אוהד הורחק ממגרשי כדורגל בכל הארץ

בלשים סמויים שפעלו במשחק גמר גביע אמש, עצרו אוהד שהצית אבוקה סמוך לדגל הפריסה. בית המשפט הרחיק אותו ממגרשים לחצי שנה

שוטרים סמויים שפעלו אמש במשחק גמר הגביע באצטדיון סמי עופר בחיפה, הצליחו לעצור אוהד שהחדיר למגרש אבוקה, והצית אותה סמוך לדגל הפריסה מעל ראשם של מאות אוהדים.

במסגרת היערכותה המבצעית של  משטרת מחוז חוף במשחק גמר הגביע בכדורגל באצטדיון סמי עופר, הצליחו בלשים סמויים של תחנת חיפה, לעצור תושב תל אביב (21) אוהד אחת הקבוצות, לאחר שזוהה ביציע על ידי הבלשים כשהוא מדליק אבוקה סמוך לדגל פריסה ענק של הקבוצה.

דגלי פריסה בגמר גביע
צילום: מרסל אפרת כהן

כשניגשו אליו הבלשים הוא התפרע במקום, התנגד לעיכוב ואיים על השוטרים. לפיכך נעצר לחקירה בתחנת המשטרה והבוקר יובא לדיון בבית משפט השלום בחיפה, בבקשה לדון בעניינו, לרבות בקשה להרחיקו ממשחקי בני יהודה לתקופה משמעותית.

מהמשטרה נמסר כי היא רואה בחומרה את האירוע ותמשיך לפעול בנחישות ובאפס סבלנות כנגד מי שיסכן את האוהדים, זאת  למען בטחון הציבור ובכדי  לשמור על המשחק, כאירוע תרבות ולא שדה קרב. במשטרה מדגישים כי במידה והדגל היה עולה באש בגלל האבוקה, האירוע היה יכול להסתיים באסון.

בתום דיון שנערך הבוקר, חמישי, בבית משפט השלום חיפה, הוחלט על הרחקת האוהד לתקופה של חצי שנה ממגרשי הכדורגל בכל רחבי הארץ ובמקביל הוטלה עליו חובת התיצבות בתחנת המשטרה במהלך קיום המשחקים של הקבוצה אותה הוא אוהד.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

ברק בכר: "למדנו אותם טוב ואנחנו מוכנים"

מסיבת עיתונאים מכבי חיפה – אולימפיאקוס הודעת מועדון: קהל הקוראים שלנו שמתכוון להגיע למשחק מחר, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *