשים שיעזרו לכם בעתיד. ביום שני תוזמנו למופע משמח של חנוכה וביום שלישי תחושו כבדות וחוסר מרץ. ביום רביעי יהיו דחיות ועיכובים ויום חמישי יהיה יום יותר אופטימי, בו תבלו עם חברים טובים. לפנויים צפוי טלפון ממחזר חדש, אתם נמצאים בתהליך של שינוי בתחום הקריירה, תיכנסו לתחום נוסף. ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון.

מזל גדי 20/1 – 22/12

בני מזל גדי נכנסים לשבוע מאוד פעיל ואנרגטי, תוזמנו לאירועים של החג וכל מה שמסביב. אתם אוהבים לעבוד בסביבה פעילה, לכן צאו מהבית, אתם נראים טוב ותזכו לחיזורים רבים, לאומנים ביניכם, השבוע תקבלו ביטוי חיובי לעשייה שיצרתם., האתגר שלכם השבוע הוא לדעת לשחרר וליהנות ממה שיש. בסופ"ש תוזמנו לאירוע מחוץ לעיר, זה זמן טוב לצאת מן הבית. ביום ראשון תהיו חסרי אנרגיה ומרץ, הישארו בסביבות הבית ובלו רק עם בני המשפחה הקרובה להדלקת נר ראשון של חנוכה. ביום שני תקבלו דמי חנוכה ובשורות טובות. ביום שלישי צאו מהבית, תוזמנו לחברים למסיבת חנוכה, לפנויים ביניכם מצפה היכרות עם בני המין השני ויום רביעי הוא יום של עיכובים ודחיות. ביום חמישי אורחים מרחוק יגיעו לבלות אתכם את החג.  ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי.

מזל דלי 18/2 – 21/1

בני מזל דלי תמיד עסוקים ופעילים בחג ונותנים את כל האנרגיה כדי שהמסיבה או האירוע יהיו מוצלחים, נותנים את הנשמה. האתגר שלכם השבוע הוא לתת את הנשמה לעצמכם. תתחילו לאכול יותר באופן מאוזן, יש לכם נטייה לשכוח את גופכם וחבל. זהו שבוע של ניסים ונפלאות. הדלקת נר ראשון ושני תבלו עם בני המשפחה ותוזמנו למסיבות שוות. קשר זוגי בתחילתו מתחיל לקבל כיוון חיובי. יום שני הוא יום טוב לצאת לביקורים אצל חברים טובים, תחדשו קשרים ישנים שיהיו טובים לכם. ביום שלישי מצפה לכם נסיעה מחוץ לעיר וביום רביעי בשורה חיובית בתחום הקריירה, צפו לבשורות חיוביות. ביום חמישי דעו להציב גבולות, שלא יגררו אתכם שלא רציתם לעמוד בהם. ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי.

מזל דגים 20/3 – 19/2

בני מזל דגים אוהבים רומנטיקה וכל מה שמסביב ולהיות במרכז העניינים. האתגר שלכם השבוע לדעת לקבל החלטות ולא לדחותם. הכי חשוב להצניע לכת, לפנויים ביניכם כמעט כל השבוע טוב להיכרויות עם בני המין השני, היקום שולח קרן אור. למרות השבוע האנרגטי, תנו לדברים להגיע אליכם, כי הדברים הטובים מגיעים בזמנם. בשבת מצפה לכם נסיעה מחוץ לעיר, תבקרו במקומות חדשים. להדלקת נר ראשון תוזמנו לבני המשפחה ולחברים, התקשורת איתם תהיה טובה ותקבלו בשורה משמחת הקשורה בכסף. יום שני הוא יום טוב להוציא את היצירות שלכם החוצה. בימים שלישי ורביעי תוזמנו לראיון ולאלו שחושבים על דרך עצמאית, זה הזמן להתפתח. ביום חמישי צאו לפנק את עצמכם, בערב תוזמנו למסיבת חג החנוכה. ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון.

עדינה אור היא אסטרולוגית בכירה, מתקשרת, פרפסיכולוגית ומדיום. www.adinaor.co.il 053-6238767

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

גלגל המזל / עדינה אור

מי יכיר השבוע את אהבת חייו, מי יחזור לספסל הלימודים ואיזה ימים השבוע יהיו טובים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *