הבעל טוען: אשתי הכניסה שותף למיטה כדי לנשל אותי מהעסק

לבית המשפט לענייני משפחה בחיפה הוגשה תביעת גירושין של בני זוג, רופאים פלסטיים, שהקימו לפני כעשור שתי מרפאות לטיפול קוסמטי-פלסטי מתקדם לנשים וגברים. את שתי המרפאות ניהלה האישה, למרות שהבעל הוא שהגה את הרעיון והוא שהחל בניתוחים פלסטיים מתקדמים ונחשב לאחד הטובים בארץ בתחום ניתוחי חזה לנשים.

אחרי כעשר שנות פעילות, בהן שתי הקליניקות היו רשומות על שמה של האישה, והיא אף זו שניהלה אותן, התחלקה העבודה בינה לבין בעלה, כך שהוא זה שנהג לצאת לחו"ל להתחדש בחידושים האחרונים בכנסים שונים והאישה ניהלה את העסק בארץ. לימים הוחלט ביניהם להכניס שותף נוסף.

באמצעות עורכות הדין שרין ומורן סולן טוען הבעל בתביעתו כי השותף שהוכנס לעסק לפני כשלוש שנים, הפך גם לשותף של האישה בחדר המיטות. "מזה שנתיים הם מנהלים רומן מתחת לאפי". טוען הבעל.

האישה לעומת זאת טענה כי בעלה יוצא להשתלמויות בחו"ל ובידיה עדויות לכך שתמיד דאג לא להישאר בודד בחדרו במלון. "לפרק את המשפחה לא היה כדאי כי העסק עבד מצוין, אז כל אחד דאג לעצמו", הודתה האישה.

עו"ד סולן טוענת כי ההשתלמויות אליהן יצא הבעל היו טהורות ולא היה בהן שום מעשה בגידה. להיפך. "לעומת זאת, אשתי מודה כי היא מקיימת קשר עם השותף שאינו קשר  עסקי", טוען הבעל.

בית המשפט לענייני משפחה מתבקש לתת לאישה הוראה לגלות את כל המסמכים, שכן כרגע היא מסרבת לעשות זאת מאחר ושתי הקליניקות רשומות על שמה. הדרישה באה מצד הבעל כדי שניתן יהיה להוכיח שהיא והשותף רקמו מזימה לנשל את הבעל מחלקו ברכוש המשותף ומשני בתי העסק.  בתביעתו לבית הדין הרבני מבקש הבעל לשחרר אותו מתשלום מזונות וכתובה בטענה שאשתו זנתה תחתיו.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרמי או בית המשפט לענייני משפחה

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה

האם יש שוני בין הערכאות בבדיני גירושין בין בית הדין לענייני משפחה לבין בית הדין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *