"החינוך מתחיל בחיוך"

לורט פייטלוביץ היא המנהלת החדשה של בית הספר עלומים בקרית ים ואחרי שני עשורים של הוראה מהלב, היא מתרגשת לקראת תפקידה החדש והמאתגר

גם בבית הספר עלומים בקרית ים תתחיל השנה מנהלת חדשה, לורט פייטלוביץ (49) מקרית אתא תחליף את המנהלת היוצאת נורית גטנר שסיימה את תפקידה. פייטלוביץ נמצאת במערכת החינוך 23 שנים, היא החלה את דרכה באורט קרית ביאליק, כמורה לבניין ואדריכלות, במקביל עבדה בפרויקט "הילה" עם נוער בסיכון. היא בעלת תואר ראשון במתמטיקה ותואר שני במנהל מערכות חינוך ובמשך שני עשורים עבדה בבתי הספר הבונים ופסגות בקרית ביאליק, שם שימשה במגוון תפקידים והייתה שותפה משמעותית בהובלת בית הספר לפרס חינוך מחוזי. בשנת 2017, היא התמודדה בתחרות המורה של המדינה.

"אני מאמינה שהחינוך מתחיל בחיוך מבוסס על ערכים, אמונה והכלה, רואה חשיבות לעבוד עם הילד ולא מולו", אומרת פייטלוביץ. "לזהות בכל ילד את חוזקותיו כבסיס לקידום הישגיים, בעזרת תקשורת בין אישית, חיזוק מסוגלות העצמית, אמון ותחושת השייכות והביטחון העצמי, לצד הקניית מיומנויות חברתיות ופדגוגיות. אני רואה חשיבות בלמידה משמעותית, חווייתית ורלוונטית ומעולמם של הילדים".
במהלך שנות עבודתה הובילה פייטלוביץ מיזמים רבים, ביניהם הקמת חדר מתמטיקה בשילוב האומנות,
הובלה ללמידה חוץ כיתית, חקר בעזרת צילום, אדריכלים צעירים, אוריגמי ועוד. "כמנהלת בית הספר עלומים אפעל בשלושה פרמטרים לקידומו, במרחב אקלימי, קידום הישגים והמרחב הקהילתי".

אודות אורטל איבגי

אולי יעניין אותך גם?

מימוש זכויות אי ספיקת כליות

מידע על מימוש זכויות והחזרי מס לחולים באי ספיקת כליות

בשנים האחרונות יותר ויותר חולים מאובחנים כסובלים ממחלות כליות שונות ובהם גם אי ספיקת כליות, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *