הבעיות הנפוצות שבהן מטפלת מעבדה סלולרית באר שבע

הסמארטפון הוא חלק בלתי נפרד מהחיים של רוב הישראלים. למעשה אנשים רבים מרגישים שהמכשיר הוא ממש איבר בגוף, וכשהם לא יכולים להשתמש בו נוצרת מצוקה רגשית משמעותית שבאה לידי ביטוי במקרים מסוימים גם בכאב פיזי. בהתאם, כשישנה תקלה כלשהי, חשוב למצוא מעבדה סלולרית בבאר שבע שגם פותרת את התקלה באופן מושלם וגם עושה זאת בזמן קצר.

המלצה נוספת היא למצוא מקום שהעובדים בו מכירים היטב את הדגם הספציפי שלכם, ואפילו צברו ניסיון בטיפול בבעיה שמונעת מכם להשתמש בסמארטפון.

סוללה שמתרוקנת במהירות

בחלק מהמקרים הסוללה מתרוקנת במהירות בגלל השימוש האינטנסיבי בסלולרי, ובפרט באפליקציות שצורכות הרבה חשמל. גם טמפרטורות גבוהות פוגעות בביצועי הסוללה ולכן חשוב להרחיק את המכשיר ממקורות חום ולא להשאיר אותו חשוף לשמש בימי הקיץ הלוהטים. מטען לא תקני ולא תקין הוא עוד גורם שמחבל בסוללות, שקע טעינה רופף מוביל לחוסר יכולת להטעין את הנייד, ולפעמים הסוללה פשוט כבר ישנה.

בגלל ריבוי הסיבות לבעיות הקשורות לסוללה, חשוב למצוא מקום אמין שיאבחן במדויק את מקור התקלה וציע פתרון בהתאם. כשמחפשים מעבדה סלולרית באר שבע מתגלה כמקום שיש בו שפע אופציות – ובאופן טבעי כדאי להעדיף חנויות ותיקות ורשתות כמו למשל רשת חנויות ומעבדות סלולר מקסימה.

קרדיט תמונה: PEXELS

שבר במסך

מאז שהטלפון הסלולרי הפך לסמארטפון, המסך הפך למרכיב קריטי – עכשיו הוא כבר לא משמש "רק" לתצוגה אלא גם להפעלת כל האפשרויות שיש במכשיר. שבר או סדק במסך עלולים להשבית לחלוטין את הסלולרי, ולכן כדאי להגיע מיד למעבדה מקצועית.

חשוב להדגיש שהמסכים של הסמארטפונים מורכבים מ-3 שכבות: זכוכית, מסך המגע עצמו ו-LCD. אם הפגיעה היא רק בשכבה החיצונית, התיקון יהיה זול וגם מהיר. פגיעה במסך המגע מחייבת טיפול מורכב יותר ולרוב גם את החלפתו.

קורוזיה

אנשים רבים משתמשים בטלפון בכזו אינטנסיביות עד שהוא צמוד אליהם כל הזמן, כולל כשהם נכנסים לשירותים, במטבח ובמקומות אחרים שבהם הוא עלול להינזק. בהתאם אחת התקלות הנפוצות ביותר היא קורוזיה עקב רטיבות שחדרה אל הקרביים של המכשיר.

ניקוי קורוזיה הוא עוד טיפול שחשוב לבצע בהקדם, כי החלודה נוטה להתפשט ועלולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים לרכיבים הרגישים של הסמארטפון. עלות התיקון נקבעת בהתאם להיקף הקורוזיה.

תקלות בלוח האם

הדגמים המתקדמים של הטלפונים הסלולריים הם כידוע משוכללים מאוד. בהתאם לוח האם שלהם כולל רכיבים רבים, וכל פגיעה, ולו הקלה ביותר, באחד מהם, עלולה להוביל לתופעות מעצבנות כמו מכשיר שנכבה מעצמו אחת לזמן מה, מסך תקוע, תצוגה מגמגמת, אובדן קליטה ועוד. אחת הסיבות העיקריות לתקלות בלוח האם היא נפילות של המכשיר או חבטות אחרות שגורמות לתזוזת הרכיבים הרגישים בלוח האם.

במקרים כאלה חשוב להגיע למעבדה מקצועית במיוחד, כדי שהאבחון יהיה מדויק והטכנאים במקום יזהו מיד את מקור התקלה – כך שכבר תוך זמן קצר תוכלו לחזור ולהשתמש בסמארטפון באופן מלא.

אודות כתב מקומי

אולי יעניין אותך גם?

מתנות יוקרתיות – מארזי השוקולד לאירועים מושלמים

שוקולד פרלינים מהווה חלק מהאמנות של עולם השוקולד. מארזי פרלינים הפכו לסמל של יוקרה בכל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *