"גם כשהתעקשתי שאני ילדה בת 13, עדיין אותם גברים לחצו עלי"

במשך חודשים התחזתה סוכנת סמויה לילדה בת 13 ברשת ואספה ראיות. הבוקר נעצרו 25 חשודים מכל רחבי הארץ

הבוקר נעצרו 25 חשודים מכל רחבי הארץ החשודים בעבירות פדופיליה. החשודים נעצרו בעקבות עבודה של שוטרת סמויה, שהתחזתה בחודשים האחרונים לילדה בת 13 ברשת. לאחר חקירה, יובאו החשודים, במהלך היום אל בית המשפט השלום בחיפה, להארכת מעצרם.

במהלך החודשים בהם עבדה השוטרת כסמויה, היא נהגה לשוחח עם החשודים בחדר ילדותי שעוצב עבור המבצע. במקביל, קיבלה השוטרת ליווי מקצועי של יחידת הסייבר, כך שאספרה ראיות לאורך התקופה.

השוטרת הסמויה הדגישה, במהלך שיחותיה עם החשודים, כי היא רק ילדה בת 13 וללא ניסיון מיני, מה שלא הפריע לחשודים להמשיך להיות איתה בקשר ולנסות לשכנע אותה לבצע פעולות בעלות אופי מיני מול המצלמה. בין הראיות, אותן אספרה השוטרת הסמויה, היו פניות מעשרות גברים, ששלחו לה תכנית בעלי אופי מיני, תמונות והתכתבויות.

"הדבר שהכי זעזע אותי שאמרתי לאותם גברים שאני ילדה בת 13 ועדיין שלחו לי תמונות בעל אופי מיני", אמרה השוטרת הסמויה. "גם כשהתעקשתי שאני ילדה בת 13, מתביישת ואין לי ניסיון, עדיין אותם גברים לחצו עלי וניסו לשכנע אותי. מה שעובר לי בראש אם לי, בתור אישה בת 25 היה לי קשה, איך ילדה בת 13 מרגישה? הורים תתעוררו תגלו יותר מעורבות".

צפו בסוכנת הסמויה:

צילום: משטרת ישראל

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *