גלגל המזל / עדינה אור

מי יכיר השבוע את אהבת חייו, מי יחזור לספסל הלימודים ואיזה ימים השבוע יהיו טובים להשקעות והימורים. תחזית אסטרולוגית 28/11 – 22/11 נובמבר 2019

עדינה אור
צילום: רוני יחזקאלי

מזל טלה  20/4  – 21/3  

בני מזל טלה יהיו עסוקים בעניינים של עבודה וקריירה יותר מתמיד. בסוף השבוע, שיתופי פעולה חדשים, רעיונות עסקיים שיוצאים לפועל, הצעות עבודה חדשות ומעניינות, יתכן גם קידום בקריירה. בימי ראשון ושני אתם נוטים להתנהג בפזיזות ולקחת החלטות נמהרות, שהסיכון בהם גדול מדי ולא תמיד יפעל לטובתכם, יש מי שחותר תחתכם, פיקחו את העיניים. יום שלישי, קשרים זוגיים ומערכות יחסים מעסיקות אתכם אתם נוטים לתסבוכות והתלבטויות במערכת, בה דווקא אתם כן נמצאים. ימי רביעי וחמישי, הדברים יותר מסתדרים לכם, בנוסף סכום כסף ממקור בלתי צפוי יגיע. אל תסמכו על המזל, היו יותר מחושבים. בעבודה עלולים להנחית עליכם עבודה נוספת שלא הייתה בתוכנית שלכם, קחו אוויר, לבצע בנחת את המטלות. ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי.

מזל שור 20/05 – 21/4

לבני מזל שור בסופ"ש כדאי לנוח, אתם חשים עייפות ומצב בריאותכם מאלץ אתכם לנוח למרות רצונכם. שימו יותר דגש לאזור הרגליים ולהיזהר יותר השבוע מלגעת בחפצים חדים. יום ראשון, אתם שוקלים לימודים או התפתחות כל שהיא, זמן טוב ללכת ולשמוע רעיונות בתחומים שמעניינים אתכם. יום שני הוא יום של התעוררות, רומנטיקה ויצרים, קשרים מהעבר יחודשו. ימי שלישי ורביעי, תקבלו הצעות עבודה בתחומים שונים ומגוונים. כדאי לבדוק את הפרטים עד הסוף, לעצמאיים היזהרו מצעדים פזיזים ולא לתת לרגש ולאינטואיציה לסחוף אתכם. דחו הצעות, גם אם הן נראות לכם הטובות ביותר כרגע, למועד טוב יותר. יום חמישי, אתם חשים בחוסר ודאות וענייני כספים מדאיגים אתכם. קחו לעצמכם פסק זמן מהוצאות מיותרות. ימים טובים להשקעות והימורים: שני.

מזל תאומים 21/6 – 21/5

לבני מזל תאומים צפוי שבוע מעניין. בסופ"ש אתם נוטים לרחמים עצמיים ומצפים שיזדהו אתכם. מצב בריאותכם אינו במיטבו, אתם מחזיקים חזק בעקשנות ולא מוכנים לוותר. כרגע אתם בנטייה להתכנס אל תוך עצמכם. יום ראשון, כדאי להישאר בבית ולתת לעצמכם מנוחה, בעיקר מהמחשבות שמתעתעות בכם. השתדלו לחפש את קרבתם של בני המשפחה, כי רק משם תבוא העזרה והאמפטיה ולא משום אדם או מקום אחר. ימי שני ושלישי, אתם ממשיכים להיות מוטרדים ודואגים, ועכשיו לא רק לעצמכם גם למישהו קרוב, חשים צורך להתגונן וחשים שאין מי שיוצא להגנתכם. ביום רביעי תגיע הצעה מפתיעה. ביום חמישי צפויה לפנויים הרפתקה רומנטית, שתעורר אתכם ותחזיר את החדווה והיצירתיות לחייכם גם לאלה שנמצאים במסגרת זוגית. ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי.

מזל סרטן 22/6 -22/7  

לבני מזל סרטן סופ"ש אינו קל במבחינה רגשית במיוחד, חשים אכזבה בשל תוכניות עם אחרים שאינן יוצאות לפועל כפי שתכננתם. אתם רוצים ודורשים נאמנות מוחלטת, גם מהחברים ומהסביבה הקרובה, מה שנטוע בראשכם הוא, כמו שאתם נותנים כך אתם צריכים לפחות לקבל, מה שגורם קצרים רק עם עצמכם. השבוע כדאי לשים לב למצב הבריאותי ולא להזניח, בעיקר באזור החזה. ביום ראשון אתם מתפכחים מהאשליה ומכניסים קצת הגיון לרגש. בימי שני ושלישי מוצאים פתרונות יצירתיים בעבודה, תהיה הצעה נוספת. ביום רביעי אתם משתחררים מהרגשות שהעיקו עליכם ומרגישים צורך לחגוג את סיום המחנק שהיה בתחילת השבוע, כדאי לשתף את בני הזוג. ביום חמישי כדאי לפקוח עין, יש מי שעדיין אינו שמח בשמחתכם. ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי.

מזל אריה 22/8 – 23/7

ילידי מזל אריה השבוע ובחלק מן הימים ירגישו לחוצים עם הביחד ותהיה נטייה להתפרץ ורצון לצאת משם לחופשי. צפוי סופ"ש רומנטי מהנה, מסיבות ואירועים חברתיים, טיולים בחיק הטבע או מעבר לים והכל פועל לטובתכם. נצלו את הזמן והשתדלו ליהנות. יום ראשון אתם מלאי אנרגיה ויש לכם תוכניות ואתם עשויים להיות פזיזים, שימו לב. ביום שני יכולה להיות תפנית חדה ואתם עלולים להיות מחוסרי אנרגיה, ייתכן אף שמצב בריאותכם באזור הבטן מאותת וכדאי להרפות מעט ולנוח. יום שלישי הוא יום טוב להימצא בקרבת הבית והמשפחה. יום רביעי פריצת דרך בקריירה, ייתכנו הצעות עסקיות מעניינות או קידום בעבודה לתפקיד עצמאי יותר. יום חמישי, קשרים אישיים ומערכות יחסים יגיעו למחלוקת והדבר עלול לבלבל אתכם. ימים טובים להשקעות והימורים: ראשון.

מזל בתולה 22/9 – 23/8

בני מזל בתולה יצטרכו לקבל החלטות, לא קל לכם וקשה להזיז אתכם מהמקום שבו אתם רגילים להיות. סופ"ש לאות פיזית ונפשית, תרגישו צורך לנוח ולהיות עם עצמכם. במוצ"ש מצב הרוח משתפר ואיתו גם מצבכם הגופני, אל תתקעו במקום אחד, נערו את בגוף והאנרגיה. ימי ראשון ושני, עסקאות שחיכיתם להם אינן יוצאות לפועל, כספים מתעכבים ואירועים בלתי צפויים משפיעים על מצב רוחכם. יום שלישי צפויה פגישה עם אנשים שהיו משמעותיים בעברכם. קשר רומנטי מהעבר יחזור לחייכם ויגרום לכם להתלבטות. ימי רביעי וחמישי, מצבכם הרגשי מתערער, אתם צפויים לקבל הצעת עבודה מפתה מעבר לים, או דבר שנראה לכם גדול יותר מכוחכם, והדבר גוזל את האנרגיה שלכם בשל הרצון להישאר במוכר ובידוע ובקרקע בטוחה. ימים טובים להשקעות והימורים: שני.

מזל מאזניים 23/10 – 23/9  

בני מזל מאזניים ירגישו בסופ"ש את הצורך בחופש ולהיות מעט עם עצמם. המהלכים האחרונים עם בני הזוג לא עולים לכם בדיוק כמו שרציתם, רצוי שתקיפו את עצמכם עם אנשים טובים ומקורבים. יום ראשון, ייתכנו שיתופי פעולה עסקיים, הפנויים ביניכם, באותו היום עשויים להכיר את בת הזוג המתאימה לקשר ארוך טווח. יום שני, אתם מוצאים דרכים ורעיונות חדשים ומקוריים בתחום הכלכלי. לעצמאיים רעיונות אלה עשויים לקדם אתכם ולשפר את מצבכם. יום שלישי, אתם זוכים להערה מצד הממונים עליכם, מוצאים את עצמם מתערבים בעניינים לא לכם שלא באשמתכם, שימו לב למוצא פיכם. ימי רביעי וחמישי, לא כדאי לעשות צעדים נמהרים מתוך פחד ולחוש שהקריירה מגבילה את החופש לכם, להיפך הסדר עושה לכם טוב. ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי.

מזל עקרב 21/11 – 24/10

בני מזל עקרב בסופ"ש מוצפים ברגשות מעורבים ומבולבלים, קשרים רומנטיים יעלו על שרטון ויתכנו אכזבות שיעיבו על מצב רוחכם. אתם שמים את הגבולות על עצמכם ולא אף אחד אחר. אתם נשארים במקום אחד, גם אם הוא לא טוב לכם, אם זה במקום העבודה או בזוגיות ועדיין לא מרוצים. ימי ראשון ושני אתם עסוקים בדאגה לאחרים, מצב בריאותו של מישהו קרוב לכם מדאיג אתכם ואתם מוצאים את עצמכם מקדישים יותר זמן לאחרים. ימי שלישי ורביעי, אתם עייפים וחשים שהקריירה שלכם אינה מספקת וזקוקים לשינוי, רצוי להרגיע. בערב יום רביעי כדאי להדק מעט את החגורה ולהיזהר עם כספים. יום חמישי יביא הקלה מהשבוע העמוס רגשית ודברים יסתדרו לכם בכל התחומים שמעניינים אתכם, שכרגע הם זוגיות ועבודה. ימים טובים להשקעות והימורים: חמישי.

מזל קשת 22/11 – 21/12

בני מזל קשת יחושו השבוע מועקה עקב המצב הכלכלי, ענייני כספים מכבידים עליכם והדבר משפיע על מצב בריאותכם. בסופ"ש כדאי לנוח ולהימצא בחברת אנשים שאתם מרגישים עימם בנוח, בעיקר בני משפחה או חברים קרובים במיוחד. יום ראשון עשוי להיות קידום בעבודה או הרחבת סמכויות, אתם מוערכים ויש מי שרואה את העבודה הקשה שאתם משקיעים. יום שני, אתם מוצאים הקלה בבשורות טובות ומשמחות. בני מזל קשת יקבלו תמיכה בלתי מוגבלת מבני הזוג, נצלו זאת לטובת להעצמת הקשר ביניכם. יום שלישי, ייתכן שסכום כסף יחזור ויעזור לכם לצאת מהמצב שבו אתם שרויים. ימי רביעי או חמישי, אתם פוגשים חברים מהעבר הקרוב ומרגישים שזה הזמן לצאת ולהתאוורר צאו לבלות ולהשאיר את הדאגות מאחוריכם. ימים טובים להשקעות והימורים: שלישי.

מזל גדי 20/1 – 22/12

בני מזל גדי רצוי וכדאי השבוע להיות יותר קשובים לסביבה הקרובה והרחוקה לנסות לראות את המציאות בצורה יותר אובייקטיבית, לכן אל תנסו לשלוט בכוח במצבים שאין לכם שליטה עליהם ולנסות לוותר בניגוד לאופייכם. בסופ"ש יש לכם נטייה להתכנס בתוך עצמכם, מצב הרוח שלכם ירוד ואתם רואים את הדברים בצורה פסימית ואין לכך סיבה אמיתית ואובייקטיבית, אתם אמורים להיות יותר בתנועה ולצבור גובה. יום ראשון, אתם זוכים להערכה בעבודה. ימי שני ושלישי, אתם עשויים לפגוש מישהו מעניין וקשר חדש ומרגש עשוי להתפתח להרפתקה רומנטית לא שגרתית. יום רביעי, אתם נמצאים באופוריה ויש לכם נטייה לבזבזנות. יום חמישי תקבלו בשורות משמחות מרחוק. טיול או סיבוב ושהות עם אנשים אהובים יכול להועיל לכם. ימים טובים להשקעות והימורים: שני.

מזל דלי 18/2 – 21/1

בני מזל דלי יצאו למאבק לא פשוט בסופ"ש בתחום הרומנטי. אתם תיאבקו על הדברים שאתם מאמינים בהם, אך אל דאגה, דברים יסתדרו איך שביקום הם אמורים להסתדר. לפנויים שביניכם יזכו לממש את האהבה שחיכיתם לה זמן רב, אך לא בלי רצון ומאמץ, אתם לא אמורים לשבת בנחת ולחכות שהדברים יגיעו. ימי ראשון ושני, אתם נתקלים בעיכובים במקום העבודה, הדרישות מכם גבוהות, אתם זקוקים לעזרה ולא תקבלו אותה. גם בעבודה אל תחכו שדברים יקרו מאליהם, אתם חייבים להיאבק על מקוממכם. יום שלישי, אתם יכולים להתחיל לחגוג, זה היום שלכם, התוצאות של המאבקים בעבודה ובתחום הרומנטי נגמרים ואתם קוצרים את כל ההישגים. ימי רביעי וחמישי, כדאי לשמור על מצב הבריאות ולהיות ערניים.ימים טובים להשקעות והימורים: רביעי.

מזל דגים 20/3 – 19/2

בני מזל דגים חווים בסופ"ש חוסר איזון, מה שמביא אתכם לחוסר שקט זמני, מוצאים את עצמכם עורכים חשבונות, הנובעים משיקולים לא הגיוניים. מוצ"ש אתם נותנים ליצר להשתלט עליכם ונסחפים ברומנטיות חושנית. ביום ראשון אתם נתונים לביקורת עצמית ומחפשים את הפגמים במעשיכם, כדאי להרפות מביקורת עצמית ולהפסיק ולחפש מה לא בסדר אצלכם. בימי שני ושלישי אתם מבצעים תפנית חדה ומוצאים כיוון חדש בתחום הקריירה, המזל משחק ואתם עולים על דרך המלך. אתם רצים מהר עם הזרם, לא מתעכבים על פרטים לא חשובים ומסוגלים לראות את התמונה הכוללת הגדולה, אתם מיומנים וכדאי לעמוד על שלכם ולהסביר את מטרתכם. ביום רביעי אתם נוטים להתרברב, כדאי להיות יותר צנועים. ביום חמישי יש לכם נטייה לבזבזנות, כדאי להיות בתשומת לב. ימים טובים להשקעות והימורים: שני.

עדינה אור היא אסטרולוגיה בכירה, מתקשרת פרפסיכולוגית ומדיום. www.adinaor.co.il טל': 053-6238757

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

גלגל המזל / עדינה אור

למי עדיף להסתגר השבוע עד יעבור זעם, מי יצטרך דווקא לצאת מהבית ומי יקבל ביקור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *