גל הרמן השם החם של עולם הקידום הדיגיטלי ממשיך להפתיע ובדרך לכבוש את עולם הכדורגל

גל הרמן

הוא כבש את עולם הפרסום הדיגיטלי בסערה כאשר הקים את חברת TGMEDIA לבניית אתרים, קידום אתרים וכן קידום ברשתות החברתיות אך מאז מסתבר שהוא לא עוצר וכרגע הפיתוח החדש שלו הולך לכבוש את ענף הכדורגל הישראל. גל הרמן, הוא אולי לא שם שמוכר לכל אחד, אך מדובר באיש אשכולות שאוהב אולי להישאר בין הצללים אך ללא ספק התוצאות העסקיות של פעילות החברה שהוא עומד בראשה הכו גלים בעולם משרדי הקידום הדיגיטלי בישראל והפכו אותה לאחת המבוקשות כיום.

גל, מסיים בימים אלה תואר ראשון במשפטים בנוסף לכך הוא עומד בראשה של חברת TGMEDIA אשר בכל יום מחדש זוכה לתוצאות בשל ההצלחות העסקיות של החברות והעסקים שהיא מקדמת. בין היתר ניתן להצביע על אחת ההצלחות המזהירות בישראל בשנים האחרונות: את הלב"ץ המרכז לחומרי בניין ואספקה טכנית שהצליח לבצע קפיצה מטאורית והגדלת ההכנסות ב 400% בשנה וזו רק דוגמא אחת לאתרי האינטרנט שהחברה בבעלותו של גל הרמן בונה, מקדמת ומובילה את האסטרטגיה השיווקית שלהם. אין ספק שאם אתם מחפשים חברה לבנייה וקידום אתרים שתוביל את העסק שלכם קדימה לשלב הבא ומעל כל המתחרים אתם פשוט חייבים לפגוש את גל הרמן, יש משהו מיוחד בצניעות, בשקט ובעובדה שהוא לא רוצה להיחשף שכובש אתכם מן הרגע הראשון. מדובר באיש עבודה, עם אסטרטגיה שיווקית ברורה שמובילה עסקים להצלחה! חברת TGMEDIA עוסקת גם התחום הקידום ברשתות חברתיות והיא מחזיקה ברשותה את התקציבים של כמה מהחברות המובילות בישראל ובהן גם "ניו פלדמן", חברת שיווק כלי הצמ"ה הגדולה ביותר בישראל.

גל הרמן, הפך להיות אחד מהשמות החמים והמבוקשים ביותר בעולם הפרסום והשיווק הדיגיטלי, אך כעת מסתבר שהאופי הייחודי של היזם הצפוני ממשיך לעשות את שלו. עולם הכדורגל המקצועני עובר בשנים האחרונות מהפכה לעולם המבוסס על דאטה, נתונים על כל אחד מהשחקנים מסייעים לקבוצות כדורגל לבחור את השחקנים הכשירים ביותר, להימנע מפציעות, להפחית עייפות ולהשיג תוצאות טובות יותר. גל הרמן הצליח לזהות את החשיבות של התבססות על נתונים ופיתח מערכת ג'י פי אס מתקדמת לקבוצות כדורגל שכבר תופסת לה מקום של כבוד בקרב הקבוצות. זה החל עם מחלקת הנוער של מ.ס. אשדוד אשר בחרה לעשות שימוש במערכת החדשה, שסייעה לה לזכות באליפות הליגה לנוער ואף להשתתף בהצלחה בליגת האלופות. קבוצה שניה שבחרה להיעזר במערכת הייחודית היא מכבי בני ריינה, אשר ביצעה בשנה שעברה קפיצת מדרגה והצליחה לעלות ולשחק השנה בליגת העל ולבסוף גולת הכותרת קבוצת בית"ר ירושלים אשר בחרה לעשות שימוש במערכת לראשונה במשחק שבה שחקניה התפוצצו על הדשא וניצחו את מכבי נתניה בתוצאה המדהימה 6-3.

המערכת החדשה והייחודית שפיתח גל הרמן, תופסת לה מקום של כבוד וקבוצות רבות מעולם הכדורגל המקצועני החלו לשאת את עיניהן ולבדוק את האפשרות לבחון את המערכת באופן פעיל. מסתבר שהיזמות טבועה באופיו של גל הרמן, היזם הצפוני, אשר ממשיך להוכיח כי הקסם שלו פועל לא רק בתחום השיווק והפרסום הדיגיטלי אלא גם בתחומים נוספים ויש תחושה כי הוא עדיין לא אמר את המילה האחרונה ואנו צפויים לשמוע עליו בתקופה הקרובה. אין ספק ששנת 2023 הולכת להיות השנה של גל הרמן וחברת TGMEDIA שהוא עומד בראשה ואנו נמשיך לעקוב ולחכות לבשורות נוספות.

אודות לירן לביא

אולי יעניין אותך גם?

ואולי כל מה שאנחנו צריכים עכשיו זה סטנדאפ עם אסף יצחקי ללא צנזורות?

מה באמת אתם צריכים כרגע? נדמה שלפתוח את מהדורות החדשות בחודשים האחרונים הפך עבור מרבית …

תגובה אחת

  1. אלוף! המשך לתת בראש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *