החליקה בקריון ותפוצה ב- 602 אלף שקלים

הצעירה נפגעה כשעבדה בדוכן אוכל והחליקה על רצפה רטובה. היא עברה שני ניתוחים, לאחריהם נקבעה לה נכות לצמיתות

צעירה מהקריות תפוצה בסכום של יותר מחצי מיליון שקלים לאחר שהחליקה על רצפה רטובה בקריון בקרית ביאליק. בכתב התביעה נגד הקריון, שהוגש על ידי עו"ד וימן נטען, כי לפני כשש שנים, בזמן שהייתה בת 17, עבדה הצעירה בסניף אוכל מהיר בקריון. מכתב התביעה עולה, כי הנערה יצאה ממתחם שולחנות האוכל הסמוך והחליקה על רצפה רטובה, נפלה ונפגעה בברכה השמאלית.

הקריון התרשל. עו"ד וימן
צילום: עצמי

הצעירה פונתה לביתה, אך הכאבים לא פסקו והיא ניגשה לקופת החולים. בדיקת אם אר איי העלתה שהצעירה סובלת מנזקים בברך והיא נאלצה לעבור ניתוח. גם לאחר הניתוח המשיכה הצעירה לסבול מכאבים והגבלות בתנועה ושלוש שנים לאחר מכן, היא נאלצה לעבור ניתוח נוסף לאבחון וטיפול בברך הפגועה. במקביל, הכיר בה המוסד לביטוח לאומי כמי שנפגעה בעבודה וקבע לה נכות צמיתה של עשרה אחוזים.

לתביעה שהוגשה על ידי עו"ד וימן צורפה חוות דעת של רופא מומחה בכירורגיה אורטופדית, בה נקבע כי לאור הנזקים שנגרמו לברך, היא סובלת מנכות צמיתה של 25 אחוזים. בכתב התביעה שהוגש לבית משפט השלום בחיפה, טען עו"ד וימן לשורה ארוכה של סעיפי התרשלות הנוגעים לקריון, ביניהם אי נקיטת אמצעי זהירות למניעת התאונה על ידי הצבת שלטים מתאימים.

מאז התאונה, נטען בכתב התביעה, צעירה מוגבלת בתנועתה ונפגעה גם יכולתה לתפקד ולמלא את צרכי ביתה ומשפחתה. עו"ד וימן טען כי הקריון התרשלה בפיקוח על השטחים ולא דאגה לשלט את האזור הרטוב כראוי. בהסכם פשרה בין הצדדים נקבע כי הצעירה תפוצה בסכום כולל של 602 אלף שקלים.

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *