היועץ לעניינים סביבתיים בחיפה

חבר המועצה ויו"ר סיעת הירוקים אביהו האן, מונה לתפקיד היועץ המיוחד של כחול לבן לענייני חיפה. המינוי הגיע לבקשתו של בני גנץ, שביקש שהאן יהיה זה שיעדכן את המפלגה בנושאים סביבתיים ובכלל

חבר המועצה ויו"ר סיעת הירוקים אביהו האן, מונה לאחרונה לתפקיד היועץ המיוחד של מפלגת כחול לבן, לענייני הגנת הסביבה בעיר חיפה. מינויו של אביהו הגיע לבקשתו של לא אחר מאשר יו"ר המפלגה בני גנץ, שביקש כי האן יטפל בענייני הגנת הסביבה הקשורים בעיר חיפה ויהיה הגורם המקשר בין 'כחול לבן' לעיר חיפה בכל מה שקשור לעניינים הסביבתיים.

מסיעת הירוקים נמסר בתגובה: "אנו שמחים על הקשר שנוצר בין סיעת הירוקים לבין יו"ר כחול לבן בני גנץ. בכוונתנו לפעול עם גנץ כדי לקדם ולשפר את המצב בחיפה במגוון רחב של תחומים ובמיוחד בטיפול במפרץ חיפה וקידום מפרץ חיפה ירוק ונקי ממזהמים, פיתוח והרחבת איזורי תעסוקה ותעשייה נקייה וחדשנית, הפיכת חיפה ליעד אטרקטיבי לתיירות ולהעמידה על מפת התיירות העולמית, פתרון בעיות התחבורה הקשות בחיפה ושמירה על חופי הים של חיפה כמשאב ציבורי לטובת תושבי העיר. אין ספק שהשילוב בין כחול לבן כסיעת שלטון לבין אביהו האן והירוקים של חיפה תניב תוצאות ופתרונות חשובים לעיר".

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    אביהו האן הפך לפוגע, בביטחון המדינה !!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *