"די להפצת השקרים והשמועות הזדוניות"

סניגורו של קצין המשטרה שירה בסלומון טקה ז"ל עו"ד יאיר נדשי יצא בהצהרה לתקשורת, בו הוא מאשים את הציבור הישראלי ששפט את מרשו בטרם הסתיימה החקירה. "בכל רגע נתון שוהים איתם אנשי אבטחה חמושים מחשש לחייהם"

עו"ד יאיר נדשי כינס לפני זמן קצר את כלי התקשורת וביקש למסור הצהרה בשמו ובשם מרשו, קצין המשטרה שביצע את הירי שהביא למותו של סלומון טקה בן ה- 19 מקרית חיים. "במהלך שירותו ניצב מרשי לא פעם במצבים מאתגרים, אולם הקשיים עימם הוא נאלץ התמודד בימים אלה, הם מהקשים בחייו. מרשי, אישתו וילדיו הוצאו מביתם תחת אבטחה קשה מחשש לחייהם ושוכנו במקום מרוחק, ומנותק מסביבתם כשבכל רגע נתון שוהים איתם אנשי אבטחה חמושים מחשש לניסיונות פגיעה בחייהם", אמר עו"ד נדשי.

"בתוך כך גורמים עבריינים מציפים את הרשתות החברתיות באיומים ודברי נאצה, בעוד אחרים בוחרים לדבר בשם קרובי משפחה, שמרשי מעולם לא ידע על קיומם. רבים ממהרים לשפוט את מרשי ולכנותו רוצח, תוך התרת דמו ברבים, ואחרים תופסים טרמפ עליו ומשחררים הגיגים. הנזק שנגרם למרשי אשתו וילדיו עצום ומתגבר בכל יום. המסע רק בתחילתו".

צפו בסרטון:

עו"ד יאיר נדשי (צילום: אבירם פישר)

לדברי עו"ד נדשי, קצין המשטרה נקלע לאירוע קשה בו חייו וחיי בני משפחתו עמדו בסכנה מיידית ומוחשית ורק כמוצא אחרון הוא נאלץ לעשות שימוש בנשק לצורך הרתעתי בלבד. "מצופה מכל שוטר להיות שוטר בעל עת ולכן גם מרשי נשא עליו את הנשק האישי גם לאחר סיום המשמרת. הוא נקלע לסיטואציה מסכנת חיים שחייבה אותו לפעול, ייתכן שלא היה נשאר בחיים וגם לא משפחתו. מרשי לא התכוון לפגוע במנוח והירי בוצע לצורך הרתעתי בלבד. בניגוד גמור לדברים שקריים שהוצגו בתקשורת, מרשי לא כיוון את נשקו לעבר המנוח או כל אחד אחר. האירוע לא קשור כלל לצבע העור או למוצאו של המנוח. זה לא מצב טבעי, גם אם אדם חשוד במעשה כלשהו, במיוחד שמדובר בקצין משטרה ערכי ונורמטיבי, יש לתת לו את יומו בבית המשפט, דבר שעוד לא קרה כלל שכן חקירת מח"ש נמצאת כרגע בעיצומה ואין ראיות שגובשו או מסקנות שגובשו ועם זאת ברשתות החברתיות הוא מכונה רוצח, מאיימים עליו ועל ילדיו בהוצאה להורג. על כן בשם מרשי ומשפחתו אני מבקש להפסיק את מירוץ האיוולת ומחול השדים, די להפצת השקרים והשמועות הזדוניות, אנא תנו לרשויות המקומיות לסיים את החקירה ולהגיע לחקר האמת".

אודות אבירם פישר

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *