האישה חשפה את המאהבת באמצעות התיק היוקרתי

הבעל רכש את תיק למאהבת באמצעות כרטיס מועדון למותג לואי ויטון, אך לא העלה על דעתו שייחשף בגלל רוכסן מקולקל

בבית הדין הרבני בחיפה מתנהל עיניינם של בני זוג אמידים, שנישואיהם הגיעו לסיומם לאחר שהאישה גילתה שבעלה רכש למאהבת תיק יוקרתי של המותג לואי ויטון והשתמש בכרטיס המועדון של המותג.

בני הזוג נשואים כמעט 20 שנים ולאורך השנים נהגו לאורך השנים לרכוש מותגי יוקרה החל משעונים, תיקים, חליפות ואפילו מכוניות. בני הזוג השתכרו כל אחד בנפרד סכומים שנתיים בני שבע ספרות וכסף לא היווה בעבורם שום בעיה.

בתביעת הגירושין שהגישה האישה לבית הדין הרבני, באמצעות עו"ד שרין סולן, עולה כי החזיקה כרטיסי מועדון של מותגי אופנה רבים בארץ ובעולם. התפנית בעלילה נרשמה ממש לאחרונה, עת רכשה תיק של המעצב לואי ויטון ויומיים לאחר מכן הרוכסן שלו התקלקל. היא ניגשה לחנות של אותו מותג וגילתה כי על הכרטיס של בעלה באותה חנות, רשומה קניה של תיק מהמותג היוקרתי, אבל לא כזה שנמצא באוסף הפרטי שלה.

"הוא לא רכש את התיק עבורי ובמהירות די גדולה עליתי על זהותה של זו שקיבלה את התיק", סיפרה האישה לעו"ד סולן שפעלה לזמן את המאהבת לעדות בבית הדין. "ברור שאם המאהבת תודה כי המאהב הוא שרכש לה את התיק, ששוויו אגב כמה אלפי דולרים, הדבר יעיד כי יש ביניהם קשר רומנטי, שכן חברים ידידים לא רוכשים תיק ששוויו 19 אלף שקלים, ואז והבעל למעשה יוכרז כמי שבגד באשתו".

האישה ביקשה באמצעות עו"ד סולן לזמן את המאהבת לעדות, ואכן זימון כזה יצא אבל כצפוי היא לא הגיעה. בית הדין נעתר לבקשת האישה והוציא צו הבאה. במקרה והמאהבת תסרב להגיע, עלול בית הדין לקבל את גרסת האישה ולהכריז על זכותה לכתובה בגובה שני מיליון שקלים.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרמי או בית המשפט לענייני משפחה

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה

האם יש שוני בין הערכאות בבדיני גירושין בין בית הדין לענייני משפחה לבין בית הדין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *