"הילד שלי בחיים לא יעשה דבר כזה"

אומרת אמו של אחד מהחשודים מהאזור, בני הנוער שנעצרו בקפריסין בחשד לאונס התיירת הבריטית. מעצר החשודים הוארך בשמונה ימים

בית המשפט באיה נאפה בקפריסין, האריך היום בשמונה ימים את מעצרם של 12 הנערים הישראלים שנעצרו בחשד לאונס תיירת בריטית בת 19. על פי דיווחים בכלי תקשורת, אחד המעורבים בפרשה הפליל כמה מהחשודים.

הפרשה נחשפה אתמול, לאחר שמשטרת קפריסין הודיעה על מעצרם של 12 בני נוער בני 16-18, חלקם מהקריות, בחשד שביצעו עבירות מין של אונס ומעשי סדום בתיירת בריטית בת 19, בחדר במלון שבו שהו. בדיון שנערך בצהריים נמסר, כי על המתלוננת נמצאו שריטות בגפיים התחתונות וחבלות, ולפחות אחד מהחשודים הודה בקיום יחסי מין איתה.

עו"ד ניר יסלוביץ'. צילום: יח"צ

המשטרה המקומית החרימה את הטלפונים הניידים של הצעירים, לאחר שעל פי החשד, הם תיעדו את המעשים המיוחסים להם. בנוסף, הם עברו בדיקות די אן איי ונלקחו כל הממצאים הפורנזיים שנמצאו בחדר, ביניהם גם קונדומים. על פי הדיווחים מקפריסין, המשטרה המקומית עומדת לתשאל כמה עשרות עדים, שיכולים לשפוך אור על הפרשה, בהם גם עובדי בית המלון וחבריה של המתלוננת, שסיפרה שהכירה וקיימה יחסי מין עם אחד החשודים.

בני משפחתם של החשודים, שטסו לקפריסים והגיעו לדיון בבית המשפט, סיפרו לכלי התקשורת שהחשודים נמצאים במצב נפשי רעוע וחלקם אף הוכה. בקפריסין נמצא עו"ד ניר יסלוביץ, שמייצג שלושה מן החשודים.

עו"ד יסלוביץ מסר, כי תשעה מתוך כל העצורים מכחישים כל קשר לפרשה, רק שלושה מודים בקיום מגע מיני עם הצעירה הבריטית ומכחישים אונס.

תמתינו בסבלנות עד תום החקירה. אמו של אחד החשודים
(צילום: עצמי)

אימו של אחד הנערים מאזור הצפון מסרה אחר הצהריים: "אתמול בבוקר קיבלתי טלפון מהבן שלי, שאמר, 'אמא, העירו אותי והוציאו אותי מהמיטה בחמש בבוקר, עצרו אותי, לא היה לי מושג על מה מדובר, אמא אין לי קשר לדבר, אני לא מכיר את האנשים ולא את הבחורה'. הוא בכה לי בטלפון. הילד שלי בחיים לא יעשה דבר כזה, הוא לא מסוגל לפגוע באף אחד, הוא תלמיד מצטיין. אני מגנה בכל תוקף כזאת התנהגות וצריך למצות את הדין עם האחראים למעשה, אך מבקשת בכל לשון של בקשה, תמתינו בסבלנות עד תום החקירה. כל מי שיכול לעזור לי, כל מי שיכול להיות איתי, לתת לי תמיכה אם זה שם, או פה, אשמח לקבל את כל העזרה מכל גורם שיכול לעזור לי. לא לקחנו שום עורך דין, יש עורך דין מהשגרירות הם בקשר איתנו וכרגע ניתן רק לחכות. הבן שלי לא קשור לפרשה הזאת ולא היה בסיפור ולא היה בסיטואציה או בחדר שזה קרה".

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרמי או בית המשפט לענייני משפחה

איפה מתגרשים? מה סמכות בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה

האם יש שוני בין הערכאות בבדיני גירושין בין בית הדין לענייני משפחה לבין בית הדין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *