האם הקייטנות של חנוכה בסכנת קיום?

המדינה הודיעה כי לא תסבסד את הקייטנות בחנוכה וכעת ההורים מודאגים שלא יהיו קייטנות לילדי הגנים וכיתות א'-ב'. יו"ר ועד הורים: "מקווים שסאגת הקייטנות לא תחזור בחנוכה"

עוד לא נרגעו הרוחות שסערו בחופש הגדול בעניין הקייטנות וכבר מסתמנת פרשייה חדשה. הורים מודאגים, שהקייטנות בחנוכה, שעד כה סובסדו על ידי המדינה, בסכנת קיום, זאת לאחר שהמדינה הודיעה שתפסיק לסבסד.

"הגיעו אלי הורים מודאגים, ששמעו כי יש בעיות עם הקייטנות בחנוכה", סיפרה חברת המועצה מטעם סיעת הירוקים של חיפה, הילה לאופר. "פניתי למחזיקת תיק החינוך סיגל ציוני, ולפי דבריה הבנתי, שיש בעיה שהיא מנסה לטפל בה וכשיהיה מה להודיע, הם יודיעו בצורה מסודרת. כולי תקווה שאכן עושים כל מאמץ לפתור את הבעיה, אם יש כזו, ואני מניחה שיש, אחרת היה נאמר לי שאין בעיה והכל בסדר. אני מקווה מאוד שקייטנות חנוכה יעברו כסדרן ללא שום בעיות, אנחנו ממש לא רוצים לחוות שוב את מה שחווינו לפני החופש הגדול. דיברתי עם סיגל והיא מביעה נכונות לטפל בבעיה. אני כמובן שאמשיך לעקוב ואעשה ככל שביכולתי כדי שלא יהיו בעיות עם קייטנות חנוכה".

יו"ר ועד הורים יוסי לבוב, שגם אליו הגיעו פניות של הורים מודאגים אמר: "לפני החופש הגדול עברנו טראומה עם הקייטנות בחיפה ואנו מקווים שסאגת הקייטנות לא תחזור גם בחנוכה. ההורים שבעים מהבטחות שלא מקוימות ואי קיום הקייטנות בחנוכה יגרמו לשבר גדול בין ההורים לעירייה".

שני רוט קפון מקרית חיים שהייתה בין מובילות מאבק הקייטנות בקיץ אמרה בתגובה: "המדינה לא יודעת מימינה ומשמאלה, יצאה בהצהרות שאין תקציב או שהוא יצומצם משמעותית. הבנתי שעדיין אין תשובה בנוגע לקייטנות בחנוכה מהעירייה, למרות שכן מצאו תקציב של 900 אלף שקלים לשיפוץ משרדים וסכומי עתק אחרים למנהלת 2030 או דברים אחרים. אני מאמינה שסיגל ציוני תמצא תקציב ראוי להורים, אחרי שהוציאו לנו את המיץ בחופש הגדול עם הקייטנות".

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *