דןקרוסקי: בישיבת מטה מל"ח מבקש לאכוף את הנחיות משרד הבריאות בנושא הבידוד

היום (יום ג') קיים ראש עיריית קריית ביאליק אלי דוקורסקי ישיבת מטה משק לשעת חירום יחד עם מפקד מחוז חיפה בפיקוד העורף אל"מ רלי מרגלית ומפקד משטרת זבולון נצ"מ קובי קרני.

צילום: דוברות קרית ביאליק
בתמונה: נותנים דוגמה אישית ושומרים על מרחק
צילום: דוברות קרית ביאליק

בישיבה ציין דוקורסקי את פניות הרבות של התושבים בנוגע לאי שמירת הנחיות משרד הבריאות בנושא הבידוד ושמירת מרחק חברתי: "בגני משחקים, בפארקים ציבוריים ובטיילת ישנה אוירה של חופש. ילדים משחקים בחברותא והוריהם יושבים על הספסלים בקבוצות מבלי לשמור על המרחק הנדרש. אין בסמכות העירייה לאכוף את ההוראות, לכן אני מידי יום עולה לשידור ומפציר בתושבים להישמע להנחיות, לא להימצא במקומות הציבוריים, לשמור על מרחק של שני מטרים אחד מרעהו. אני מבקש ממשטרת ישראל שקיבלה את הצו המאפשר לה לאכוף את הנושא, להתחיל במלאכתם".

מנהלי המכלולים הציגו בישיבה את הפעולות אשר נקטו בכדי להיערך למצב החדש וביניהם למידה מרחוק במכלול החינוך, הכנה למשלוח מנות לנזקקים לקראת חג הפסח במכלול האוכלוסייה, המשך רצף תפקודי בנושא פינוי אשפה, ניקיון וגינון במכלול הלוגיסטיקה. מפקד פיקוד העורף אל"מ רלי מרגלית ציין כי על תושבי ישראל לנהוג באחריות ולהישמע להוראות, אם ברצוננו לא להגיע למצב הקשה בו נמצאת איטליה וספרד.

אודות בת-אל הרמן

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *