האשה לבעלה: מחצית מהרכוש והכסף או שה"לכלוך" ייצא החוצה

לאחר 22 שנות נישואים וצבירת הון עתק, הגישה אשה תביעת גירושים נגד בעלה בבית המשפט לענייני משפחה, בטענה שרקם מזימה עם עןרכת הדין של החברה על מנת לנשלה מהרכוש.

הבעל  הוא בעלים של חברת השקעות המתמחה בתחום המיכשור הרפואי ופיתוח תרופות. האישה רופאה במקצועה בקופת חולים באיזור מגוריה ונחשבת למקצועית ומוערכת מאוד בתחום.

בני הזוג, מחזיקים יחד, כך על פי המידע שהעבירה האישה לעורכי דינה שרין סולן וגדלי סולן, שלוש דירות בברצלונה, ניו יורק ולונדון וכמה דירות נוספות בישראל, לצד הווילה שהם מתגוררים בה בישוב סמוך לחיפה. באמצעות עוה"ד שרין וגדלי סולן טוענת האישה כי היקף ההון שלהם מוערך ב-75 מיליון דולר שמחציתו הון נזיל.

בכתב התביעה שהוגש לבית המשפט למשפחה טוענת האשה בין היתר, כי בעלה רקם מזימה להתגרש ולנשל אותה מכל חלק ברכושם, לאחר שהתאהב בעורכת הדין של החברה ויחד איתה תכננו מהלך שיותיר לאישה רק כמה מיליוני דולרים בודדים ודירה אחת. האישה מבקשת מחצית מכל הרכוש והמזומנים שיש בקופת המשפחה.

עורכי הדין שרין וגדלי סולן טוענים עוד כי בידי האישה חומר נגד בעלה והמאהבת שהיא כרגע מסרבת לדבר עליו, אבל אם היא תוציא אותו החוצה , הדיון יעבור לבית משפט אחר ולמקומות אחרים בכל מה שקשור למקום הימצאו של הכסף. כמו כן טוענים עורכי הדין סולן, כי בידי האישה הוכחות שבעלה יצא עם המאהבת עשרות  פעמים לחו"ל בשלוש השנים האחרונות, והתגורר עמה יחד באותם בתי מלון.

"חלוקה שווה של כל הרכוש, זה התנאי היחיד לגירושין שקטים בטרם אני מגיעה לגורמי אכיפה במדינת ישראל", הבהירה האישה לעורכי הדין שלה. הצדדים נשלחו בסוף השבוע לגישור ורק לאחריו יחליט בית המשפט, למנות מומחים שיעריכו את ההון ויגבו מהאישה עדויות מפורטות.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרמי או בית המשפט לענייני משפחה

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה

האם יש שוני בין הערכאות בבדיני גירושין בין בית הדין לענייני משפחה לבין בית הדין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *