"הירתמו לגיוס כספים עבור פארק נחל הקישון"

בימים הקרובים תקבל תוכנית פארק מורד הקישון מעמד ותוקף סטטוטורי. ברשות נחל הקישון יצאו בקריאה לראשי הרשויות הסמוכות, להצטרף לגיוס הכספים עבור התוכנית

עם חתימתה של רשות נחל הקישון על תוכנית פארק מורד הנחל, אותה יזמה הרשות יחד עם עיריית חיפה, בימים הקרובים תקבל התוכנית מעמד ותוקף סטטוטורי. לראשונה, למעלה מ-900 דונמים של שטחי תעשייה ומלאכה באזור מפרץ חיפה משנים את ייעודם לפארק ושטח ציבורי פתוח.

הדמיית פארק מורד נחל הקישון
צילום הדמיה: יעד אדריכלים

ברשות נחל הקישון ציינו בסיפוק את סיום התכנית שלוותה בלא מעט קשיים מול בעלי עניין אחרים במרחב. בסופו של יום, הציבור הרחב זכה לקראת השנה החדשה לריאה ירוקה במפרץ חיפה שתשרת את תושבי האזור כולו. "פארק מורד נחל קישון יהיה הלב הירוק הפועם של תושבי חיפה והמפרץ ויתרום רבות לשיפור איכות חייהם", אמרה מנכ"לית הרשות שרון נסים. "זהו הישג משמעותי. כעת מונחת בפנינו משימה חשובה נוספת, לגייס את הכספים הדרושים להקמתו של הפארק. עלות הקמת הפארק בכללותו מוערכת בכ-270 מליון שקלים ואנו נפעל לכינון החלטת ממשלה רב שנתית, מתוקצבת – שתאפשר את מימוש חזון הפארק הלכה למעשה".

רשות נחל הקישון קוראת  לכל ראשי הרשויות באזור להירתם למאמץ ולסייע לנו בגיוס הכספים הדרושים ובקבלת התמיכה הממשלתית, שיהפכו את הפארק למציאות קיימת בשנים הקרובות.

אודות הילה מלמד

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *