"בעלי מנהל רומן עם אחות בבית החולים"

אישה שחשדה שבעלה הרופא בוגד בה, שכרה בלש פרטי שחשף התכתבויות סוערות של הרופא עם אחות בבית החולים. להגנתו טען הבעל: ההתכתבויות נועדו לחשוף את בגידות אישתו

תחום הרשתות החברתיות והאימייל מהווה כר פורה לחוקרים פרטיים שנשכרים על ידי בני זוג במהלך משפט גירושים ואחת ההוכחות לכך נמצאת כעת בדיון בבית המשפט לענייני משפחה בין בני זוג רופאים. האישה שכרה בלש פרטי שהציג לפניה את ההתכתבויות הלוהטות של בעלה עם המאהבת.

בני הזוג, שניהם רופאים, הבעל כירורג והאשה רופאת שיניים, נישאו לפני 17 שנה ובנו יחדיו אימפריה כלכלית. לאחר שעות העבודה בבית החולים הבעל המשיך לעבודתו בקליניקה הפרטית ואילו האשה פתחה מרפאת שינים מצליחה. כששמה לב שבעלה מקדיש זמן רב מאוד לעבודה, החליטה לשכור בלש פרטי על מנת לדעת מה מעשיו למשך שעות ארוכות.

לאחר זמן חזר אליה הבלש הפרטי עם התכתבויות במייל ובוואצאפ בין בעלה לבין אחות בבית החולים שבו הוא עובד, שאף היא נשואה, ובין השאר הוא כתב לה: "החוויה שהייתה לנו היום במחלקה לטיפול נמרץ, מסוכנת אבל חושנית ותשוקתית…" האחות ענתה לו: "כשזה מסוכן זה סוער…" הוא השיב לה: "את מיוחדת… אשתי הייתה רוצה להיות כמוך". והיא ענתה: "אני מיוחדת כי הפרטנר שלי אדיר…". עם המידע הזה ועוד, פנתה האישה לבית המשפט למשפחה בבקשה לפירוק שיתוף ובבית הדין הרבני טענה כי היא זכאית לכתובה.

הבעל, באמצעות עורכות הדין שרין ומורן סולן, טען להגנתו: "ההתכתבות הייתה מבוימת כי ידעתי שהיא מנהלת רומן עם גבר אחר". יחד עם זה, טוענת עו"ד סולן: "אין הוכחה שהתקיים קשר מיני בין הבעל למי שנטען כי קיימה איתו קשר כזה. להיפך, יש הוכחה כי חילופי המסרים ביניהם הם סוג של פיתיון שטמן הבעל לאשתו".

עוד טען הבעל כי אשתו התקינה התקן למניעת הריון לחמש שנים מבלי להתייעץ איתו, כי רצתה לנהל קשר רומנטי עם המאהב שלה. "הדרישה שלה לפירוק שיתוף ולכתובה בטענה של בגידה, פסולה מעיקרה. 'הפוסל במומו פוסל' טוענת עו"ד סולן.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרמי או בית המשפט לענייני משפחה

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה

האם יש שוני בין הערכאות בבדיני גירושין בין בית הדין לענייני משפחה לבין בית הדין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *