הורים בקרית אתא: להאריך את שעות הפעילות בקייטנות

מאות הורים חתמו על בקשה להאריך את שעות הפעילות של הקייטנות. העירייה: "מציעים להמתין לפרסומים שיצאו בנושא"

כ-400 מתושבי קרית אתא חתמו על בקשה להאריך את שעות הפעילות של קייטנות "בית הספר של החופש הגדול" בקרית אתא, שנכון לרגע זה יפעלו עד השעה אחת בצהריים בלבד.

קייטנות "בית הספר של החופש הגדול" מטעם משרד החינוך מיועדות לילדי כיתות א'-ג' ומתוכננות לפעול מהשעה שמונה בבוקר עד אחת בצהריים. חברת מועצת העיר ויו"ר האופוזיציה העירונית, הילה שלם, מבקשת שהעירייה תפעל על מנת להאריך את שעות הפעילות של הקייטנות עד השעה חמש כדי לאפשר להורים לצאת לעבודה סדירה.

שלם טוענת כי מבדיקה שנערכה מול המתנ"ס נמסר כי רק במידה ויהיה ביקוש של הורים להאריך את שעות הפעילות, תפתח הרשמה לכך וכי עד כה אין דרישה שכזו. בתוך כמה ימים חתמו כ-400 מתושבי העיר על בקשה להאריך את שעות הפעילות עד השעה חמש ושלם הגישה בקשה להעלות את הנושא לסדר יומה של מועצת העיר הקרובה. "הרי לא הגיוני, בעידן של היום, הורים שעובדים וגרים בקרית אתאר יצטרכו לצאת לחופש בין חודשיים כדי לשמור על ילדיהם" אמרה שלם. אולם מתברר כי בקשתה לא התקבלה שכן על סדר יומה של מועצת העיר הקרובה נושא אחד בלבד: הארכת תוקף כהונתם של הדירקטורים במועצת המנהלים של תאגיד המים מעיינות אתא.

מעיריית קרית אתא נמסר "עיריית קרית אתא, כמו שאר הרשויות בארץ, מפעילה מזה שנים רבות קייטנות לתושבי העיר, המשתנות מעת לעת בהתאם לצרכים. אנו לא משתפים פעולה עם משחקים פוליטיים ומציעים להילה להמתין לפרסומים שיצאו בנושא".

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *