החלטתם לפתוח גלידריה? זה התהליך הנכון בדרך להצלחה

ענף הגלידות בישראל

מזג האויר המזרח תיכוני תמיד גרם לישראלים לאהוב גלידות, אשר הינן פתרון מתוק, חמוץ ומרענן בתקופה הקיץ וגם מעבר אך נדמה שדווקא בתקופת הקורונה שני מותגי גלידות מובילים: גולדה ולג'נדה כבשו את ליבם של הישראלים. בהתאם לנתונים מגלגל שוק הגלידה סכום מטורף של כ 2.5 מיליארד ₪ בכל שנה ולכן הוא גם מהווה מוקד משיכה ליזמים צעירים ובכלל אשר מזהים את העובדה שמדובר בענף רווחי ביותר, בשל העלות הנמוכה יחסית של חומרי הגלם. כיום ניתן לומר שאכילת גלידה הפכה לבילוי משפחתי או לבילוי של חברים, אשר יוצאים לגלידריה הקרובה למקום מגוריהם כבילוי ולא רק לאכילת הגלידה עצמה. הנתונים מצביעים על כך שהמכירה המתבצעת בגלידריות אלה, בין אם באכילה במקום ובין אם מאיסוף או הזמנות עומד על 35% מהיקף המכירות בענף כולו.

מה אתם צריכים לדעת לפני הקמת גלידריה?

כמובן שחשוב לרכוש ציוד לגלידריות הכולל מכונות גלידה, מכונות אייס קפה, מכונות ברד וכל מה שדרוש מבחינת הציוד הנלווה אולם חשוב גם שתזהו ותבחרו במיקום מנצח, בו חולפים אנשים רבים שכן גלידה היא מוצר צריכה שנרכש על בסיס דחף ומי מאיתנו לא חלף על גלידריה ורכש גם אם לא תכנן לעשות זאת מראש. מדובר בענף שמונע על ידי טרנדים והכי חשוב ענף שמושפע לא מעט על בסיס הנראות שהיא חשובה מאוד בעיקר לדור הצעיר שנוהג לשתף את החוויות שלו ברשתות החברתיות ומה נראה טוב יותר מאשר גלידריה צבעונית ומפוארת עם מבחר גדול של גלידות מושכות.

איזה ציוד חשוב לקחת בחשבון בעת הקמת גלידריה?

כל גלידריה מוצלחת מתבססת על הציוד הנכון, המקצועי שיכול להעניק לה את היכולת לייצר את המוצרים ללא תקלות. כמובן שהדבר הראשון שעליכם לקחת בחשבון כשאתם רוכשים ציוד לגלידריות הוא מכונות גלידה, אשר הינן הציוד החשוב ביותר שלמעשה באמצעותו אתם מייצרים את הדבר החשוב ביותר בגלידריה שלכם – הגלידה. מכונות אלה מערבבות את חומרי הגלם ומקפיאות למעשה את התוצר לטמפרטורה הנדרשת, ככל שתשלבו יותר חומרי גלם והפתעות מתוקות ופינוקים כך תייצרו מוקד משיכה טעים וטוב למראה שימשוך את הלקוחות שלכם.

גם מכונות אייס קפה ומכונות ברד הן פריט חובה בגלידריה

הטמפרטורות הגבוהות בקיץ הישראלי דורשות מאיתנו לשתות לא מעט לאורך היום, כבעלי גלידריה עליכם להציע כמובן משקאות שאותם הישראלים אוהבים לרכוש כדוגמת אייס קפה או ברד. מכונת אייס קפה מסייעת לכם לייצר את אחד המשקאות הכי מבוקשים בישראל, כי כל אחד מעוניין בכוס קפה קרה וצוננת שתרענן לו את היום, במקביל לכם אתם צריכים גם מכונת ברד אשר מאפשרת לכם תפעול שוטף וכמעט ללא התעסקות של משקה מרענן ומלא בסוכר שאותו ילדים פשוט אוהבים לשתות.

ציוד גלידריות - שלומי קופר
שלומי קופר - מכונות גלידה ויוגורט לעסקים

היכן רוכשים ציוד לגלידריות?

מומלץ לרכוש ציוד לגלידריה מחברה שמסוגלת לספק לכם שירות למקרה של תקלות אפשריות. שלומי קופר, עם ניסיון רב שנים בתפעול ותיקון של מכונות גלידה על כל הסוגים לצד למידת הענף וביקור בתערוכות הגדולות בעולם מספק לכם בית חם לרכישת כל הציוד הדרוש לגלידריה שלכם וכן שירות מקצועי ואמין עם פריסה ארצית שיעמוד לרשותכם בכל רגע נדרש.

אודות לירן לביא

אולי יעניין אותך גם?

מתנות יוקרתיות – מארזי השוקולד לאירועים מושלמים

שוקולד פרלינים מהווה חלק מהאמנות של עולם השוקולד. מארזי פרלינים הפכו לסמל של יוקרה בכל …